Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Linn Young Dance Burlesque EDP

Linn Young Dance Burlesque EDP
2020. június 3.

Tavalyelőtt próbáltam ki a Coco Noir-t, de nem lett igazán kedvencem, akkor még nem rajongtam a virágosabb illatokért és a sima Coco-t semmi sem űberelte nálam. (megjegyzem azóta sem) De, most megláttam ezt a hasonmás illatot, és miután a többi Linn Young illat is igazán minőségire sikeredett, úgy gondoltam kipróbálom, hátha most már jobban bejön. Már az indítása is nagyon erőteljes és mindvégig az is marad, viszont az eredeti nekem virágosabbnak tűnt. De ami igazán meglepett az az, hogy rajtam ez határozottan Tom Ford Black Orchid illatára hajaz. Valami baj van az orrommal?? Mindenesetre maga az illat tetszik és most sürgősen elnyargalok egy parfümériába megillatolni a Noir-t mert most már nem hagy nyugodni :o)

Elizabeth Arden 5Th Avenue Only Nyc EDP

Elizabeth Arden 5Th Avenue Only Nyc EDP
2020. május 28.

Kellemes bergamottos mandarinos nyitás, jó félórán át nem is érzek mást. Ezután kezd picit átalakulni, édesedni és felsejlik egy kis virágosság, majd a szilva jön jól felismerhetően. Bő egy óra után nagyon finom édeskés puha virágillattá válik. Viszont feketeribizlit egyáltalán nem érzek benne. Egész jól összerakott, kellemes hétköznapi illat. Csak azért nem öt csillag, mert nekem kicsit "szerény" Én a dübörgősebb illatokat szeretem.

Gres Lumiere Rose

Gres Lumiere Rose
2020. május 27.

Félve próbáltam ki ezt a parfümöt. Egy ajándékba kapott kis mintácskám van belőle, de miután rajtam a virágos illatok nem működnek (pár kivételtől eltekintve) a rózsásakat meg ki nem állhatom, csak a kíváncsiság vett rá, hogy mégis magamra cseppentsek egy picit belőle. Szappannal a kezemben álltam a fürdőszobai csap előtt, hogy mielőbb levakarhassam, ha kell. Erre viszont nem volt szükség. Ez az eddigi egyetlen rózsás parfüm, ami tökéletesen működik rajtam!! A rózsát nem is érzem ki külön, csak finoman itt-ott lengedezve, inkább édeskésen fűszeres, picit füstös, de mégis krémes. Remekül sikerült kis kompozíció ez, nekem 5 csillagos!

Ma megérkezett a rendelésem, nem tudtam ellenállni olyan kedvező volt az ára. De hogy ez mennyire finom!! Emlékeztem rá, hogy tetszett pár éve mikor először próbáltam, de hogy ennyire jó az már nem rémlett. Azt hiszem lett egy új kedvencem. Talán így kevésbé vérzik a szívem egy-két már nem gyártott gyönyörűségem után.

Linn Yong Danger Zone Noir EDP

Linn Yong Danger Zone Noir EDP
2020. május 27.

Tegnap próbáltam ki ezt a Black Opium hasonmást és elsőre nagyon tetszett. Tavaly volt szerencsém az eredetihez, de akkor azt túl édesnek találtam az ízlésemhez képest, így csak egy 5 milis fújósra ruháztam be belőle. Szerintem ez az illat nagyon jól sikerült, emlékeim szerint ilyen volt az YSL is. Miután még mindig nem vagyok túlzottan híve az édes illatoknak viszont időnként megkívánom őket, így ezzel a hasonmással ezt meg is oldottam. Ennyi pénzt bőven megér.

Linn Young Nature's Sexy EDP

Linn Young Nature's Sexy EDP
2020. május 27.

Eszméletlen finom púderes-édeskés illat enyhe virágos beütéssel. Olyan simogatóan lágy az egész, amit jólesik viselni. Nem orrbavágós, nem harsány, szépen hozzámsimul és finoman körbeleng. Az eredetijéhez még nem volt szerencsém, de ezek után biztosan beszerzem majd. Így most nem mint hasonmást, hanem önálló illatot értékelve jár az öt csillag.

Linn Young Mixed Emotion EDP

Linn Young Mixed Emotion EDP
2020. május 22.

Ma sikerült összevetnem a J'adore-t és ezt a hasonmást. Az első percekben a Dior puhább, finomabb, egyértelműen luxusillat a másolathoz képest. Viszont néhány perc elteltével a Linn Young is felpuhul és mire a leszáradáshoz ér már be is édesedik kissé. Na itt már egyértelmű a hasonlóság. Persze tartósságban elmarad az eredetitől, de ez ebben az árkategóriában elnézhető neki.

Linn Young Danger Zone EDP

Linn Young Danger Zone EDP
2020. május 14.

Újabb illatot próbálhattam ki a Linn Young kollekcióból. Ugyanaz a luxus érzet potom pénzért, mint a többinél. Nagyon jól hozza az eredeti Opium vonalat, bár talán egy icipicit édesebben szárad le. Tartóssága is kiváló. És az üvege ennek is gyönyörű.

Linn Young Mystery & Excellence EDP

Linn Young Mystery & Excellence EDP
2020. május 13.

Egyetértek az előttem szólóval, az édesgyökér-ibolya-tonka viszi a prímet de nem tolakodóan, hanem finoman egymással szépen összesimulva, Első szippantásra nekem ibolya és csak később jön elő a többi összetevő, viszont kiérezni az írisz poros púderességét, gondolom ettől lesz szépen kiegyensúlyozott és nem megy el a csöpögős édesség irányába. Szerintem kiváló hasonmás, ha emlékeim nem csalnak a Lolitánál is így álltak össze az illatok.
Az viszont igazán kellemes meglepetés volt számomra, hogy mennyire igényes kivitelezésűek a Linn Young parfümök. Az illatok szépek, a csomagolás dekoratív, az üvegek meg egyenesen csodásak. Ennyi pénzért igazi luxus.

Jeanne Arthes Guipure & Silk

Jeanne Arthes Guipure & Silk
2020. május 13.

Puha, édes, finom, simogató. Nekem sokkal jobban bejön mint a Dior HP, sajnos rajtam a Dior házból csak egy-két illat viselkedik szépen. Ez az Arthes viszont igazán nőiessé válik a bőrömön. Szívesen viselem bárhová. Az ára pedig kifejezetten baráti.

Beyoncé Midnight Heat EDP

Beyoncé Midnight Heat EDP
2020. május 9.

Nem vagyok parfüm sznob szívesen kipróbálok mindent, de azért most nagyon pipa vagyok! Csodás parfümjeim vannak (szerintem) de még sosem kaptam annyi megjegyzést az illatomra mint most. Hát sose gondoltam volna, hogy egy "celeb" parfüm lesz az, amiért a legtöbb bókot kapom! Ami azt illeti valóban jól sikerült összerakni ezt a parfümöt, és bár elég édes, amit én nem annyira szeretek, mégis azt kell mondjam ez most nagyon tetszik. Ráadásul tartós is, még én is sokáig érzem magamon, pedig a legtöbbször hamar megszokja az orrom. De hogy egy Chloé edt-t, vagy egy Miss Dior Le Parfum-t szóra se méltat a környezetem az bosszantó.