margoca24

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: -

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)
2013. szeptember 22.

Egy időben próbálkoztam velük, de nem nyerték el a tetszésemet. Nekem nem volt kényelmes viselni őket, ragadós és nehéz érzetet adott, és azokat kb. 5 másodpercig viselem el magamon. Azóta nem vettem többet, nekem nem jöttek be. Azért adok két csillagot, mert a színek szépek és trendik, de nekem más tekintetben nem váltak be.

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk
2013. szeptember 22.

Alapvetően jó lakkok, bár már egy ideje nem vásárolom őket, mert más lakkokat találok jobbnak, de volt időszak, hogy 3-4 színem is volt otthon. A gyöngyház árnyalatokat nem szerettem, pedig az üvegben nagyon szépek voltak. Nekem azok valahogy mindig csíkosra sikerültek, és én úgy már nem tudom magamon elviselni, pedig nagyon szeretem a gyöngyház vonalat. Egy nőnek kell hogy legyen gyöngyház lakkja. A színek egyébként nagyon jók, arra emlékszem, hogy minden esetben két rétegben kellett őket használni, egy nem volt elég. nem lehetetlen, hogy veszek még, ha jó színt látok.

Miss Sporty Fabulous Lash Göndörítő Szempillaspirál

Miss Sporty Fabulous Lash Göndörítő Szempillaspirál
2013. szeptember 22.

Nagyon szeretem, az egyik kedvencem az Yves Rocher Beaute spirálja után :-) A szine nagyon szép fekete, és ami nagyon tetszik, hogy órákkal később nincsenek apró fekete pöttyöcskék a szemem alatt, más spirálokkal rendszeresen így jártam, de ezzel nem. Igazából túl nagy elvárásaim nem szoktam lenni a spirálokkal szemben, nekem bőven elég, ha egy kicsit kiemelik a használatuk által a pilláimat, és arra ez a termék nekem tökéletes. Volt már hogy sokkal drágább és márkásabb terméket választottam, de annyit se tudott, mit ez, úgyhogy már legalább harmadik alkalommal vettem újra.

Catrice Prime & Fine Szemhéjpúder Alap

Catrice Prime & Fine Szemhéjpúder Alap
2013. szeptember 22.

Itt is azzal kezdem, hogy ez az első szemhéj bázis amit használok, nincs összehasonlítási alapom. De ahogy a sminkes videókat nézegettem, láttam mit lehet egy jó szemhéj alapozótól elvárni. Ez a termék sajnos azokat nem minden esetben tudja. Amit nem lehet a terméktől elvenni, az az, hogy a színt valóban megtartja estig, de valahogy odáig el kell jutni. Nekem nehéz vele dolgozni, alig jut valami az ujjamra, darabos, és nehéz szétkenni. Persze nagy munka árán sikerül, de nekem olyan termékre van szükségem, aminek a felvitele jóval könnyebb. Igazából sokan mondják hogy a korrektoros lekenés is elég a szemhéjon, de nekem sajnos hosszú távon nem. Eleve a termék vásárlásakor úgy indultam a drogériába, hogy az Artdeco alapozóját fogom megvenni, de mivel jóval drágább volt, úgy gondoltam teszek egy próbát ezzel. Legközelebb már nem ezt fogom vásárolni, de természetesen elhasználom.

Catrice Prime and Fine Primer

Catrice Prime and Fine Primer
2013. szeptember 22.

Úgy írok most véleményt, hogy eddig ezen kívül primer-t még nem használtam, nem tudom másokkal összehasonlítani, egyszerűen csak leírom a használata során nyert tapasztalatimat. Igazából nem is tudtam, mit kell egy jó primertől elvárni, szóval csak elkezdtem használni.
Az állaga nagyon tetszik, szuper könnyű felvinni. Először csak az arcom teljes felületére tettem, de utána már a szemhéjamra is. nagyon megszerettem, nem hiszem, hogy le fogom cserélni. Hosszú ideig próbálgattam az alapozóm e nélkül és vele is, és arra jutottam, hogy szebben tudom a használata után az alapozót eldolgozni és tartósabb is. Mondjuk a mostani alapozó, (Yves Rocher feszesítő alapozó szerúm Rose 100) mellé nem kell, de ha mást használok, akkor minden esetben teszek alá. Szerintem az ára is nagyon jó, ha jól emlékszem, 3 vagy 4 gramm. tekintve hogy alig kell belőle, sokáig elég. Nálam 5 csillagos, de mondom, mást még nem ismerek.

Catrice Absolute Nude Paletta

Catrice Absolute Nude Paletta
2013. szeptember 22.

Sokáig szemeztem a palettával, mígnem megvettem, de sajnos csalódás. Hogy csillogni fog, azt persze tudtam, de nem hittem volna, hogy ennyire. Igazából nem tudom, mások hogy tudnak vele dolgozni, de én csak úgy tudom elképzelni, ha mindenfajta alapozást a felvitele után hajtok végre, mert különben mindenhová kerül belőle, bármilyen finoman is próbálom felvinni, akár a saját ecsetes applikátorával, akár más ecsetekkel. A színek alapvetően jók, de nem tudok vele szép sminket készíteni. Biztosan el fogom használni, hosszú évek alatt, de nem lett a kedvencem.

Catrice Ultimate Körömlakk

Catrice Ultimate Körömlakk
2013. szeptember 22.

Sokáig nem mertem a lakkokat kipróbálni, igazából fogalmam sincs miért. Semmi rosszat nem olvastam róluk, mások se panaszkodtak, de valamiért még se vettem soha. Idén nyár végén szántam rá magam, és nagyon megszerettem azt a lakkot. Engem nagyon kiakaszt, amikor az a lakk ígérete, hogy egy rétegben is tökéletes fedést ad, aztán persze semmit nem fed szinte. Több lakk is volt már, amit kifejezetten azért vettem meg, mert tökéletes fedést ígért egy rétegben, aztán azóta is ott állnak. A Catrice lakkok szépen fednek, én imádom a magas fényű lakkokat, így nekem ezek tökéletesek. Az aktuális kedvenc színem a 01 Karl Says Tres Chic árnyalat, egyszerűen imádom. Nagyon öltöztet az a színe, ha ezt viselem, nagyon elegánsnak érzem magam. A lakk maga nagyon jó állagú, könnyű vele dolgozni, és ezt az ecset is segíti, amit terveztek hozzá. Elég tartós is, ami nagyon fontos, mert szerintem senki nem szereti két naponta újra feltenni a színt. Biztosan veszek még több színt is. Szóval nálam maximálisan 5 csillagosak a Catrice lakkok :-)

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs
2013. szeptember 22.

A rúzsválasztással mindig is bajba voltam. De mióta a Catrice rúzsokra rátaláltam, azt hiszem nem lesz gond. Először is ami nálam nagyon fontos szempont, melyen a viselésének az érzete. Ennél a terméknél nagyon jó, szinte az egyik legjobb rúzs, amit valaha kipróbáltam. Végre nincs zsíros, nehéz érzete a számon, és egyáltalán nem szárít, nagyon kellemes viselni. Minden színe nagyon szép a Catrice rúzsoknak, imádom őket. Jelenleg a 024- es árnyalatot használom, de biztos veszek még többet is.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2013. szeptember 22.

Nagyon imádom, a legvilágosabb árnyalatot használom, de szinte minden nap. Szerencsére "nagy dolgokat" nem kell eltüntetni-e az én esetemben, de a kisebb bőrhibákra és az esetleges piros foltokra nagyon szuper. Youtube-os sminkes videókban, főleg a magyarokban előszeretettel használják a lányok, így azok hatására vettem meg, és egyáltalán nem bántam meg. Mivel kevés kell belőle, azt hiszem évekig fog tartani, ami az áráért külön jó. Biztos hogy újra fogom vásárolni .

Essence Guerilla Gardening Mono Szemhéjpúder

Essence Guerilla Gardening Mono Szemhéjpúder
2013. szeptember 22.

A szürke szín van meg és általában meg vagyok elégedve vele. Természetesen kell a szemhéj alapozó alá, de melyikhez nem. Magába soha nem használom, általában árnyékolok vele. Eleinte féltem, hogy túl csillogós lesz, de egész tűrhető, nappali sminkek esetében is hordható termék.