martien0418

Regisztráció dátuma: 2021. április 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. április 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2021. november 9.

Két napja használom este és reggel. Reggel ha erre kenem a fényvédőt nincs olyan zsíros hatása mintha a száraz bőrömre kenném. Főleg pattanások utáni foltokat szeretném eltüntetni vele és megelőzni a ráncokat. Kíváncsi leszek a hosszú távú hatására. Abban nem vagyok biztos, hogy hűtőben kell e tárolni vagy sem?

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel
2021. november 6.

Ugyan azt teszi mint a többi ajakápoló, az illatát imádom :)

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2021. november 6.

25-os árnyalatot vettem ma 400 Ft körül. Jól fed, sajnos kicsit cserepes a szám jelenleg így nem mutatott szépen rajta, de ha helyre jön biztos sokkal szebb lesz.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2021. szeptember 18.

Először vettem meg ezt az alapozót. Elég híg állaga van, de nagyon jól fed. A gyömrői rossmannban pont a vanilla árnyalatnak nem volt teszterje de mégis azt választottam és a szín hibátlanul illeszkedik. Imádom ezt az alapozót 🤩

Catrice Lift Up Volume & Lift Szempillaspirál

Catrice Lift Up Volume & Lift Szempillaspirál
2021. szeptember 5.

Nekem bevált, igaz az elején sok festéket vesz fel ezért kicsit csomós lesz tőle a pillám, de ez minden spirálnál így van. Nekem nem pereg, elég tartós és lemosni is egyszerű. Egyedül a kefe végén lévő gömböcske nem tetszik rajta, szerintem felesleges rá.

Baba Sampon Minden Hajtípusra Gyógynövényekkel

Baba Sampon Minden Hajtípusra Gyógynövényekkel
2021. augusztus 4.

SOS vettem meg mert a helyi coop - ban ez tűnt a legjobbnak. Szerintem jól tisztít, habzik és selymes lett tőle a hajam. Hosszútávon remélem nem fogja a hajvégem kiszárítani.

Colgate Max White White & Protect Fogkrém

Colgate Max White White & Protect Fogkrém
2021. július 25.

Nekem idáig bevált. Kellemesen mentolos, és tetszenek benne a kis szemcsék. Szerintem fehérít is minimálisan

X-Epil Eldobható Női Borotva 2 Pengével

X-Epil Eldobható Női Borotva 2 Pengével
2021. július 9.

Használhatatlan... borzasztó a kialakítása, a penge nem ér a bőrömhöz, így semmi szőrt nem képes leszedni...nem gondolná az ember hogy egy borotva is lehet ennyire szar, hogy semmire nem jó!

Syoss Pure Fresh Micellás Sampon

Syoss Pure Fresh Micellás Sampon
2021. július 9.

Próbálok szilikon mentes sampont használni újabban. Vizesen a tapintása nyilván nem valami kellemes, érdes a hajam tőle. De ha megszáradt nagyon szép puha, csillogó lesz.

Syoss Keratin Hajbalzsam

Syoss Keratin Hajbalzsam
2021. július 9.

Hát ez szörnyű!!!! Csak az után olvastam véleményt hogy megvettem. Rá teszem a hajamra, és fél perc múlva semmi! Mintha semmit nem kentem volna rá úgy eltűnik, és hajszárítás után egyáltalán nem érzem hogy puha lenne. Az illata nagyon jó, de ugye nem az a lényeg... Mindegy elhasználom, de semmit nem ér tulajdonképpen.