Maricaaa3131

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Versace Woman

Versace Woman
2021. február 15.

Nem olyan régen vettem én is kedvezményes áron, 100 ml-es kiszerelésben. Anyukámnak akartam ajándékba adni, régóta nézegettem már ezt az illatot és most gyakorlatilag áron alul vásároltam meg. Hétköznapokra viseli szívesen, szerintem nagyon kellemes virágos illata van és úgy látom sokkal magabiztosabb, hogy ezt fújja magára, bár lehet már csak a márka végett is nőtt az önbizalma. :) Szerintem nem a legtartósabb illat, de mindenképpen különleges és kellemes.

Police To Be Rose Blossom

Police To Be Rose Blossom
2021. február 15.

Szeretem ezt az illatot, mert nem olyan pulzáló, intenzív, inkább az a karcosan édes illata van. Bár nem a legtartósabb magamon, a lazább napokon mégis szívesen magamra fújom.

Police Legend for Woman

Police Legend for Woman
2021. február 15.

Az egyik legtartósabb Police illat, eléggé intenzív édes illata van, kicsit füstösnek érzem magamon. Ruhára fújva még este is érződik, sokan dicsérték, vagány nőies illat.

Police To Be Tattooart EDP

Police To Be Tattooart EDP
2021. február 15.

Az egyik legjobb Police illat, sokáig tart, édes illatú, nőies, magabiztosságot adó illat.

Carmex Vanilla Ajakápoló SPF15

Carmex Vanilla Ajakápoló SPF15
2021. február 15.

Nem rég vettem és nagyon beleszerettem. A mentol miatt olyan érzetet kelt, mintha feltöltődnének az ajkaim. Újra-vevős :)

Update: mégsem újra-vevős :( kb. 1 hónap használat után gyakorlatilag leégette a számat, a szám szélei és körvonala sebesre száradt, most próbálom helyrehozni. Sajnálom ha valaki miattam vette meg, végül én rosszul jártam

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő
2021. január 8.

Ajándékba kaptam és imádom az illatát, szerintem puhítja a bőrömet, jól tisztít. Mellette a kakaóvajas testápolót használom. Tuti újra fogom venni. :)

Ziaja Kakaóvajas Testápoló

Ziaja Kakaóvajas Testápoló
2021. január 8.

Ajándékba kaptam és szerintem tökéletes testápoló. A kókuszos tusfürdővel együtt használom, hihetetlenül puha lesz tőle a bőröm és olyan jó az illata! Nem utolsó sorban pedig epilálás és borotválás után is magamra kentem, ezzel nem pattogzott ki a bőröm.

Avon Care Kakaóvajas Arc-, Kézkrém és Testápoló

Avon Care Kakaóvajas Arc-, Kézkrém és Testápoló
2020. november 6.

Nagyon szeretem! Édes illat párti vagyok és ebben meg van az, ami nekem kell! Ha este bekenem magam fürdés után (tusfürdőjét is használom), akkor még reggel is érződik és sokan dicsérték az illatom. Érdekes, hogy a géles állag felkenés után max 1 perccel már nem ragad és beszívódik. Totál újra vevős lesz!

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém
2020. november 6.

Nagyon szeretem! Tusfürdőjével együtt használom, de az illata mellet az állaga kaphatna még +1 csillagot! 2 hete használom, a hideg időben a labszáram szinte pikkelyesre szárad, ezzel a krémmel viszont helyre jött és puha. Valószínű újra veszem!

Avon Care Kókuszolajos Krémtusfürdő

Avon Care Kókuszolajos Krémtusfürdő
2020. november 6.

Kb 2 hete használom testápolójával, illetve mellette egy másik, a kakaó vajas tusfürdőt és testápolót. (mindig váltogatom, hogy más illatom legyen) Ennek is szeretem az illatát, édeskés aroma, viszont nálam szerencsére nem fullasztó. Arcnál vigyázni kell, ha szembe megy, mert nagyon tud csípni. Ajánlom mindenkinek, aki szereti magán az édes illatokat.