mariska6

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Max Factor Glossfinity Körömlakk

Max Factor Glossfinity Körömlakk
2017. április 24.

A 185-ös ruby fruit van meg. Gyönyörű a szín, viszont semmivel nem jobb, mint mondjuk a Colorama. Csíkoz az ecset, lassan szárad, két réteg kell belőle, könnyen benyomódik a felülete, nekem nem jött be.:/

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel
2017. március 23.

Teljesen jó krém, hamar beszívódik, engem nem zavar az illata sem. Télen egy nap 2x kellett használnom ahhoz, hogy egész nap hidratált maardjon a kezem. A klasszikusnál viszont nem tud többet.

Dr. Organic Royal Jelly Cellulitisz Elleni Krém

Dr. Organic Royal Jelly Cellulitisz Elleni Krém
2017. március 19.

Valóban nem lehet tudni, hogy mit csinál a cellulitisszel, de nagyon jól puhít, és hidratál.

Helia-D Age Control Complex Ránctalanító Éjszakai Krém Retinollal és Argán Őssejt Kivonattal

2017. március 12.

Az állaga nekem sajnos sűrű, pattanásos lettem tőle. Csöppet sem irritál, az illata nagyon finom és egyébként is tetszik, inkább csak arról van szó hogy nem nekem lett kitalálva.

Lovely Dark Shine Körömlakk

Lovely Dark Shine Körömlakk
2017. január 25.

Több réteg kell belőle, de másnapra érdes lesz és összeugrik az egész, be sem fedi a körmöt. Teljes sötéten kívül nem látszik hogy világít.

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Aloe Verával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Aloe Verával
2017. január 25.

Nagyon jó, kellemesen hűsíti a bőröm, nekem az illata is tetszik, egyáltalán nem leszek büdös tőle. Kb 8-10 órásnak mondanám, semmiképp sem 24, de egy munkanapot simán ki lehet húzni vele.

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk
2017. január 6.

Kényelmes ecset, egyenletes terülés. A fekete egy rétegben még nagyon béna, de kettőben már szép, az eddigi legtartósabb lakkom, kb 5 nap.

s-he stylezone Perfect Metallics Nail Polish

s-he stylezone Perfect Metallics Nail Polish
2016. november 3.

2 rétegben sem fed, de tovább bírja, mint az eredeti szögletes-üveges verzió. Az üvegben szebb mint felvive.

Coconutoil Cosmetics Golyós Dezodor Original

Coconutoil Cosmetics Golyós Dezodor Original
2016. szeptember 25.

Az originalt vettem meg. Nagyon érdekes, furcsán hűsíti a hónaljam felkenés után kb. 2 órán keresztül, mintha egyfolytában valami szellő legyezgetne.:) Jó illata van és kellemes érzés a bőrnek.
Hosszabb távon még nem teszteltem, úgyhogy nem tudom izzadásgátlóként mennyire jó, de eddig nekem is 5 csillag.
Update: Oké, még mindig öt csillag, nap végére csak minimálisan nedves a hónaljam, DE a kókuszillat estére valahogy megerjed, és közelről egyáltalán nem kellemes.
Update2: Kénytelen vagyok lepontozni, mert egyszerűen tényleg erjed. Hiába gátolja az izzadást, ha egyszer büdös leszek tőle.

L'Occitane Extrait Divin

L'Occitane Extrait Divin
2016. szeptember 25.

Nagyon, nagyon jó! Már egy alkalom után is látszik a különbség, a szemkörnyéki ráncokat nagyon szépen halványítja. Semmi allergia, ami nálam ritkaság.