mariska6

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Micro Cell 2000 Nail Repair Green

Micro Cell 2000 Nail Repair Green
2018. június 12.

Nagyon jó termék. Ápol, táplál, véd. Láthatóan erősebbek a körmeim.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+
2018. június 12.

Nem régóta használom, eddig nagyon jó, szuperül mattít. Talán egy icipicit szárít, alá rendesen kenek hidratálót.

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2018. június 6.

Nagyon jó termék, szemkörnyékre és száj körüli ráncokra használom. Nem irritál, azonnal beszívódik. Ahogy lentebb írták, nyálkás géles állaga van, gondolom az aloétól. Kicsit hűsítő hatást is kelt. Nem szabad túlzásba vinni, ahol zsírosabb a bőröm, ott hosszú távon lett néhány pattanás tőle, ezért ajánlott pihenőket tartani a használatában.

Aromax Botanica Micellás Sminklemosó és Arctisztító Víz Aloe Verával

Aromax Botanica Micellás Sminklemosó és Arctisztító Víz Aloe Verával
2018. január 21.

Állagra jó volt, könnyed, kellemes. Nem irritált, de egyáltalán nem is tisztított.

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal
2018. január 21.

kézkrémnek elég jó volt, de nekem túl nagy kiszerelés magammal hurcolni, és túl erős illata van.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Spray
2018. január 21.

Szuper. én egyszerűen reggel-este áttörlöm vele az arcom. Megnyugtatja a bőrt, eltünteti a pirosságot. nyáron napégésre is jó, vagy csak simán lehűteni a felhevült bőrt.

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló
2018. január 10.

Nekem bejön. Lefekvés előtt használom, másnap reggelre nagyon szép puha és egyenletes lesz az egyébként száraz bőröm. Elég sűrű és sok is kell belőle, mert nem oszlik el könnyen, viszont több van a flakonban, mint elsőre tűnik, így sokáig elég. A szagával semmi bajom kicsit gyógyszertári jellegű, de nem zavaró.

Aromax Mellápoló Olaj

Aromax Mellápoló Olaj
2017. június 24.

Finom illat és puhító, hidratáló hatás. Feszességben semmi különbséget nem látok, nem fogom újravenni.

Coconutoil Cosmetics Hajregeneráló Szérum

Coconutoil Cosmetics Hajregeneráló Szérum
2017. május 9.

nagyon lassan fogy, és szép fényes lesz tőle a haj. csak a végekre használom, kevésbé is törik.

BeYu Körömlakk

BeYu Körömlakk
2017. május 3.

115-ös gyönyörű, élénkpiros árnyalat van meg. Szépen fed két réteg+fedőlakk és 2 hete olyan a lábamon, mintha tegnap kentem volna fel. A széleken sem kopik, nem pattog, pedig magassarkúban járok, edzek, éri behatás rendesen.