Martika98

Regisztráció dátuma: 2017. november 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. november 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Schwarzkopf Color Expert

Schwarzkopf Color Expert
2019. július 30.

A 6-os világosbarna árnyalattal festettük be, de akkor még nem tudtam, hogy általában sötétebb lesz, mint a képen, és mint az elnevezés, így lettem FEKETE! Hú, hát rengeteg fejfájást okozott, nagyon utáltam, mivel a vöröses sárgás fénye az előzőnek még át is ütött, így 2 hajmosás után gesztenyebarna lett a hajam. Nem tudok mit mondani...a tartóssága közepes.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2019. július 30.

Befestettük a hajamat ezzel a festékkel, és láss csodát NEM TÖRTÉNT SEMMI. :D Mintha soha hozzá sem értünk volna. Vicces.

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték
2019. július 30.

Pozitívan álltam a festékhez valamiért, de az ismerkedésünk után csak közepesre tudom értékelni.

Előnyök: A hajam állaga, tapintása ettől a festéktől volt a legszebb, kevésbé zsírosodott, és gyönyörű fényes volt. A színválaszték bő, és mind gyönyörű.

Hátrány: Egyszer réz szőkére festettem a hajam 546-os árnyalattal. Maga a szín tökéletes volt, de sajnos nem tartós, körülbelül 5 hajmosásig maradt benne, pedig életem legszebb hajszíne volt. Igazából gyorsan meguntam a vöröset, szóval ebből a szempontból nem is baj.
Későbbi próbálkozásom az 550-es szín volt, amitől hamvas színeket vártam, de a fodrász által elcseszett kicsit sárgás fényű hajamat szinte be sem fogta. Nem sok színkülönbség volt, de a hajam nem kapta meg a hamvasságát.

Akinek előtte nem volt festve a haja annak ajánlom a festéket!

Balea Professional Hamvasító Krém Ősz, Fehér és Szőkített Hajra

Balea Professional Hamvasító Krém Ősz, Fehér és Szőkített Hajra
2019. július 9.

Szerettem volna vörös hajat, így elmentem a fodrászhoz, de a hajtöveket kihagyta, és már akkor lenőttnek nézett ki, mikor kész lett...azóta is ideges leszek, ha rágondolok. Ez még mind semmi, mert ahogy mostam, a fodrász festéke teljesen kifakult, kijött a vörös szín és kb szőke(!) lett az egész hajam (de abból is a rosszabb sárgás), amitől mindig is irtóztam. Azóta már volt a hajam sötétebb vörös, amit otthon festettünk és sokkal jobb lett, illetve barna is, de ahogy koptak ki ezek a festékek mindig előjött alatta a sárgás, így kipróbáltam ezt a csodát, mivel a saját hajszínem hamvas sötétszőke. Már 1 alkalom használat sokat segített, ez pedig ennyi pénzért tökéletesen megérte. Szerintem csodaszer.

Morphe x James Charles Artistry Palette

Morphe x James Charles Artistry Palette
2019. május 23.

Én a Cult Beauty oldaláról rendeltem, ahol 8 nap alatt ki is szállították. A külseje gyönyörű, olyan mint egy könyv, a kialakítása is nagyon profi szerintem, de hiányolom belőle az ezüstszínt, valamint a sima matt szürkét, ami a JH társában. Sajnos nem vagyok tőle elragadtatva, pedig a Jaclyn Hill paletta után nagyon pozitívan álltam a dologhoz. A világos színek nem működnek a legszebben, ilyenek pl a fehér, illetve a világos rózsaszín, ezeknek nem jó a pigmentáltsága sem. Lehetne az egész egy kicsit krémesebb, mert nem mindegyiket könnyű elsatírozni. Nagyon szeretek sminkelni, és sokféle palettát kipróbáltam már, de talán egy fokkal jobb csak, mint a Revolution szerzeményei. Valamiért nagyok az elvárásaim sminkek terén, és ennyi pénzért már sokfélét lehet venni, ami ezt simán lekörözi, még ha nem is ekkora kiszerelés. Többet vártam volna tőle, ezért csak 4*.

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette
2019. május 6.

Nagyon vágytam erre a palettára, mivel sok jót hallottam róla, de kicsit féltem is tőle, mert nem egy drága dolog egyébként. Ahogy fejlődtem a sminkelésben, a Revolution palettákat kinőttem, és egyáltalán nem voltam már velük megelégedve, ezért egytől egyik elajándékoztam őket (volt 10 belőle). Ezt a csodát egy KM-es lánytól vettem, aki nagyon kedves és segítőkész volt, és igazából mikor átvettem szerelem volt első látásra. Még aznap kipróbáltam, és észrevehető volt a különbség. Azóta már rengeteg sminket készítettem vele, és nagyon elégedett vagyok. Én alá szoktam primerezni, és alapozni is világos korrektorral. A pigmentáltságát illetően hagy némi kivetnivalót maga után, de ha a legbénább szivacsos ecsetemmel viszem fel, akkor a világosabb színek is meglehetősen erősek, a többi színnel semmi baj. Kicsit pereg, ezért szem alá kell púderezni mindenképp, ha nem akartok nagyon idegesek lenni, amiért elrontjátok az összhatást. Nagyon tartós, egyáltalán nem csúszik el a nap folyamán és éles vonalakat is szépen lehet húzni vele. Imádom, nagyon szeretek vele dolgozni. Most beszereztem a JC palettát is, most érkezett meg, hamarosan arról is nyilatkozom.

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2019. április 10.

Majdnem ugyanaz a szint, mint a Catrice HD-je, csak kétszer annyiba kerül, de valahogy mégis jobb érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Kicsit jobb a fedése, és mintha tovább maradt volna az alapozó az arcomon. Amikor mást sminkeltem, köztük a nővéremet, akinek nagyon érzékeny és kipirosodó a bőre, egész szép összhatást lehetett elérni ezzel a termékkel. Teljes árasan nem venném meg, de egy glamour kuponnal szerintem kipróbálom újra, ha már minden kötél szakad. Remélem megtalálom a számomra legjobb alapozót, 5000 ft alatt. :(

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2019. április 10.

Azt hittem, mivel Catrice nem lehet rosszabb, mint a HD, így megvettem kis váltásnak, nagyot tévedtem. Szerintem borzasztó a textúrája ilyen fura arckrém állagú, mint a Nivea-nak a Essentials sorozatából a sensitive krémnek (amit szintén utáltam). Átfényesedik, foltosan kopik, nagyon béna hatású az arcomon, tipikusan látszik a vakolat. Nem gondoltam, hogy ennyire botrányos, de valószínűleg soha nem veszem újra.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. április 10.

Nekem vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Az ára kedvező, egész olcsó, így igazából amennyit fizetünk érte, annyit tud. Egyébként az a problémám vele, hogy egy hét használat után már valahogy nem úgy viselkedett, mint az elején. Bármit lecseréltem erre, néhány alkalomig tökéletes volt, utána már kopott, átfényesedett, foltosodott. Lehetséges, hogy az alapozókat folyamatosan váltogatni kell, mert nekem mintha ez vált volna be...egy idő után eddig mind így viselkedett. Véleményem szerint a fedése elég gyenge, szinte már egy BB kréméhez hasonlítható, főleg, ha kevés terméket használ az ember. Ha viszont sokat, akkor túl gyorsan fogy, és a végén ami benne marad, pipettás módszerrel nem felvehető, csak ha megdöntöm és öntök kicsit a kezembe. Mivel minden eddig kipróbált alapozómmal így voltam és ennek a legjobb az ára, leragadtam ennél, de hamarosan le kell cserélnem, mert a nap közepére már vállalhatatlan a fejem. Primert nem használtam alá, illetve fixálót sem szoktam fújni. Az lehet segítene kicsit rajta.

Nobea Valentine Mattító Folyékony Rúzs

Nobea Valentine  Mattító Folyékony Rúzs
2019. március 13.

EZ MI AZ ISTEN??????????? Na jó én most sokkot kaptam, de ez az eddigi legjobb rúzsom, és ebben az a legviccesebb, hogy ingyen volt, ajándékban a NOTINO-tól. Fél 7-kor felkentem, mondom biztos csak egy gagyi valami lesz, és szerezhetek be másik piros rúzst, de ez jobb az összes rúzsomnál, a NYX-nél, a Milaninál, az ARTDECONÁL, a Pupánál, és ami a legdurvább, a Lovelynál. Hihetetlenül fáj a szívem, hogy csak 6 színben kaphaó, és azok sem különleges színek.
Egyébként nagyon válogatós vagyok, de ez nem kopik le a számról sem belül, evésnél, illetve ivásnál sem. A viselése nagyszerű, nagyon kényelmes, mintha fent sem lenne. Építeni is lehet, ha esetleg kicsit lekopik, és újrakennétek, hogy erősebb legyen, semmiben nem változik az érzete. Mindenkinek ajánlom!