masiki

Regisztráció dátuma: 2012. március 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Profumum Roma Confetto

Profumum Roma Confetto
2021. január 28.

Többen említettétek a hasonlóságot a Hypnotic Poison-nal ezért érdemes tudni, hogy a Confetto 2 évvel korábban (1996-ban) jelent meg mint Dior hipnotikus mérge. Innentől nem kérdéses, ha másolásról lenne szó ki kitől koppintott ötletet vagy ihletet. :)
Elfogult vagyok a Profumum Roma házzal kapcsolatban, nálam minden illatuk amit eddig megismertem 5*-os függetlenül attól, hogy viselném vagy sem.

Dr. Hauschka Éjszakai Szérum

Dr. Hauschka Éjszakai Szérum
2017. október 20.
(!)

Itt nyertem a terméket és nagyon örültem a lehetőségnek. Köszönöm :)
Arcápolási rutinomban a natúr termékeket preferálom pedig szerencsére abszolút normál bőröm van és igazából bármit rákenhetnék, azt hiszem kevés dolog okozna problémát.
Ez a szérum felkenéskor nagyon kellemes, hűsítő érzetet kelt az arcon, nekem az illata is tetszik de miután megszárad úgy éreztem húzódik a bőröm ezért éjszakai krémmel együtt használtam a továbbiakban. Biztos táplálja a bőrt mivel nagyon jó összetevőkkel büszkélkedhet de nem vettem észre pozitív változást a használata közben sajnos, ezért teljes áron nem venném meg. Annak viszont nagyon örülök, hogy kipróbálhattam. :)

Nuxe Creme Prodigieuse DD Krém

Nuxe Creme Prodigieuse DD Krém
2016. október 16.

Mivel nálunk még nem forgalmazzák ezt a terméket üzletben hetekig hezitáltam, hogy megvegyem-e webáruházból próba nélkül. Megvettem és nagyon jól tettem, bevált a médium árnyalat. Tesztelem és visszatérek frissíteni.

Update: Miután nyáron hidratáló krémen és púderen kívül mást nem tudtam elviselni úgy hozzászoktam hogy most sem. Ez a DD krém elismerem, hogy nagyon tartós hidratáló hatással rendelkezik de olyan sűrű mint egy alapozó, ezért nem lett a kedvencem és a médium árnyalat már sötét a mostani színemhez. Úgy döntöttem megválnék tőle, hátha valakinek jobban beválik.

Frederic Malle Carnal Flower

Frederic Malle Carnal Flower
2015. július 26.

Ez az illat számomra egy csoda, egyszerűen nem tudok vele betelni. Imádom, én is ezt vinném a lakatlan szigetre.:)

Update:
Régóta izgatta a fantáziámat, szerencsémre nemrég hozzájutottam egy mintához és, ahogy az összetevők alapján korábban is sejtettem első illatolásra szerelem lett. Azóta beszereztem egy nagyobb kiszerelést és annak ellenére, hogy sok parfümöm van majdnem mindig ezt használom.
A Carnal Flower egy különleges, izgalmas, csábító parfüm és rendkívül kényelmes viselet. Nagyon tartós, krémes tubarózsa illat csipetnyi kókusszal, zöld nyitással. A rétegek csodálatos hullámokban bontakoznak ki, percről percre meglep.:)
Dominique Ropion kiváló munkát végzett, ez az illat igazi mestermű!
Az ára elég borsos de mindig kellemes jutalom, ha magamra fújhatom. A fehér virágok kedvelőinek mindenképpen érdemes kipróbálni.
Úgy érzem megtaláltam azt az illatot, amit mindig is kerestem. Nálam biztosan újravásárlós.:)

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Sampon Igénybevett Hajra

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Sampon Igénybevett Hajra
2015. március 6.

Több mint 15 éve használom kisebb megszakításokkal a kondicionálójával együtt és kár mással próbálkoznom, mert nem találtam nála jobbat. Vékony szálú, festett hajra nekem ez vált be legjobban. Összehasonlítva más samponokkal ennél úgy érzem, mintha 2-3-szor nagyobb súlya lenne a hajamnak, mert annyira benntartja a nedvességet a hajszálakban, nagyon jól hidratál és nagyon finom illata van! Egyik parfümöket is árusító webáruházban 750 ml-s pumpás kiszerelésben is meg lehet venni sokkal kedvezőbb áron, mint ezt a kis flakonost. Egy hajmosáshoz nekem elég 3 pumpálás vízzel hígítva, nagyon sokáig kitart. Nemrég megváltozott a csomagolása de a minősége szerencsére megmaradt. Tengerparton, trópusi napsütésben nélkülözhetetlen. Ha lehetne 10 csillagot adnék!

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Kondicionáló Igénybevett Hajra

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Kondicionáló Igénybevett Hajra
2015. március 6.

Több mint 15 éve használom kisebb megszakításokkal a samponjával együtt és kár mással próbálkoznom, mert nem találtam nála jobbat. Vékony szálú, festett hajra nekem ez vált be legjobban. Összehasonlítva más kondicionálókkal ennél úgy érzem, mintha 2-3-szor nagyobb súlya lenne a hajamnak, mert annyira benntartja a nedvességet a hajszálakban, nagyon jól hidratál, könnyen fésülhetővé teszi a hajat és nagyon finom illata van! Egyik parfümöket is árusító webáruházban 750 ml-s pumpás kiszerelésben is meg lehet venni sokkal kedvezőbb áron, mint ezt a kis flakonost. Egy hajmosáshoz elég 2 pumpálás, így nagyon sokáig kitart. Nemrég megváltozott a csomagolása de a minősége szerencsére megmaradt. Tengerparton, trópusi napsütésben nélkülözhetetlen, tényleg nagyon jól regenerál. Ha lehetne 10 csillagot adnék!

Madre Labs Rose Petal Witch Hazel Toner

Madre Labs Rose Petal Witch Hazel Toner
2015. március 5.

Nekem nagyon bevált, már másodszor rendeltem az iherb-ről. Sminklemosás után használom a maradványok letisztítására és nagyon tiszta, finom, sima bőrt eredményez. Alkoholmentes ezért abszolút nem szárít, az összetevői szépek, az ára is baráti a méretéhez és a teljesítményéhez képest. Nálam már hozzátartozik a napi rutinhoz, biztosan újra veszem 5 *.

Sleek Face Contour Kit

Sleek Face Contour Kit
2012. március 24.

Az itt olvasott vélemények alapján rendeltem meg és csatlakozom én is az előttem szólókhoz, mert ez a termék nagyon profi. Szintén a világosabbat vettem meg és azt kell mondjam, hogy az ára vicc a minőségéhez képest. Nyugodt szívvel merem ajánlani bárkinek!

Sisley Eau de Sisley 3 EDT

Sisley Eau de Sisley 3 EDT
2012. március 12.

Ez az illat lenyűgöző! Friss, elegáns, édes de nem cukrosan és szexi. Egyedülálló illata van, nem hasonlítható más parfümökhöz. Sok parfümöm van de ilyen addiktív illattal még nem találkoztam. Igazából nyári eau de toilette de én gyakran használom télen is, a tartóssága is rendben van. Mindig aratom vele a dícséreteket! Imádom és nagyon örülök, hogy belebotlottam! Ilyet nem nagyon szoktam csinálni de, ha elfogy biztosan veszek még egy üveggel!
Nálam abszolút 5*-os.

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder
2012. március 9.

Én a zöldet és a kéket vettem. Mindkettőt szeretem, de nyáron a zöld a kedvencem tussal. Nagyon tartós!