mariib

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Mandulás Kézkrém

The Body Shop Mandulás Kézkrém
2023. május 17.

Könnyen beszívódik, hidratáló hatása átlagos, viszont a körmeimnek és a körömágyamnak nagyon jót tett. Nekem bejön az illata, de ez ugye szubjektív.

Rimmel Kind&Free Dúsító és Hosszabbító Szempillaspirál

Rimmel Kind&Free Dúsító és Hosszabbító Szempillaspirál
2022. április 21.

Külföldi fórumokon nagyon sok pozitív véleményt olvastam róla, és az ápoló összetevői is megtetszettek, így kipróbáltam. Teljesen hozza ugyanazt, mint a Maybelline Colossal, a másik kedvenc drogériás spirálom.
Nem mondom, hogy abszolút drámai hatást lehet elérni vele, de a természetesnél kicsit dúsabb volumenű, elég jól hosszít is, teljesen jó a hétköznapokra, és szépen építhető is.
Nincs gondom a tartósságával sem, pedig fülledt, párás idő volt mostanában itt, ahol élek.

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2022. február 16.

Majdnem 10 éven keresztül minden nap hű társam volt a PC kék fényvédője. Nem szándékoztam leváltani, de egyszer csak készlethiányos volt, nekem meg kellett egy fényvédő, így megrendeltem ezt. Nagyon megszerettem ezt a glowy hatást, és már nem szeretem annyira a matt finish-t magamon. Ez részben annak is köszönhető, hogy a harmincas éveim vége felé járok, és ezt előnyösebbnek látom magamon. Nálam végleges csere lett.

Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál
2021. december 30.

Update:
Nagyon szerettem ezt a spirált, de hosszútávon nem ajánlom, mert letöredeztek tőle a pilláim. Ilyet más sprilákokkal nem tapasztaltam. Nagyon sajnálom, mert amúgy jó kis spirál. Le is vonok két csillagot.

Általában fenntartásaim vannak az agyonhype-olt termékekkel, de ez most tényleg bejött! Akik szeretik a Benefit They're Real spirált, azoknak be fog jönni ez is. Nagyon szép pillákat csinál, és nagyon tartós. Bioderma micellással simán lejön. Már újra is vettem.
Egyszer véletlenül elfelejtettem lemosni uszoda előtt, és arra számítottam, hogy úszás után úgy fogok kinézni, mint egy pandamaci, de meglepődve láttam a tükörben, hogy a víz maradék nélkül lehozta az egészet.

Bioderma Cicabio Krém

Bioderma Cicabio Krém
2021. szeptember 8.

Műtéti hegre zseniális a krém, nagyon szépen gyógyul tőle a bőröm. Sok minden másra is hasznos kis termék, jó ha van belőle itthon. Az egész arcomra ritkán kenem, de úgy is működik, bár nekem egy kicsit túl testes.

Revolution Skin Lightweight Hydrating Gel-Cream Hydration Boost Hidratáló Arckrém

2021. augusztus 6.

Update: Levontam egy csillagot, mert apró pattanásokat okozott nekem sajnos.

Én is a szeretett Clinique hidratálóra kerestem olcsóbb alternatívát. Sajnos nem hozza azt a szintet, de talán irreális is lenne elvárni. Azért nem rossz alapkrém, de extrém száraz bőrre vagy télen biztosan kevés.

The Ordinary Marine Hyaluronics

The Ordinary Marine Hyaluronics
2021. április 19.

Eleinte furcsa volt, mert a gélesebb állagú szérumokhoz szoktam, ez pedig olyan híg, mint a víz. Konkrétan olyan érzés, mintha vízzel kenegetném az arcom, csak éppen hamarabb megszárad.
A hialorunsavas szérumok közül nálam benne van a TOP 5-ben, és jó hatással van a bőrömre, de csak inkább kiegészítő termék.

Mitchum Advanced Shower Fresh Anti-Perspirant & Deodorant

Mitchum Advanced Shower Fresh Anti-Perspirant & Deodorant
2021. április 19.

Nagyon jó dezodor, az egyik legjobb, amit valaha próbáltam. Meleg éghajlatú országban élek, és remekül helytáll a forró nyári napokon is. Mindig visszatérek hozzá. Most vettem meg az alumíniummentes stift változatát is, remélem ugyanilyen hatékony.

Flower Beauty Petal Pout Rúzs

Flower Beauty Petal Pout Rúzs
2020. december 30.

Engem megvettek kilóra ezekkel a high end színvonalú rúzsokkal! Mindent tud, amit egy MAC és rengeteg szép árnyalatban kapható. Köszönjük szépen Drew Berrymore-nak!

Elizabeth Arden Ceramide Ultra Rúzs

Elizabeth Arden Ceramide Ultra Rúzs
2020. október 27.

Jó rúzsok és nagyon szép színekben lehet kapni, sokszor nyúlok értük, három darabom is van, egy ajándék szetben kaptam őket.

Két problémám van velük. Az egyik, hogy mivel kéremes állagúak, a sötétebb árnyalatok hajlamosak a ráncokba beülni, és nekem pár óra után el is nyeli a bőröm.

Viszont nagyon kellemes viselni, olyan mintha ajakápoló lenne.