masnis

Regisztráció dátuma: 2012. október 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aromax Beardmax Bőr- és Szakállkondicionáló Olaj

Aromax Beardmax Bőr- és Szakállkondicionáló Olaj
2018. szeptember 24.

Klassz kis olaj, de tényleg nem puhított igazán, viszont nem is ígért nagyon ilyesmit. Pasi elhasználgatott több üvegcsével is a szakállas korszakban, imádtam az illatát. Valahogy rendezettebb volt a szakálla, mint amikor nem használt semmit, és az összetevői is szépek. Akcióban megéri rá beruházni. Nem csodaszer, de jó kis termék.

Moschino Cheap and Chic I Love Love

Moschino Cheap and Chic I Love Love
2018. szeptember 19.

Rajtam nektarinnal és mandarinnal keveredő virágillat ez. Üde és mesterkéletlen. Tényleg nem egy bonyolult illat, de ez az első parfüm, amire azt mondom, hogy természetesnek hat rajtam. A tartóssága közepes (este már a zuhany alatt nem érzem), de nem szoktam belőle sokat fújni, és így elég kiadós a nagy kiszerelés. Szeretem. 😊

Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal

Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal
2018. szeptember 1.

Natúr vonalon nem rossz. 1300 ft-ért vettem kb, de viszonylag sokáig kitartott, szóval így nem éreztem annyira borsosnak egy kis tégelynyiért. Sajnos hosszú távon szárítja a hónaljamat, szerintem a szódabikarbóna a ludas, illetve nem gátolta meg maradéktalanul nap végéig mindig a szagok kialakulását. Kedveltem amúgy, és a kenegetős módszert sem érzem macerásnak, de azért még keresgélek. :)

Old Spice Hawkridge Deo Stift

Old Spice Hawkridge Deo Stift
2018. szeptember 1.

Kedvenc dezodorom a nemnatúr vonalon. Kókuszos illatú, tényleg nem ken össze semmit, és hatékony estig a szagok ellen, valamelyest az izzadást is csökkenti. Ez az egyetlen dezodor, amit már >3-szor újravettem, és ez nagy szó. 😊

Életvirág Aleppói Szappan Problémás Bőrre

Életvirág Aleppói Szappan Problémás Bőrre
2018. szeptember 1.

Tusfürdő helyett használtam, és néha arcot is ezzel mostam. Szerettem, klassz kis natúr szappan. Sokáig kitartott morzsálódás és mállás nélkül, gyengéd volt a bőrömhöz és nem szárította. Csak azért nem vettem újra, mert szeretek kísérletezni, most éppen egy másik szappant használok, szintén az Életvirág márkától.

Yamuna Shea Vajas Sampon

Yamuna Shea Vajas Sampon
2018. szeptember 1.

Hatását tekintve egy átlagos sampon, de minden hajmosás alatt kínszenvedés volt, mire kinyomtam a tubusból, és ez rányomta a bélyeget a kapcsolatunkra. Úgy érzem, egy örökkévalóság alatt fogyott el, de ha a másik végéről nézzük, az vitathatatlan, hogy nagyon kis kiadós példány. :) Wow hatást nem művelt a száraz hullámos hajammal, de tette a dolgát és szépen tisztított. Az illatát én nagyon hamar meguntam. Jó sampon, de nem venném újra.

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

Trend It Up Soft Matte Körömlakk
2018. szeptember 1.

Bár eredetileg a lilára vágyakoztam, de végül a babakéket kaptam meg ajándékba, és nagyon szeretem azóta is. Lábon (a kezemen a kórházi munka miatt már nem lakkozok) tartós, csodaszép, matt szín, amit télen ugyanúgy el tudok képzelni, mint a nyári forróságban. Csudajól eltalált szín, pazar minőség. :)

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2018. szeptember 1.

Egyet elhasználtam. Dezodoráló hatása a közepesnél jobb, a végére viszont kicsit már hozzászoktam. Az illata igazán kellemes, púderes, eleinte még a nap végén is éreztem. Miután elfogyott, nem vettem újra, hanem újra elkezdtem rájárni a vőlegényem old spice-ára. :D

Alverde 12H Long Stay Szempillaspirál

Alverde 12H Long Stay Szempillaspirál
2018. szeptember 1.

Visszafogott, mindennapi darab, de valamennyit azért hosszabbít. Minimálisan tapad felrakáskor, úgyhogy vigyázni kell vele. Estére már a nagy része eltűnik, szóval a 12h stay nálam kissé túlzás, de azért szerintem az alverdés spirálok közül a tartósabb és használhatóbb darabok között van.

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon
2018. szeptember 1.

Hulladékcsökkentő törekvések miatt vásároltam meg én is. Finom illatú, és használat közben szuperül habzott, tette a dolgát, mint bármelyik sampon, viszont az utolsó kb 1/5-ét már nem tudtam elhasználni, mert morzsálódott és tört. Rácsos szappantartón tároltam, szóval szerintem mindent megtettem, hogy hosszú ideig kitartson. Ár-érték arányban emiatt nem érte meg szerintem, nagyon meg kell fizetni ezt az illatos brandet. Nálam nem helyettesítette a beígért több flakon sampont, ehhez képest meg picit drága.