martini11

Regisztráció dátuma: 2014. június 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Bőrjavító Zöld Krém

Yves Rocher Bőrjavító Zöld Krém
2020. július 8.

Én nem vagyok annyira oda érte, teljesen átlagos és hétköznapi termék, amit ígér nem sokat tud megvalósítani. De ártani nem árt. Én biztosan nem veszem újra, még fél áron sem, mert nem sokat ér.

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Intense Clear Self-Tanning Mousse

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Intense Clear Self-Tanning Mousse
2020. július 5.

Négyes és ötös között vacilálok. A jó illat (kókuszos) nálam nem annyira jött be, sajnos tipikus barnító krém büdösség. Elég masszív én este bekenem magam sés reggel azonnal testápolok, ami kicsit elnyomja ezt a kicsit kellemetlen szagot.
Valóban nem foltos a hab miatt egyenletesen felhelyezni. Nagyon szép bronzos árnyalatot ad. Én vagy nem voltam alapos az utána való kézmosásban, de nekem nagyon megfogta az ujjaim végét, így én kesztyűben fogom legközelebb csinálni. Remélem hamar lekopik, mert nagyon ronda. Én is a Müllerben vásároltam.

Magister Products Apple Pie Night Esti Arckrém

Magister Products Apple Pie Night Esti Arckrém
2020. június 29.

Szinte semmiben sem az aminek írja. Én almás pite illatát abszolút nem érzem, de még nyomokban sem, sőt úgy sem, hogy állítólag az, sem éreztem. De egyik barátom se. Egyáltalán nem éjjeli, mert annyira nem testes és nem zsíros krém. Én nagyon gyakran reggel is használtam minden gond nélkül. Ettől függetlenül, hogy köze nincs a leíráshoz jó krém. Újravevős.

The Body Shop Zöld Tea és Citrom Mattító Hidratáló Arckrém

The Body Shop Zöld Tea és Citrom Mattító Hidratáló Arckrém
2020. június 29.

Nyárra kerestem valami mattító krémet. Ez egyáltalán nem krém, hanem zselé. Átlátszó, vizes bázusú. Szóval aki valamilyen tartalmas krémet keres, ő ne vegye meg. Nyárra viszont kiváló, frissít, mattít, de nem szárítja a bőrt. Nagyon eltalálták, bár télen biztosan kevés.

The Body Shop Zesty Lemon Testjoghurt

The Body Shop Zesty Lemon Testjoghurt
2020. június 29.

Az előző megjegyzésre annyi reflexióval élnék, hogy ja, lehet hamarabb elmegy az illata - vettem uborkásból joghurtot és vajat is - valóban a testvaj tartósabb, de itt jegyezném meg, hogy dupla annyiba is kerül, szóval nyilván jobb. Amúgy nagyon üdítő, friss és kellemes az illata, igazi nyári, fantasztikus joghurt én már a másodikat használom.

The Body Shop Cool Cucumber Testvaj

The Body Shop Cool Cucumber Testvaj
2020. június 29.

Nagyon jó könnyed nyári, nagyon nagyon jó illatú, frissítő krém. A felavatása sikerült egy hosszasan napon töltött nap után nagyon jól rendbe tette a bőrömöt. Sokáig érezni az illeta, ami nagyon kellemes is. Az ára mondjuk drága, túlárazott, mint minden TBS termék.

Yamuna Holt-Tengeri Tisztító Maszk

Yamuna Holt-Tengeri Tisztító Maszk
2019. július 24.

Két tégellyel vettem, egy cseresznyés és egy iszaposat. Nekem nem nagyon jött be, sőt... Nekem nincs gondom az olyan termékekkel, amit ki kell keverni, emiatt semiképpen sem vonnék le. Azonban ezerféleképpen próbáltam már: vizet először aztán a port, fordítva, hideg vizzel, meleg vízzel, több or kevesebv víz, fordítva, de mindig baromira csomós maradt. Egyszerűen nem lehet rendesen feloldani a port és feltenni így nagyon nehéz. Van hogy elfolyik az arcon, van hogy annyira csomós, hogy leesik. Nem gondolom, hogy az én szerencsétlenségem, mert mindenhogy próbáltam.
Sajnos a maszk lehúzható (nem kell mondanom, hogy ilyen álaggal lehetetlen), sajnos a lemosható maszkokat kultiválom, ám mivel ezt e lehet lehúzni voltaképpen is.
Hatása legalább van, de nem éri meg a vacakodást.

Yamuna Anti-Aging Maszk Acerolával és C-Vitaminnal

Yamuna Anti-Aging Maszk Acerolával és C-Vitaminnal
2019. július 24.

Hatása legalább van, de nem éri meg a vacakodást.

dr. Organic Élénkítő Arcpakolás Bio Kávéval

dr. Organic Élénkítő Arcpakolás Bio Kávéval
2019. július 20.

Nem szeretek elsőnek venni valamit, hogy itt ne olvasnék utána a véleményeknek. A mullerben új termékként olcsóbban meg lehetett vásárolni, így vettem. Sajna nem a legjobb termék. Én kávé illatát nem nagyon érzem, nagyon mentolos olyan mint egy fogkrém illata. Mivel mentolos csalános azt hittem majd fog hűteni, bizsergetni, de minimum lemosas után udeseget érzek. Ezek nem lettem. Sajna a texturaja nem agyagos hanem krémes. Amikor megszarad nem húz hanem kicsit felszívódik nem annyira a kedvencem.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2018. augusztus 3.

A L'oréal mostanában arckozmetika terén látványosan összekapta magát. A detox maszk és ez is igencsak jó választás. Ha meg mellé akcióban van még jobb. Várom a többi cuccait is.

Update: a radir továbbra is jó de másodjára a barna cukros változtatott vettem és sokkal jobbnak találtam. Az abban levő szemcse praktikusabb legközelebb azt veszem újra.