Maria2n

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Tarte Sugar Rush Lip Butter

Tarte Sugar Rush Lip Butter
2020. december 18.

Szeretem ezt a kis ajakápolót. Egy közepesen kiszáradt ajkat szerintem szépen ápol, viszont a nagyon cserepes, téli széltől kiszáradt ajkaknak kevés lehet. Nálam még mindig a vaseline lip treatment a nyerő ha jobban ki van száradva a szám. Az sokkal jobban ápolja, gyógyítja az ajkakat. Viszont ez a termék a csoda kis csomagolásával azonnal belopta magát a szívembe. Tudom, ne a csomagolás alapján válasszunk, de emellett nem tudtam úgy elmenni, hogy ne landoljon a kosaramban :) Pláne akciósan! Teljes árát szerintem nem éri meg, de így akciósan én örülök, hogy megrendeltem. Gazdaságos, sokáig elég a kis kiszerelés, tényleg vajszerű állagú, és olvad az ajkakon. Én még szeretem is a kis illatát :) Nem egy rossz termék, de azért meg lehet lenni nélküle, de egy próbát megért.

Oriflame Sun Zone Napvédő Lotion Arcra és Testre SPF30

Oriflame Sun Zone Napvédő Lotion Arcra és Testre SPF30
2020. december 18.

Szeretem nagyon ezt a fényvédőt. Nagyon gyorsan, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, könnyen tudok rá sminkelni, ha úgy van. Nem égek le vele. Nekem telitalálat, összetevői is elég szépek, nem irritálja a bőröm, és nem is könnyezek tőle, ami nálam nagy szó :) ár-érték arányban verhetetlen :) újravevős!! 5*

MAC Art Library Paletta

MAC Art Library Paletta
2020. december 18.

Nem gondoltam volna, hogy fogok bármit is szeretni a MAC-től, de ez a paletta vmi ÁLOM. A Nude model verzió boldog tulajdonosa vagyok. Fantasztikus paletta. Kedvenc mindennapi palettámmá nőtte ki magát. Simán letaszította a trónról a Huda, Tarte stb. palettáimat (Jó, használom azokat is) de amióta ez megvan, azóta szinte csak ezért nyúlok. Black Friday keretein belül Look Fantastic-ról rendeltem. A szemhéj festékek minősége csodás, nagyon könnyen szép smink készíthetóő vele. Nagyon szépen, könnyen variálhatóak a színek, jól passzolnak egymással, jól pigmentáltak, szemhéj alappal nekem egész nap fent marad, nem kenődik, nem mosódnak össze a színek (bár én mindenhez használok alapot) egyszerűen IMÁDOM. 5*

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment
2020. december 9.

A valaha volt legrosszabb szemkörnyék ápoló, amit próbáltam. Elfogyott a kedvenc Tarte maracuja c-brighter szemkrémem, így annak pótlásaként (amíg nem érkezik hozzám Amerikából) vettem meg ezt...Az tény, hogy hidratálta a szemem alatti érzékeny részt, de azon kívül az égvilágon nem csinált semmit...mindezt 25 ezer Ft-ért, ami számomra ELFOGADHATATLAN, hisz jó reményekkel vettem meg a terméket. Ekkora csalódást nem is tudom melyik termék okozott utoljára. Ékes példája a "drága de legalább sz*r" mondásnak. Járt utat járatlanért soha el ne hagyj...csak azt sajnálom, hogy ennyi pénzt áldoztam erre és elhittem a nagy hype-ot körülötte. Kár, hogy nem volt travel size méret. Ha lehetne -1000 csillag lenne. Na jó, nem morgolódok tovább, tanulópénz megvolt :D

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítókendő

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítókendő
2020. december 9.

Számomra nagyon bevált!! :D Imádom. Nagyon szépen leszedi a sminket a dupla tisztításom előtt. Jól át vannak itatva a kendők, kíméletesen tisztít. Telitalálat. :D 5*

Nature Box Sampon Plasticbank

Nature Box Sampon Plasticbank
2020. december 9.

Számomra ez egy nagyon nagy NEM. Sajnos, nem nyerte el a tetszésem. Használatát követően egy darabig valóban friss érzete van a hajamnak, de nagyon hamar zsírosítja a hajam, ami számomra elfogadhatatlan. Viszont elhasználgatom testre, hogy ne vesszen kárba, arra nem rossz.

Urban Decay Naked 2 Palette

Urban Decay Naked 2 Palette
2020. december 9.

Szeretem is meg nem is. Szenvedélyes smink rajongóként "kötelező" volt ezt is beszereznem anno. Amennyire vágytam rá régebben, annyira nem használom ki azóta, amióta megvan. Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Oké, hogy megvan, de már így tudva, hogy megvan, az se lenne baj ha nem lenne :D (na ezt jól összehoztam :D ) Színei elmennek, szerintem eléggé porolnak, először érdemes a szem sminket elkészíteni és utána az arcot mert elég sok csillám darab potyoghat az arcra a használata közben. Tartóssága primerrel viszonylag okés, de azért ettől van 1000x jobb minőségű paletta is. Összességében nem bántam meg, hogy megvettem, csak azért vagyok (kicsit) szomorú, hogy nem kap elég figyelmet pedig tényleg vágytam rá nagyon. Mai fejemmel, tapasztalataim és sokkal jobb palettáim birtokában már NEM venném meg ezt a palettát.

Profinails One Step Gel Lakkzselé

Profinails One Step Gel Lakkzselé
2020. december 9.

Pár árnyalat boldog tulajdonosa vagyok :) Mikor még Amerikában éltem kezdtem el magamnak készíteni a körmeimet. Kipróbáltam Crystal Nails-es lakkokat, amik "betúrósodott" undorító állaggal érkeztek hozzám...abszolút csalódás volt. Aztán kipróbáltam a Brillbird termékeket (amiket amúgy imádok, minőségre nagyon jók) azonban ez a Profinails márka is hozza ugyanazt a szintet sokkal kedvezőbb áron mint a Brillbird. Szépen, nagyon hamar megkötnek, és a fényük is megmarad egy jó ideig (nyilván egy 2-2,5 hetes körömnek nem lesz olyan fénye már mint amikor felkentük) számomra tartósak is, nem pattanak meg. Egyszerűen, gyorsan lehet velük dolgozni. 5*

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2020. december 9.

Tudatos bőrápolóként, nagy hangsúlyt fektetve a fényvédelemre (is) illesztettem Cerave termékeket (is) a rutinomba. Alapvetően szeretem a márka termékeit, de úgy érzem ezzel melléfogtam :( Irritálja a bőröm, bekkönyezek tőle, és nagyon hamar kifényesedek ettől, úgy csillog az egész fejem mint vmi diszkógömb a használatát követő pár óra múlva. Jó indulattal 2*. Nyáron talán majd testre ellövöm mert azért ahhoz drága lenne, hogy kidobjam.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. december 9.

Szeretem nagyon ezt a lemosót. Arcomra is, és testemre is használom zuhanyzás közben. Amit a testemmel művel az vmi csoda. Még a legjobban agyon hype-olt "így-úgy nem szárítja a bőrt" hangzatú tusfürdők is mindig szétszárították a bőröm, nem győztem hidratálni örökké. Addig ez a lemosó már 1. használat után olyan pihe-puha bőrérzetet hagyott maga után kiszállva a zuhanyzóból, hogy alig akartam elhinni. Persze ezután is mindig jön egy hidratáló testápoló, de maga a tudat, hogy ez is már hidratálja a bőröm, ad egy egész más érzést :) Bye-Bye krokodil bőr :D csakis 5*