margoca24

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: -

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2013. szeptember 22.

Kifejezetten jó lakkok, szerintem lazán kenterbe vernek sok márkásabb lakkot, a tartóssággal és a kezelhetőséggel. Nálam fontos szempont, hogy egy rétegben is azt a fedést adja a lakk, amit ígér. Persze nem gond, ha mondjuk két rétegben kell felvinni, de vannak helyzetek, amikor egy réteg lakkozásra van idő és lehetőség. Sokan nem is szeretik, ha 4-5 réteg lakk van a körmükön. Szóval a színek nagyon szépek, a klasszikus és a trendi színek is egyaránt rendelkezésre állnak. Ami különösen fontos, hogy az ecsettel könnyű bánni, nagyon jól fel lehet vinni a lakkot akár két húzással a köröm egész felületére, legalább is nekem ez a tapasztalat. Természetesen mint minden lakk, ez sem teljesen hibátlan, én azt tapasztaltam, hogy már másnap nagyon enyhén látszik a köröm végén egy kis kopás, de igazából minimális. Lehet sokakat ez nem zavar, engem egy kicsit igen, de mivel ez más lakkok esetében is így van, nem jár pontlevonással. Ha valakinek csak "egy napra" kell a szín, mert a ruhája megkívánja, vagy a hangulata/kedve, akkor ez a lakk jó választás, de több napon keresztül is bírja.
Nagyon szeretem őket, biztosan hűséges használója leszek ezeknek a lakkoknak.

Essence Nude Glam Körömlakk

Essence Nude Glam Körömlakk
2013. szeptember 22.

Nagyon szeretem a nude glam árnyalatokat. Diszkrétek, szinte minden alkalomra lehet őket viselni, és mindenkinek jól áll, akár hosszú, akár rövidebb fazonra van reszelve a köröm. Elég tartós is, több napon keresztül szépen fénylik és nem pattogzik le, pedig munka és háztartás is van :-)

Yves Rocher Baume Senteur Vanille Ajakápoló

Yves Rocher Baume Senteur Vanille Ajakápoló
2013. szeptember 22.

Haboztam hogy megvegyen-e a terméket, mert azért ajakápolóból hasonló áron elég jókat lehet venni a drogériákban, még színezetteket is. De mivel az illata vanília, hát gondoltam legyen. Nagyon megszerettem, jól zsírozza a számat, és nagyon hidratált érzést nyújt. Szinte mindig nálam van.

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő
2013. szeptember 22.

Máris mondom, hogy nálam 5 csillagos ez a tusfürdő :-) A legeslegelső Yves Rocher termék ez volt, amit a kosaramba tettem, a honlapjukat nézegetve döntöttem el, hogy ezt a tusfürdőt szeretném kipróbálni, pedig még az illatát nem is éreztem. Nálam a vanília illat egyébként is dobogós helyen van, és az Yves Rocher tusfürdő és a hozzá passzoló testápoló (mely szintén megvan) végre az a vanília illat, amely egy az egyben az igazi vanília illat:-) nagyon szeretem. Tartós az illat, nagyon sokáig érzem magamon, főleg ha egyidejűleg használom a testápolót is. A ruhámon szinte egész nap érzem, még egyszer megveszem hozzá az eau de toilett -et, és teljen lesz a kollekció.
Őszre és télre terveztem azt a illatcsaládot használni, nekem ugyanis ilyenkor esnek jól (persze máskor is) az édes illatok, de ilyenkor különösen.
Talán egy kis negatívumot tudok említeni, az pedig az adagolása. Persze az is áthidalható azzal, ha veszünk hozzá kb. 200 Ft-ért egy adagoló pumpát, szóval ezt akkor lehet is úgy venni, hogy nem is probléma.

Yves Rocher Természetes Pirosító

Yves Rocher Természetes Pirosító
2013. szeptember 22.

A kedvenc pirosítóm :-) nekem a 21 - teint medium abricote árnyalatában van meg, nagyon szeretem. Egész biztos hogy a többi színből is ki fogok még néhányat próbálni. A csomagolás egyszerű, nőies. A leheletnyi illat kifejezetten tetszik, a bőrön már nem érezni persze. Mérete miatt is nagyon szeretem, kis pipere tartóban is elfér, táskabarát termék. Egyértelműen 5 csillag.

Yves Rocher Teint Feszesítő Alapozó Szérum 4 Rózsakivonattal

Yves Rocher Teint Feszesítő Alapozó Szérum 4 Rózsakivonattal
2013. szeptember 22.

Az első alapozóm az Yves Rocher -től, melyet kipróbáltam. Akciósan vettem, amúgy elég húzós lett volna. Első benyomásra jónak mondható. Még csak néhány napja használom. Igazából az Yves Rocher Teint Creme Confort krémes alapozót szerettem volna megvenni, de akció híján közel 5000 Ft-ba került volna. A BB krémmel is szemeztem, de végül ez maradt.
Pozitív dolgok: az állaga nagyon jó, könnyen lehet vele bánni, ecset nélkül is. Közepes fedést ad, ami nekem jelen esetben elég is, hiszen különösebben nem problémás a bőröm. Az illata nem hivalkodó, gondolom a benne lévő 4 féle rózsaolaj miatt ilyen, de ha nem lenne illata, csak esetleg egy enyhén púderes, az lenne a legjobb.
Negatív dolgok: kb. 4 órűt bír ki, legalább is nekem. Ősz elején kezdtem használni, tehát hogy mondjuk nyáron a 30-35 fokban hogyan teljesítene azt nem tudom, de most a közel 18-23 fokos átlag hőmérséklet mellett 4 órát bír ki. Természetesen púdert használok fölé. Kicsit hamar fénylik a bőrömön, ami lehet annak is betudható, hogy nem ez való talán az én bőrtípusomhoz, de még egy kis időt adok a terméknek, mert alapvetően meg vagyok elégedve vele.
Alapvetően az volt és mai napig is a vonzó az Yves Rocher alapozókkal kapcsolatban, hogy széles a színpaletta. Akiknek világos a bőre egész biztosan megtalálják a nekik megfelelő színt.
Szinte biztosan maradok az Yves Rocher alapozóknál. Ennek még adok egy kis időt, ha változtatni fogok, akkor az azért teszem, mert nem ez való az én bőrtípusomhoz. Értékelésem: 4 csillag :-)

BlueBerry Citromfű-Teafa-Levendula Tusfürdő

BlueBerry Citromfű-Teafa-Levendula Tusfürdő
2013. július 14.

Az első rendelésem volt a Blueberry-től. Egy hete használom, meg vagyok elégedve vele. Úgy tusfürdőként, mint folyékony szappanként kézmosáshoz nagyon jó. Az illata elsőre kicsit érdekes, de néhány használat után én nagyon megkedveltem, olyan "tisztaság" illatot hagy maga után. Nem szárít, kellemes vele tusolni, és ahogy az előttem szóló is írta, intim mosakodóként is megállja a helyét.

BlueBerry Kókusztej Szappan

BlueBerry Kókusztej Szappan
2013. július 14.

Imádom ezt a szappant :-) Igaz, hogy még csak egy mintát használok, melyet a rendelésem mellé kaptam,. de ha elfogy, teljes méretben fogom rendelni. A termékismertetőben leírtaknak megfelelően nagyon jól hidratálja a bőrt, egyáltalán nem szárít. nagyon jó komfortérzetet biztosít és illata pedig ellenállhatatlan, igaz hogy a szegfűszeg miatt kicsit télies a hangulata, de nekem most a nyár közepén nagyon jól esik használni.

Alora Natura Édesfa Gyógynövényes Balzsam Shea Vajjal

Alora Natura Édesfa Gyógynövényes Balzsam Shea Vajjal
2013. július 14.

Nagyon szuper ez a balzsam. Már évek óta használok shea vajat, de általában a vaj tömör állagával bolt bajom, nehezen lehetett vele bánni. Ez a balzsam viszont teljesen más, a kéz melegétől hamar puhul és könnyű vele bánni. Általában a kezemre és a sarkamra, illetve a lábfejemre használom éjszakára, nagyon jó, de előfordul, hogy az egész testemet bekenem vele. nagyon meg vagyok vele elégedve, ha elhasználom, biztosan újravásárolom majd. % csillag :-)

Alora Natura Ilang-Ilang Sminklemosó Szappan Shea Vajjal és Agyaggal

Alora Natura Ilang-Ilang Sminklemosó Szappan Shea Vajjal és Agyaggal
2013. július 14.

Egy hete használom ezt a szappant, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Az eddigi legjobb, melyet arctisztításra kipróbáltam. Az állaga nagyon jó, takarékos, ugyanakkor jól habzik. Az illata is szuper.
Shea vajjal kombinálva szerintem teljes körű ápolást biztosít.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, határozottan 5 csillag :-)