martuska83

Regisztráció dátuma: 2018. július 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. július 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Isana Szárazsampon Világos Hajra

Isana Szárazsampon Világos Hajra
2022. január 26.

Megvettem mert 600 Ft nevetséges volt egy Lorealhoz képest, ráadásul azzal még elégedett sem voltam, mert mintha liszttel szórták volna meg a hajtövem. A Rossmannban azt mondta az egyik ismerős eladó csajszi, hogy ő használja és teljesen elégedett vele, előtte megnéztem a véleményeiteket és mivel csupa jót írtatok róla nem volt több kérdés. Hát akkor gyere haza. Mivel pont hajmosás előtt voltam gondoltam fújjunk és kiderül, este úgyis megmosom. Hááát, komolyan nem hittem el, hogy se fehér por a hajamon nem maradt, a zsírosságot azonnal levitte, adott volument a hajamnak, a szőkét hamvasította is, az illata is jó, ilyen nincs. Gondoltam akkor mutasd meg magad még jobban megyek edzeni úgyis. 1,5 óra intenzív edzés, igazi izzadós, nedves, összegumizott hajas, hazaérés után ahogy kibontottam a hajam, semmi zsírosodást nem tapasztaltam, mintha 1 napos lenne. Este későn értem haza hulla fáradtam, ááá, akkor majd holnap mosok hajat. Reggel kicsit az alját átfújtam balzsammal majd rászárítottam és olyan volt mintha megmostam volna. Tehát nekem 2 napot adott, nem kellett 2 nap után hajat mossak. Mivel seborrheás a fejbőröm, így pláne nagyon kell figyelni mivel kezelem, szőke festett vékony szálú, hajtőnél zsírosodó, hajvégnél száraz, középhosszú (néha borzadállyal) rendelkezem így külön macera vagyok és a másiktól estére viszkettem, mint a rühesek. Ettől semmi. Csodaszer, remélem nem változtatnak rajta, hagyják békén, mert ez lesz a megmentőm úgy látszik! Bátran ajánlom!

Elizabeth Taylor Diamonds And Emeralds EDT

Elizabeth Taylor Diamonds And Emeralds EDT
2022. január 25.

Vakon rendelésem egyik tétele. Nagyon féltem tőle, féltem, hogy rajtam nyanyaszagú lesz. Taylor szépsége előtt meghajlok és ez előtt az illat előtt is, mert ez nem egy hétköznapi illat ami szembe jön veled minden második nőn. Karizmatikus, nagyon egyedi illatvilág, ezt az illatot nem csak magadra fújod és mész, ezt az illatot viselni kell tudni.
Mikor megérkezett azt mondtam egy erősebb fújás után, hogy baccus, csodás az üvege, mestermű, kifinomult, elegáns, smaragd és gyémánt a két kedvencem, de az illat... áááhh sírok, kár érte. Aztán nem hagyott békén, motoszkált, nem lehet ezt ilyen könnyen elengedni. Pár nap múlva reggel nagyon keveset fújtam, csuklóra egyet és nyakra két oldalra. És jött a csoda! Hát ezt most így hogy? És elsőre miért nem? De olyan varázslatos volt,érzetem benne a szegfűt a vaníliát, a gyöngyvirágot. Majd mikor már lecsillapodott valami édes keverék lett, virágos, mintha valami tavaszi kertben járnék. Tehát ezzel a csodával nagyon csínján kell bánni mert különben harapni fog. Kevesebb több elv, nem locsolni, mert arany. Extra tartós, fürdés után sőt másnap reggel is azt az egyetlen fújást éreztem a csuklómon, amit bevallom egyik parfümnél sem még. Hogy más, miként érzi nem tudom, de senki nem menekült tőlem felhúzott orral, keresztet mutogatva az ujjaival. :D Szóval ezt az illat egyedi, varázslatos, már értem a többiek hozzászólását, ez nem cukorka, ez nem a tinik és fiatal lányok által előszeretettel locsolt szagosvíz, de azt sem mondanám hogy 50-nek kell lenni hozzá.... Tavasszal fog ez nagyon jól muszikálni, de néha így télen is elő kell vennem, egy-egy nap mikor tavaszt szeretnék ezt kell viselni...

Elizabeth Arden 5Th Avenue NYC Red EDP

Elizabeth Arden 5Th Avenue NYC Red EDP
2022. január 25.

Jöttem értékelni, mert nekem van.Téli illatnak vettem, és eddig nagyon jól teljesít. Friss is, kicsit virágos is, édeskés is de nem nagyon, nem cukorkás illat tetszik. Tartós rajtam. Nem okozott csalódást, elképzeléseimnek megfelel. Még csak január van, nem tudom melegben milyen, majd maximum update-lek. De eddig megérdemli az 5 csillagot!

Pussy Deluxe Cookie Cat Pussy Deluxe

Pussy Deluxe Cookie Cat Pussy Deluxe
2022. január 25.

Édes süti illat, mint amikor az ember belép egy cukrászdába és megcsapja a vanília, karamell édessége. Elég tartós is. Soha nem gondoltam, hogy egy 1000 párszáz forintos parfümke nem a nagyon gagyi kategória lesz. De ez cuki, édes és finom illat. ennyi pénzért ajándék kb. parfümmániám nem rég az egeket súrolta, 5 parfümöt vettem ebből 4-et vakon, ez volt az egyik, azt írtátok róla finom illat, persze ez egyénfüggő. De tényleg az, aki szereti az édes illatokat annak nagyon fog tetszeni, nem émelyítő, nem kaptam hányingert magamra fújás után. Tényleg jó! :)

Ford Mustang Mustang 50 Years for Her EDP

Ford Mustang Mustang 50 Years for Her EDP
2022. január 14.

Nos, jöttem értékelni, mert senki nem tette még meg. Vagy senkinek nincs ilyen :D.
Nagyon jó, féltem a méztől, féltem attól, hogy nem leszünk kompatibilisek egymással. Aztán írták máshol, hogy különleges illat.
Életem értelme Mustang rajongó, van az is, parfüm is, hát legyen belőle egy női is. Lett, megrendeltem, mert annyira potom pénz volt az 50 ml, hogy egy vásári bóvli pacsulit nem kapok ennyiért. És nem csalódtam. A kezdés friss, üde illat, valahogy nekem az eső utáni nedves fű jutott eszembe, cseppnyi édes fűszeres feelinggel, aztán mikor lecseng, jön egy édes világ, nem tudom meghatározni, de az édesség ellenére nekem olyan szabadság érzés, mint a Mustang is... Édes, fűszeres, mézes is talán kicsit, a narancsvirág illatát is kiérzem és a jázminét is, utána már keveredik a méz és a pacsuli édessége és így ad ki egy olyan elegyet amit én nem éreztem még máson. Szabadság, vágyakozás, ahogy egy nyitott tetejű Mustangban ülsz a hajad borzolja a szél, körülötted fák suhannak el és fűszálak, érzed a virágok illatát is néha...
Reggel fújtam be magam lassan délután és érzem... Nem bánt, inkább mikor megérzem elkap tőle az az érzés, hogy menni kéne, a szabadba...Biztos az érzéseim csalóka játéka ez. A hatótávolsága nagy, az egész irodában érezni, nem agresszíven, hanem lágyan illatozva, olyan finom illattal. Magabiztos mégis megvan a maga ártatlansága. Nem mertem a 100 ml-est megrendelni, de meg fogom. Kell! Hogy Ő mit mond róla? Nem tudom még, meglepetés neki. Az biztos, hogy ár-érték arányban kiváló. rengeteg parfümöm van, most szimplán 5-öt rendeltem, Illatmániás vagyok, mindig megmondom magamnak, most egy ideig nincs, aztán vakon is beválasztok, vannak jobb választások és kevésbé jók. De ez egy remek választás volt!!! Pazar, egyedi illat.

Neutral Intim Mosakodó Gél

Neutral Intim Mosakodó Gél
2022. január 11.

Az elsőt én is alkalmazáson keresztüli kaparós játékon jó nagy kedvezményt kapva vettem meg. Pár száz forintba került, gondoltam, miért ne. Ami előtte volt úgysem találtam éppen és annyira nem is volt jó. Ha másra nem, kezet mosni jó lesz. Nem irritál, nem éget, nem bánt, extra érzékeny vagyok pedig. Az állaga géles, nálam nem folyékony, egy nyomás tenyérbe elég. Gyantázás után kifejezetten nyugtatott. Azóta már a második flakont nyúzom, lassan elfogy. Kísérletező vagyok, de ebben már nem merek, lesz harmadik flakon véve. Sokat próbáltam, volt ami mart, csípett, volt ami az első pár hétben jól muzsikált, majd valami elromlott. Gyantázva vagyok évek óra és nem szőrbenövés vagy egyéb dolog miatt irritált. De ez legalább nem tette. Nincs illata, legalábbis én nem éreztem fertőtlenítő szagot sem. (Igaz én nem is fertőtlenítem a kezem ezekkel az alkoholos fertőtlenítőkkel. egyrészt mert néha a kezemen kijön az ekcéma használat után, másrészt sokan nem tudják, hogy a rengeteg kézfertőtlenítő tönkre teszi a körmön lévő gél lakkot, a bőrt és a körmöket. de mindenki maga dönti el, mosok kezet, tartom a higiénés szabályokat, de nem fertőtlenítem a kezem ezekkel a nagyon alkoholos vackokkal.... Ahogy ez a terméket is általában két naponta használom. Bár barátságos a ph tartalma, azokon a napokon van csak a napi használat... Én bátran ajánlom. Bőr mások vagyunk, mindenkinek más jön be!

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2022. január 6.

Ajándékba kaptam barátnőmtől szülinapomra. Próbáltam örülni, de annyira nagyon távol áll tőlem. Megpróbáltam többször, nyáron, mert nyári illat. De egyszerűen, mint egy wc illatosító. Képtelen vagyok elviselni magamon. Szúrós, nagyon gyümölcsös, márpedig én a virágos, pézsmás, ámbrás illatokat kedvelem. Tudom mennyire drága, de nekem akkor sem. A tartóssága szerencsére nulla kb, pár óra és elillan. Pedig az én bőröm elég jól tartja a parfümöket, ritka amit nem érzek még délután is. Szerencsére ezt nem éreztem két óra múlva már. ehhez képest a sokat bántott Avon parfümökkel nincs ilyen bajom, mert a pár kedvencem még este is érzem.Vele egyszerűen nem vagyunk kompatibilisek. Aztán a Húgom megszagolta és permetezett magára. Fúúú ez nagyon jó, néha használhatom, kérdezte- a lakása felújítása révén nálam élt- azt válaszoltam neki, tiéd az egész. Ő örült neki és előszeretettel használja. Vigyáz rá és kevés elég neki...És rajta még délután is érzem, Rajta jó, olyan hugis illat, de magamon...hagyjuk! Nem pontozom nagyon le, mert ízlések és pofonok. (egy levonás mert nekem nem jött be és egy a tartóssága végett, ezért a 3 csillag)

Guerlain L'Homme Ideal

Guerlain L'Homme Ideal
2022. január 6.

Huh, ez az illat az édeskés jellegével, de a mégis nagyon fűszeres vonásaival nagyon extra, olyan igazi csajmágnes. Ahogy a pasim jellemezte mikor még nem tudtunk találkozni és megvette, "ettől még a fal is benedvesedik.." ez olyan nagyon férfi, csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni róla. Egyszerűen úgy hatott rám, mint a mágnes, legszívesebben csak szagolnám és szagolnám rajta egész nap. Fürdés után némely ponton még mindig megcsapott az ő illata, először azt hittem a képzeletem játszik velem, de nem. Az én bőröm is átvette, pedig nem liter számra locsolta magát vele. Tényleg luxus, de abszolút megéri. Nem hagyományos illat, nem tucat illat, melyet bármelyik férfin megérzek az utcán és tudom mit fújt magára. (Fehér Diesel- szeretem, de minden második férfin ez van) Ez az illat mániám lett, szerelmes vagyok bele teljesen!!! (Amúgy is az illattok a gyengéim, engem levett a lábamról!!!)

Colgate Max White Sparkle Diamonds Fogkrém

Colgate Max White Sparkle Diamonds Fogkrém
2021. november 17.

Kedvenc fogkrémem, kipróbáltam a zöld társát is az is tetszett, de ez a favorit. A kis lapok fehérítenek, az íze mentolos de nem erős és nem csípős, lágy mentol. Aki erősebb mentol ízt szeret annak nem fog tetszeni. Teszi a dolgát, jól habzik, a fogaim tiszták- szánkózni lehet raja kb. :D- a szám is tisztának érzem, lepedéket eltünteti, frissességet biztosít. Egy szó mint száz, én szeretem! :)

Imperity After Color Acid Technique Cuticle Sealer Cream

Imperity After Color Acid Technique Cuticle Sealer Cream
2021. október 27.

Több mint egy éve a saját márkás festékkel festem a hajam és a festék lezárása után ezt használom közvetlenül. Nagyon sima, jó illatú haj az eredmény. Érdemes megvenni nekem egy évig elég volt a 200 ml-es, igaz csak a hajfestés után használom! De eddig minden Imperity termék amit kipróbáltam elnyerte a tetszésem!