mariska6

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Wooden Spoon Bio Naptej és Testápoló SPF50

Wooden Spoon Bio Naptej és Testápoló SPF50
2023. augusztus 9.

Eredetileg az "ehető" 30 SPF-est használtam, ami állítólag gyorsan avasodott, ezért kivonták a forgalomból, nekem azzal sem volt gondom. Váltottam erre.
Fontos volt, hogy ne egy illatosított, szétkemikáliázott terméket vegyek, mert a bőröm szinte minden termékre allergiás, kipirosodással, viszketéssel reagál, sminkelni sem sminkelek emiatt. Világos, de leégésre nem hajlamos bőröm van.
Ugyanúgy használom arcra, mint testre.
Fehér foltot hagy a ruhán, ezért érdemes óvatosan krémezni, ez engem nem zavar.
Az állaga sűrű, és fényesíti az arcbőrt. Ez sem zavar, mert amúgy nagyon száraz a bőröm és még táplálja is, szebb és élettel telibb lett. Hogy fehér réteget hagyna a bőrön, nem tűnt fel, inkább kicsit "glitteres" hatást kelt a cink-oxid miatt, azt egyenesen imádom, nagyon tetszik, ahogy csillog rajta a nap. Egyszer sem égtem le, keveset is barnultam, igazából arcra ezt az 50-est használnám, testre a 30 elég lenne a bemelegítő időszak után, hogy színt kapjon az ember.
Biztos, hogy maradok a fizikai fényvédőknél, és nagyon remélem, hogy ezt még sokáig gyártják, mert nekem tökéletes.

Alteya Hand Cream - Rose Oil

Alteya Hand Cream - Rose Oil
2023. január 12.

Poros illata van, amit alapvetően szeretek. Az állaga túl sűrű, agyagos, nehezen kenhető és gyorsan fogy. Csodálatos összetevői ellenére sem voltam vele elégedett.:(

Elemis Hydra-Balance Day Cream

Elemis Hydra-Balance Day Cream
2020. július 13.

Itt vettem krémmánián bontatlanul. Az eladó szuper volt!, de a krém sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Sőt! Hatalmas csalódás. Van benne valami, amitől olyan lett a bőröm mint egy összeaszott alma. Minden ráncom kirajzolódott, és mintha minden víztartalmat és életet kiszívott volna belőle a krém, a felülete pedig érdes lett. Ilyen vízelvonó hatást eddig csak a mezei zsurlótól láttam. Egyetlen egyszer használtam, és nem tudom jó szívvel továbbadni sem.
Biztos hogy ez okozta, egyszerre mindig csak egy dolgot tesztelek, és semmivel nem kombinálom. De azt hozzá kell tennem, hogy a bőröm szuperérzékeny, lehet, hogy más gond nélkül kenheti.

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On
2020. május 22.

Félnapos. Az illata tetszik, de fél nap után 'erjed'. Eseményhez, intenzív munkához nagyon gyenge, viszont otthonra, inaktív napokra tökéletes és kellemes, így fogom elhasználni.

Maria Galland 99 Hybrid Hidratáló & Alapozó Krém SPF25

Maria Galland 99 Hybrid Hidratáló & Alapozó Krém SPF25
2020. május 11.
(!)

Én is tesztelőként kaptam a terméket, köszönöm. A hölgy nagyon kedves volt a telefonban, szintén megpróbált a 3-ból a középső, 2-es árnyalatra rábeszélni, de a téynleg világos bőrűeknek az 1-es a megfelelő, maradtam annál és nem is bántam meg. A tubus nagyon tetszik, elegáns, lapos, kis táskában is könnyen tárolható, a felülete picit érdes, tetszik a tapintása.
A krém illata számomra kellemes, nem zavaró.
Pozitívumok: Nem irritálja a nagyon érzkeny bőröm, ezt eddig ezen kívül csak egy alapozónak sikerült elérnie. Nem fénylik. A fényvédő faktornak szintén nagyon örülök. Nekem nem ül bele a ráncokba, nem gyűlik össze erősen, legalább is kevésbé, mint az eddigiek. Nem fed erősen, ez nálam pozitívum, nincs maszk hatás, természetes kinézete marad az arcomnak, egyenletesebb tónussal. Viszont kell hozzá egy kis korrektor, ez tény.
Negatívumok: Hamar szárad felkenéskor, nem érzem, hogy hidratálna, kell alá hidratáló. Egy idő után egyszerűen melege van a bőrömnek benne. Többször úgy éreztem, mintha kezdene olvadni, de tükörben ellenőrizve ugyanolyan egyenletes volt mint felkenéskor, csak az érzés kellemetlen. Talán ez a krém vitt eddig legközelebb hozzá, hogy ne utáljam az alapozókat, de megszeretnem még mindig nem sikerült őket. 4*

Weleda Nyírfa Pumpás Cellulite Olaj

Weleda Nyírfa Pumpás Cellulite Olaj
2020. január 10.

az 5. narancsbőr/stria ellen tesztelt kencéim között, kb. a Dr Organic royal jellyvel teljesít egy szinten. Jól puhít, hosszan tartóan ápol, fiatalabbnak tűnik a bőröm, de narancsbőr ellen változást nem hozott. A felvivése macerás, sok folyik az üvegből, a tenyerembe szoktam önteni, és onnan elkenni. Szerencsére hamar beszívódik, de így csak este lehet használni.

Update: Az új nyomós-adagolós változat sokkal könnyebben használható.

The Body Shop Kendermagolajos Kézkrém

The Body Shop Kendermagolajos Kézkrém
2019. július 3.

Nagyon reménykedtem ebben a krémben. Korábban írta valaki, hogy az ekcémás kezét égette. Velem ugyanez történt. Már évek óta nincs aktív ekcémám, de másodszori használatkor az egész kézfejem bevörösödött és a csípő, égető érzés még estére sem múlt el teljesen. Nem tudom melyik összetevő lehet a ludas. Az illata és az állaga is nagyon tetszik, sajnálom, hogy nem tudom elhasználni.

dr. Organic E-vitaminos Testápoló

dr. Organic E-vitaminos Testápoló
2019. május 22.

Egyetlen egy baja, hogy borzalmas műillata van. Update: az illatán kívül igazából nem is csinál semmit. Másnap reggel kicsit puhább a bőröm, de nem tart sokáig. Elég nehezen is szívódik be, ragacsos.

Clarins Body Fit Anti-Cellulite Contouring Expert

Clarins Body Fit Anti-Cellulite Contouring Expert
2018. szeptember 26.

Sajnálok elsőként kiábrándító véleményt adni, de ezt a krémet nem éri meg megvenni. Sorra próbálom a narancsbőr elleni krémeket (ld. többi véleményem) és azt kell, hogy mondjam, eddig ez a leghatástalanabb. Csak az vegye meg, aki szeretne egy nagyon kellemes illatú, hűsítő hidratálót ennyi pénzért. Narancsbőr ellen semmit, de semmit nem használ.

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej
2018. június 28.

jól tisztít, nem szárít, kellemes állaga és illata van.