Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Christine Darvin Charming EDT

Christine Darvin Charming EDT
2019. szeptember 29.

Anitának hála már egy ideje nálam csücsül ez a finomság, de ma volt az első nap amikor nem csak illatolgattam, hanem viseltem is.
A kezdeti poros, kissé kesernyés icipicit füstös nyitás után egy nagyon kellemes, púderillattá alakul. Nem a rózsás púderességre gondolok, hanem a Villoresi féle Teint De Neige száraz-poros púderessége bontakozik ki rajtam. Igazán jól eltalált és sajnos kevéssé ismert illat.

Palette Intensive Color Creme

Palette Intensive Color Creme
2019. április 25.

Hatalmas csalódás! Mondjuk azt eddig is tudtam, hogy a Palette nem egy megbízható a színhűség terén, ne de ez azért túlmegy minden határon! Az N5 sötétszőke árnyalatot vettem és a szép világosbarna hajam olyan sötétbarna lett, hogy már feketének is elmegy. Azt hittem elsírom magam a végeredmény láttán! Most mehetek leszedetni a festéket. Soha az életben nem veszek több Palette terméket!

True Blood Forsaken

True Blood Forsaken
2019. február 11.

Egy netes parfüméria oldalán nézelődtem a párom lányával amikor kiszúrta ezt a parfümöt. Ismerte a sorozatot amiről a nevét kapta, az üvege csodaszép, hát utánanéztünk az illatnak. A leírásból ítélve nem lehetett rossz. Hát kérem nem is az! Megrendeltük, azonnal két üveggel, egyet neki egyet magamnak és már az első szippantás meggyőzött róla, hogy jó döntést hoztunk. Kellemes édeskés virágillat, picit krémes érzés, simogatja az orrom. De valóban érzek benne egy leheletnyi utalást a vérre. Nem tudom mi az az összetevő, ami ezt kihozza, még ha nagyon lágyan is, de ott van. És az árához képest meglepően nagy hatósugarú és tartós illat.

Oriflame Luminescence EDP

Oriflame Luminescence EDP
2019. február 4.

Erőteljes, édes csíkhúzós illat. Én nem rajongok annyira a fejfájdítóan édes parfümökért, de ezt elviselem magamon, sőt néha kifejezetten megkívánom. Szerintem egyáltalán nem friss illat, tehát aki tavaszi üdeséget, harmatfriss érzést keres az ne itt kutakodjon. Nyárra nem tudnám elképzelni, ahhoz szerintem nagyon ütős illat, de télen, vagy kora tavasszal egész kellemes. Ha valahová sorolnom kellene akkor egyértelműen Lancome LVB vonal.

Oriflame Eclat Mon Parfum

Oriflame Eclat Mon Parfum
2018. november 10.

Nem különösebben szeretem az Avon és az Oriflame illatokat, most mégis azt kell mondjam, az Ori nagyot alkotott! Persze eddig is voltak időnként kiemelkedő illatai ( Enigma mindkét változata, Lady Avebury ) de most gyors egymásutánban kiadott két olyan parfümöt amit a legnagyobb parfümházak is megirigyelhetnének! A Sublime Nature Tonka Bean és ez az Eclat Mon igazán kivételesre sikerült. Amióta beszereztem nem is nagyon fújok mást, pedig van itthon vetélytárs bőven. Elegáns, kifinomult enyhén púderes puha édeskés illat. Nem tolakodó, de diszkréten körbeölelő extra nőies igazi minőségi kategória. Bevezető ára nagyon kedvező volt, de komolyan mondom simán megéri a 12000 Ft-os katalógusárat is.

J. Fenzi Gossi Red Women EDP

J. Fenzi Gossi Red Women EDP
2018. augusztus 7.

Az igazság az, hogy nem próbáltam még az eredetijét, csak egy másik, itt még ismeretlen cég hasonmás verzióját, Az tetszett, gondoltam az eredeti beszerzése előtt teszek még egy próbát. A két illat (mármint a másik hasonmás és ez) szinte teljesen ugyanaz, ez is tetszik és biztosan el fogom használni, bár kissé édes nekem ez a vonal, így az eredetibe nem fektetek be nagyobb összeget, esetleg egy fújósnyi mennyiséget beszerzek, hogy mégis legyen valós összehasonlítási alapom. Addig viszont megy a max csillag.

Blue Up Accent Femme EDP

Blue Up Accent Femme EDP
2018. augusztus 7.

Imádom a Chanel Allure parfümjét! Ez a hasonmás pedig kitűnőre sikeredett. Az illatélmény ugyanaz, a tartóssága picit kisebb, de ki bánja, ennyiért akárhányszor utánafújhatom. De ne gondold, hogy pár perc alatt elillan, bizony ez is órákig bírja a bőrömön. Sose hittem volna! Azt hiszem ideje félretennem az ódzkodásomat a hasonmás parfümöktől, amíg ilyen kiváló minőségű illatokat készítenek nem fogok 10-20 ezreket költeni az eredetire. Ha valaki tud esetleg Chanel Coco hasonmást, kérem ossza meg velem!

Lancôme Magnifique

Lancôme Magnifique
2018. augusztus 1.

Ez az a parfüm, amit már legalább ötször megpróbáltam itt jellemezni, de sosem jutottam el a második mondatig. Most is csak azért, mert mellébeszéléssel kezdtem :o) Na szóval nem tudom "kibontani" az illatot, nem tudom egyesével kiemelni az illatjegyeit és azt sem tudom megmondani, hogy rajtam melyik dominál. Ha magamra fújom olyan érzésem lesz, mintha eggyé válna a bőrömmel. Mintha nem is lenne rajtam parfüm, csak én magam lennék ez az illat, teljesen magába szippant, már nem én vagyok Én, hanem Ő vagyok. Ő az aurám, együtt mozgok, lélegzem és lüktetek vele. Elképesztően pazar érzés! A tartóssága pedig mindent visz. Reggel munkába induláskor egy pisszenés, fél óra séta, aztán 8 óra munka és még mindig egyek vagyunk. Minden cseppje aranyat ér! Sajnos már nem sok van az üvegben, de ezt a keveset jobban őrzöm mint a bölcsek kövét.

J.Fenzi Desso Glamour EDP

J.Fenzi Desso Glamour EDP
2018. július 6.

Valamikor tavasszal volt szerencsém az eredetijéhez egy kedves mániásnak köszönhetően kipróbálhattam 5 milit. Tetszett, de annyira nem fogott meg, hogy annyi pénzt rááldozzak egy nagyobb kiszerelésre. Aztán itt megláttam ezt a hasonmást. Nosza gondoltam, bagatell összegért azért nem hagyom itt. Na azt eddig is tudtam, hogy a Fenzi és a Luxure első osztályú másolatokat készít, de ezt azért nem hittem volna. Csúcsszuper ez az illat! Esküszöm jobb mint az eredeti, de hogy tartósabb az atombiztos! Mindenki dicséri rajtam, osztatlan sikert arattam vele a munkahelyemen. És hogy ne csak a számat jártassam az illatról is valamit: kezdetben friss, könnyed, majdhogynem citrusos, bár már akkor érezhetően édeskés illat, aztán szépen beáll a finom barackos-virágos, kellemesen édes vonal, ami aztán minimum 6-8 órát eltölt a bőrömön. Remek választás tavaszra-nyárra. Az ára pedig egy doboz jobb cigi, vagy néhány szelet süti. Na akkor már inkább a parfüm:o)

J. Fenzi Lili Ardagio Affection Women EDP

J. Fenzi Lili Ardagio Affection Women EDP
2018. június 26.

Ebben az esetben nem tudom milyen az eredeti illat, ki nem bírom állni az alap Armani Si-t, így a változatait sem próbáltam. Ez a Fenzi viszont nagyon tetszik. Szerencsére nem olyan melaszosan édes, szerintem a körte szelídíti meg, de az biztos, hogy finom élvezhető illat. Már felfújáskor is finom, de igazából egy jó fél óra elteltével adja ki a valódi arcát. Rendkívül tartós, mint a Fenzik általában.