Martina1330

Regisztráció dátuma: 2015. január 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Photoderm LEB Napallergia Elleni Spray SPF30

Bioderma Photoderm LEB Napallergia Elleni Spray SPF30
2019. július 18.

Már 2 ève használom napallergiás vagyok ez az egyetlen amit használt eddig tènylegesen.
Illata jò kissè ragacsos èrzete marad nem vèszes èn szeretem aztis, hogy fùjni kell.
Kipròbáltam arcra smink alá is simán mehet nem okoz gondot, ùgyh èn simán hasznáom oda is tökèletes smink alap. 😊

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2019. július 18.

Szeretem ezt a spirált nem potyog nem csomòsodik. Szèpen lehet rètegezni nem lesz pòkláb hatása. Nem visz fel tùlsok festèket pont jò.
Sosem kerestem semmi extrát egy spirálban számomra nem szokott olyan nagy különbsèg lenni csak ne potyogjon száradás után a festèk.

Nonique Ránctalanító Éjszakai Krém

Nonique Ránctalanító Éjszakai Krém
2019. július 18.

Februárban kaptam ezt a krèmet azòta is van belőle pedig minden este használom.
Az illatát szokni kell, ha valaki nincs hozzászokva a termèszetesebb összetevőkhöz igazábòl engen nem zavar.
Szeretem, mert jòl hidratál az èn bőröm szèp kisimult reggelre a bőrszìnem is egysègesebb igaz mást is használok mellè, de ezt a termèket nem cserèlem le.
Könnyen beszìvòdik nincs ragacsos èrzet.
Már megvettem a nappali verziòját tesztelès alatt van.

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2019. január 18.

Több, mint fèl ève használom az elejèn nagyon tetszett reggelre szèp üde volt a bőröm.
Viszont most, hogy lassan a vègère èrek nekem elkezdett viszketni az arcom ìgy már le is váltottam egyszerűen folyamatosan vakargatni kell tőle az arcom a nappali krèm alapjáraton ezt váltotta ki nálam, de ennèl csak egy idő után jött elő sajnálom ezt a krèmet azt hittem jò lesz.
Szeretek kisèrletezgetni ìgy folytatom a tökèletes keresèsèt tovább.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2018. december 25.

Nem lesz fehèr tőle az arcom egyáltalán szeretem ezt a termèket nem ül bele a szemem körüli apròbb ráncokba.
Mattìtò hatása is egèsz jò nemkell a szìnek között válogatni ezt szeretem benne.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2018. december 25.

Nálam nagyon bevált elèg krèmes az állaga szivaccsal viszem fel ès baromi jòl fed, de nem lesz maszkos szèpen eldolgozom ès èszre sem venni.
Fedèse èpìthető miòta ezt használom a korrektort elhagytam mert nekem ez elegendő.
Árban nagyon jò drágább alapozòk sincsenek ilyen jòk világos bőrömre a legvilágosabbat használom ès nem változik a szìne felvitel után sem.
Ha jòl van fixálva nekem egèsz nap bìrja a strapát gyerek mellett is.
Nekem kedvenc lett.

L'Oreal Paris Hydra Specialist Hidratáló Szemkörnyékápoló

L'Oreal Paris Hydra Specialist Hidratáló Szemkörnyékápoló
2018. december 25.

Egy hònapja használom a termèket szèpen hidratál, gyorsan beszìvòdik, nem ragacsos utánna ès a sminket is bìrja.
Alapjáraton olyan az arcom, hogy karikás a szemem èn a hidratálás ès ápolás miatt veszek szemkörnyèkápolòt sötèt karikákon nálam nem változtat, de olyat mèg nem találtam ami segìtene ezen viszont mivel a szem alatti bőr száraz nekem a leglènyegesebb a hidratálás. Ára is teljesen megfelelő.

Balea Arctisztító Hab Mandulavirág Kivonattal

Balea Arctisztító Hab Mandulavirág Kivonattal
2018. december 25.

Vettem már drágább habállagù termèket is ez az árához kèpest szèpen teljesìt leszedi a sminket az arcròl maradèktalanul nincs neki erős illata, ami számomra jò pont.
Nem szárìtja ki a bőrömet.
Biztosan ùjraveszem majd.

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation
2018. október 28.

Most olvasom a hozzászòlásoknak, hogy kivonták ezt nem hiszem el ez volt a kedvencem a stay matt ehhez kèpest nulla az èn arcomnak.
Olya szèpen illeszkedik a bőrhöz beleèpül az alapozòba lágy állaga van, nem porol ès most akartam ùjravenni most kicsit csalòdott vagyok, hogy már nemtudom megvásárolni.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2018. október 28.

Szerintem nem olyan nagy szám szèpen mattìt egy darabig.
Száraz bőrömöt szárìtja ezèrt 1 pont levonás a másik hogy szem alatt a kis ráncokba nekem rettentően beleül ès nem hat termèszetesnek.
Az arcom kinèzete felvitel után poros marad nem èpül be az alapozòba.
Az èn bőrömnek egyèrtelműen másikra van szüksège,na ès nem mellesleg az összetevői sem valami szèpek.