martinique_21

Regisztráció dátuma: 2014. november 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. november 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Crystal Nails Hard Lacquer Körömlakk

Crystal Nails Hard Lacquer Körömlakk
2016. november 19.

A legtartósabb, amit eddig próbáltam. Nyáron kitaláltam, hogy többszínűek lesznek a körmeim és az elképzelt árnyalatokat a Crystal Nailsnél találtam meg. Ez volt az első alkalom, hogy ebből a márkából vásároltam volna. Azokkal a színekkel, amiket választottam, meg voltam elégedve, fedés rendben, egyetlen negatívumként tudom említeni (nem tudom, más is tapasztalta-e), de napokig erős lakkszaga volt a kezemnek...

Catrice Luxury Nudes Körömlakk

Catrice Luxury Nudes Körömlakk
2016. november 19.

Én sajnos nem találtam tartósnak. Osztom a többiek véleményét, akiknél már másnap pattog, ráadásul elég csúnyán.. illetve nálam berepedezett. A kenhetősége is kívánni valót hagy maga után. Nem jött be! Egyetlen értékelhető tulajdonsága, hogy találtam egy olyan árnyalatot, ami tetszett. De ezt a terméket ettől függetlenül nem ajánlanám nektek! :(

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette
2016. november 19.

A világosabb árnyalatút vettem meg kíváncsiságból valami akcióban. A kontúr színért elismerés jár, szép meleg tónusú barna, de a highlighter inkább csak a mindennapokra jó, ha valakinek (mint pl nekem) nincs valami jó csontozata. Inkább nude jellegű a hatása, ezért alkalomra kevés.

Catrice Sand Nudes Eyeshadow Palette

Catrice Sand Nudes Eyeshadow Palette
2016. november 19.

Hétköznapi, természetes hatású nude sminkhez jó. A színeiben, pigmentáltságban nem veheti fel a versenyt az én személyes favoritommal, az Artdecoval, de nem rossz. :)

Manhattan Matt Bronzosító Púder

Manhattan Matt Bronzosító Púder
2016. november 19.

Nagyon szerettem ezt a Manhatten terméket is, illetve nekem volt az enyhén csillogós verziója is, 6 éve használom azt. Kár, hogy Magyarországon már nem kapható a Manhattan. Németországból ismerősök által be tudom szerezni. Nem ismerek nála jobbat! ;)

Manhattan Clearface Kompakt Púder

Manhattan Clearface Kompakt Púder
2016. november 19.

Lányok, igen, valóban kivonult a Manhattan márka Magyarországról. Kár, sajnálom mert szerintem a megfizethető kategóriában az egyik legjobb volt. Púderben pedig verhetetlen! A drága kategóriában sem találtam párját. ( Annyi bajom volt vele, hogy nagyon világos színek voltak belőle a palettán. Szerencsére élnek Németországban ismerősök, és így be tudom szerezni. Kint olcsóbb is, mint Magyarországon.

Davidoff Cool Water Sea Rose EDT

Davidoff Cool Water Sea Rose EDT
2016. november 19.

Anyukám új illata. Szereti az ilyen kis romantikus illatokat is. Meglepetés volt, örülök, hogy megtetszett neki. Nem túl hivalkodó illat, és mi is úgy tapasztaltuk, hogy kevésbé tartós.

Douglas Make-Up Nail Polish

Douglas Make-Up Nail Polish
2016. november 19.

Most próbáltam ki, így a tartósságot leszámítva mindenről tudok nyilatkozni. Igazi csokoládébarna színt kerestem már másfél hónapja. Ezt a lakkot leszámítva nem találtam sehol, egyik más márka kínálatában sem. (A megfizethető vonalról beszélek, YSL és hasonló palettákon nem is keresgéltem). A 39 Coeur fondandt árnyalatot tettem be a kosárba, hosszas válogatás után. Világosabbnak tűnt üvegen keresztül, tehát kíváncsi voltam, milyen lesz a körmömön.. szerencsére sötétebbnek bizonyult, és valóban csokibarna színű! Sajnos az ecset nagyon nem jött be, a lakk állaga nagyon tré, valaki írta itt előttem ha jól emlékszem - és tényleg így van -, hogy a 90-es éveket idézi. Nem éri meg az árát, az már egyszer biztos, még kedvezményesen sem. Sajnálom, hogy más megbízhatóbb márkák között nem leltem rá a csokibarna színre. :( Csak a szín miatt kettes.

Astor Ultra Volume Air Max Mascara Szempillasprál

Astor Ultra Volume Air Max Mascara Szempillasprál
2016. november 19.

A megfizethető kategóriában a nyerő választás! Nekem vannak pilláim, nem mondhatom hogy két szál, de azért lehetne persze több.. illetve nem hosszúak, ezt is tudni kell. Ez megoldja a kettőt egyszerre! :) Szép hosszú pillákat és nőcis tekintetet varázsol, miközben dúsít is úgy, hogy nem lesz csomós. Én sosem vettem vízálló spirált, a "sima" változatát használom egy ismerősöm javaslatára, ő ajánlotta figyelmembe ugyanis. (Miután a csodálatos Avonos spiráloktól feldagadt a szemem.. hah!). Nincs rá panaszom, nem kenődött el rajtam még. A L'Oreál, MaxFactor és társai tényleg nem rúgnak labdába mellette! Próbáljátok ki bátran! :)
Update: azóta már 3d-s pilláim vannak, azzal egyik spirál sem veheti fel a versenyt, de barátnőmnek a spirálok között csakis ezt javasoltam.

Astor Quick & Shine Körömlakk

Astor Quick & Shine Körömlakk
2016. november 19.

Két árnyalatát vettem eddig, egy tűzpirosat (304 Are You Red-y) és egy vöröset (305 A Drive in my Cabriolet). Nekem jók voltak, tartósságuk 4 nap, állagukkal, felvitelükkel nem volt gond, pár perc megszáradtak.. ha jól emlékszem mondjuk két rétegben vittem fel a kívánt fedésért.