marmalade

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Lush Veganese Hajkondicionáló

Lush Veganese Hajkondicionáló
2016. október 22.

Sajnos semmi pozitívumot nem tudok írni. Az illata szerintem nagyon rossz (engem erjedt limonádéra emlékeztet) és nagyon folyik. Az eladó nagyon száraz hajvégekre ajánlotta azzal, hogy nem fog zsírosítani akkor sem, ha nem csak a végekre használom. Nos, mondanom sem kell, hogy sprőd lett utána a hajam, viszont a második nap végére vállalhatatlanul nézett ki, pedig mostanában három napig simán kihúzom hajmosás nélkül.

Lush Charity Pot Testápoló

Lush Charity Pot Testápoló
2016. október 22.

Egyszerűen tökéletes. Nagyon szárazak a kezeim, ilyenkor ősszel meg aztán pláne. Kaptam egy mintát legutóbb, de másnap már vissza is mentem megvenni a teljes kiszerelést, mert egy éjszaka alatt annyira szépen rendbe tette a kezemet, hogy nem győztem mutogatni a családnak.

Taylor Swift Incredible Things

Taylor Swift Incredible Things
2016. október 22.

Két év után végre sikerült erre a Taylor-parfümre is rátennem a kezemet, úgyhogy most már teljes a boldogságom. Nem lehet itthon kapni, úgyhogy kipróbálni nem tudtam, de első fújásra szerelem volt így is. Percről percre változik, kedves, meleg illat ez is. Engem leginkább talán a Wonderstruck Enchantedre emlékeztet, de arra sem nagyon. Elsőre ánizsos illatú, majd vaníliásra szelídül. Szerintem leginkább téli illat, mert jóval "sűrűbb" az összhatás, mint a Tayloré, amit tavasszal-nyáron használok. Tartósságra nagyjából nyolc-tíz órát mondanék, tehát nagyon jó.

Balea Luxury Verwöhndusche Golden Glamour

Balea Luxury Verwöhndusche Golden Glamour
2016. október 15.

Utolsó darabot hoztam el 349 forintért, ennyit abszolút megért. Tetszik az illata, a csillámok különlegesek, de nekem szárítja a bőrömet.

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító
2016. október 15.

Ez az első Lush termék, ami kifejezetten nem jött be, többet ártott, mint használt. Eddig Angels on bare skint használtam, de mivel annak nem kedvelem az illatát, beruháztam egy ilyenbe. Egy hét után vettem észre, hogy eléggé felbolygatta a bőrömet, sok pici piros pötty jött ki rajta. Az olajos réteg sem jött be, az Angels on bare skinnel ellentétben ez nem hidratált, csak fénylett és nem volt kellemes érzés. Odaadtam anyukámnak, ő szereti. A Lush iránti rajongásom és az isteni illata miatt három csillag, sajnálom, hogy nem lettünk barátok.

OPI Körömlakk

OPI Körömlakk
2016. október 12.

Néha veszek OPI lakkot, de egyre kevésbé érzem úgy, hogy megér ennyi pénzt. Elsősorban világos, főleg rózsaszín árnyalatokat használok, tehát ezekről tudok írni. A Bubble Bath eléggé rendben volt, bár három napnál többet nem nagyon bírt ki, az Alpine Snow szintén. A Sweetheart viszont egyszerűen felháborító. Este nyolc körül kentem fel, éjfél után mentem lefeküdni és hát reggelre fedőlakk ide vagy oda, csinos kis csíkok voltak a körmömön. És ha ez nem lett volna elég, két mosogatás és egy hajmosás után másnap estére matricaként elkezdett leválni több körmömről. Nem a fedőlakkal van baj, más lakkal ezt nem tapasztaltam. Ennyi pénzért jobbat várnék, ennél még a Catrice lakkjai is jobban teljesítenek.

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs
2016. október 7.

Nem vagyok egy nagy rúzsos, kifejezetten utálom, ha van valami a számon, amire vigyáznom kéne, hogy ne kenődjön el. Történt viszont, hogy az egyik barátnőmön megláttam a MAC velvet teddy árnyalatú rúzst és úgy éreztem, hogy enélkül a szín nélkül én nem tudok élni. Mivel ugye nem nagyon használok rúzst, nem akartam beruházni egy MACre, úgyhogy némi kutakodás után kiderítettem, hogy ennek a rúzsnak a 101-ese a velvet teddy dupeja, úgyhogy meg is vettem gyorsan. Nagyon szeretem (főleg a szín miatt persze), tartós, bár kicsit szárítja a számat.

Lush Rock Star Szappan

Lush Rock Star Szappan
2016. október 3.

Mostanában nagyon rákattantam a Lushra, úgyhogy be kellett szereznem egy szappant is tőlük végre. Csodálatos illat, bőrön és ruhásszekrényben is. Nekem nem szárít, pedig sok helyen hiperszáraz a bőröm. Az illata annyira erős és mindent átható, hogy apukám nem is hajlandó bemenni a fürdőszobámba, amióta ez a szappan beköltözött, mert szerinte olyan, mintha egy kád vattacukrot rejtegetnék ott.

Lush Daddy-O Sampon

Lush Daddy-O Sampon
2016. október 2.

Barna hajam van, aranyos beütéssel, úgyhogy csak azért vettem meg, mert beleszerettem az illatába és mert folyton kísérletezek a samponokkal :) Imádtam az illatát, két-három napig is elkísért. Ami meglepett, hogy nagyon kevés is elég volt belőle, jóval kevesebb, mint bármilyen más eddig használt samponból. Gyönyörű fényes lett tőle a hajam. Amint megjön az ösztöndíjam, újra fogom venni.

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19
2016. október 2.

Nem szereti a bőröm ezt az alapozót. Nagyon boldog voltam, hogy milyen jól illeszkedő árnyalatot találtam, de a boldogságom addig tartott, amíg el nem kezdtem használni. Természetesen napközben változik a színe, ezzel még nem is lenne különösebben bajom, de a bőröm egyszerűen letaszítja magáról és csak a nagyon száraz részeken marad fenn. A fedése amúgy jó - egész addig, amíg fenn tud maradni. Púderrel is hiába próbáltam fixálni, úgy is elmászik. Pattanást, mitesszert viszont nem okozott.