marta.kisasszony

Regisztráció dátuma: 2013. január 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 13.
Bőrprobléma: -

Clarins Multi-Active Nuit

Clarins Multi-Active Nuit
2019. május 5.

Szuper krém, tökéletes a bőrnek a nappali verziójával egyutt!

Clarins Mission Perfection Yeux Szemkörnyékápoló SPF15

Clarins Mission Perfection Yeux Szemkörnyékápoló SPF15
2019. május 5.

Az ára miatt 4*, egyébként nagyon szépen, szinte láthatatlanul teszi a dolgát. Önmagában nem elég, de sokat segít.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure EDP

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure EDP
2019. május 5.

Hála az égnek, ez az illat sem való mindenkinek. Kedves, de figyelemreméltó és mégis elegáns illat, max 3 fújás és nem lesz tolakodó, egész nap kitárt. Nem túl édes és nem is túl friss, mégis megjegyezheto.

Gosh Foundation Plus+

Gosh Foundation Plus+
2019. május 5.

Egyik legjobb alapozó. Nem szarit, nem zsirosit, erősen fed, de folyós, ezért könnyen szétoszlatható. Erősen fed, de maszkhatas nélkül. Egy jó ecsettel és gyors eldolgozassal csoda a végeredmény. Nagyon sokáig elég, kevés is elég belőle.

Fekete&Szőke Hévízi Iszap Szappan

Fekete&Szőke Hévízi Iszap Szappan
2017. december 8.

Szeretem, mert sokáig elég, nem csúszkál ki a kézből, nem ragad. Reumám nincs, a bőrproblémákat szépen kezeli, igaz, engem nagyon-nagyon enyhén szárít (sokkal kevésbé, mint más szappan, vagy tusfürdő), de ezt az iszapnak tudom be.

Nonique Intenzív, Hidratáló 24H Arcápoló Krém

Nonique Intenzív, Hidratáló 24H Arcápoló Krém
2017. október 20.

Azonnal beszívódik, nem zsíros állagú. Az összetevőinek is külön örülök, cserében nincs benne fényvédő, de nagyon jól működik. Amíg nem jön be a nagy hideg, addig tökéletesen megfelel, oda nekem ez már szerintem kicsit kevés lenne. Smink alatt is jól működik, megéri megvenni, elég belőle kevés is. Nem okoz bőrhibákat, nem fényesít, nem szárít, szépen megfér más kencékkel is.

Nivea Visage Aqua Sensation Élénkítő Arclemosó Zselé

Nivea Visage Aqua Sensation Élénkítő Arclemosó Zselé
2017. október 16.

Régóta megvan, kevés is elég belőle. Sűrű az állaga és nem szökik ki a kézből. Praktikus a félig bedönthető kupakja is. A kis fehér szemcsék funkcióját nem értem benne, de betudom a látványpékségnek. Kombinált bőrömet jól tisztítja, sminket dörzsölés nélkül leszedi, nem csípi a szemet (konktaktlencsével sem), nem szárít, de senki ne legyen balga utána azért krémet használni. Puha bőrt hagy maga után, illata is jó, de arra a pár másodpercre, míg használom, igazából mindegy is. Szállítani utazáshoz borzasztó, biztos, hogy kinyílik és szétfolyik, de egyébként teljesen jó cucc ez.

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2017. október 9.

Jo par tusfurdot halmoztam fel, mivel a szappanokra alltam ra, de el-elcsabulok neha, osszetevok ide, vagy oda (nem szabadna szagolgatnom...). Kremes, kellemes allag, jo illat, en a naturszappanok ota nem hasznalok testapolokat, vagy csak hobbi szinten, hogy fogyjanak azok is, de ez utan a tusfurdo utan nem kell, mert tenyleg puha lesz tole a bor. Nem tudom, hogy tenyleg taplal-e, vagy csak egy bevonatot kepez, amivel "elhiteti" a borrel a taplalast, de erzetre kellemes. Suru, igy amikor fogy, eleg nehez kimuteni belole a maradekot, igy a dobozt nem tartom tul praktikusnak. Nem tesz tusfurdorajongova, de legalabb nem szaritott papirra.

Balea Jamaica Vibes Folyékony Szappan

Balea Jamaica Vibes Folyékony Szappan
2017. október 9.

Jo kis cucc ez, sokaig erezheto, vidam, nyari illattal, igy a hideg kuszoben. Suru az allaga, sokaig eleg, a flakon mintaja feldobja a csap kornyeket. Nem szarit, tisztit, kezmosokban szerintem a Balea a maga arkategoriajaban verhetetlen.

Palmolive Gourmet Peach Delight Tusfürdő

Palmolive Gourmet Peach Delight Tusfürdő
2017. március 4.

Kicsit darabos az állaga, ezért könnyen kiszökik a kézből. Első érzetre táplálónak tűnik, aztán mégis kiderül, hogy szárít... az illata nagyon tuti!