Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Elixir by Shakira

Elixir by Shakira
2016. március 7.

Hát hallgattam a véleményetekre kedves előttem szólók és nagyon nem bántam meg! Egy újabb remekmű boldog tulajdonosa lettem, köszönöm Nektek!
Ez a parfüm maga a NŐ! Érzéki, buja és szenvedélyes. Mámorító édeskés fúszeres, keleties illat ami nagyon tartós, és valóban elég belőle egy-két fújásnyi, mert erőteljes és nagy hatósugarú Most ő az új kedvencem :o)

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2016. március 4.

Nem rossz! Sőőt! Nem hétköznapi illat és nem viseli magán a tipikus fehérvirágos Avon jegyeket. Kissé fűszeresnek érzem, de határozottan jelen van a szeder. Bőrre fújva elsőre kicsit szúr, de pillanatok alatt lecsendesedik egy nagyon vonzó, nőcis, sexy illattá válik. Nekem nem elég édes, így a lányomé lett, ő viszont nagyon kedveli. Ja és az sem utolsó szempont, hogy szokatlanul tartós.
Természetesen a barátja megkapta a parfüm férfiaknak készült verzióját, ami szintén remekül sikerült Avonéknak.

Trussardi A Way for Her

Trussardi A Way for Her
2016. március 4.

Ma ráérős napom volt, nézelődtem kicsit a belvárosban. Útba esett egy drogéria, betértem hát szétnézni, vagyis inkább "illatolgatni".
Hát mit mondjak, nem úsztam meg olcsón :o) Először is kipróbáltam a Cerruti 1881-et, és persze hogy megfogott, a kosárban kötött ki. Na de ami utána jött! Ez a kis finomság féláron csücsült a polcon!!! Ekkora csábításnak nem lehet ellenállni, vagy legalábbis én nem tudok, jöhet a próbaszimat és a döbbenet. Ez valami fergeteges! Nem tudom mihez hasonlítsam, édes is meg nem is, fűszeres is meg nem is, virágos is meg nem is..... és még sorolhatnám. Egyszerűen van benne valami! Más, egyedibb különlegesebb, mint a mostani divatillatok. Ahhoz képest, hogy nem vásárolni indultam két új parfümmel lettem gazdagabb, na meg egy tapasztalattal: Ráérős napokon sose menjek illatszerbolt közelébe! :o)

Cerruti 1881

Cerruti 1881
2016. március 4.

Ma útba esett az egyik nagyobb illatszer üzlet, volt kis időm is, így bementem. Ez a kis csoda ott állt előttem a polcon teszter formájában hát meg kellett illatolnom. Elsőre nem tett rám mély benyomást, amolyan kis semmitmondó édeske volt mint egy olcsó parfümöcske. Aztán azt vettem észre, hogy egyre csak a csuklómat szagolgatom. Egyre inkább tetszett, hozzám simult, szinte simogatott, finoman lebegett körülöttem. Mit tehettem mást, meg kellett vennem. Ez van, és hogy ne árválkodjon a kosárban egymaga, hát elvittem mellé Trussardi egy remekét is. :o)

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2016. március 3.

Nagyon szeretem, egyik kedvenc parfümöm.. Egy igazi tavaszi kompozíció, friss gyümölcsök és édes illatú virágok finom keveréke. Visszafogott, nem tolakodó, kellemes napsütéses, üde illat. Tartóssága is elég jó, sokáig érzem magamon.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2016. március 3.

Jó kis illat ez! Elsőre kifújva kicsit szúrja az orrom, de ez hamar elillan és marad egy kellemesen édeskés, mégis nekem kicsit fűszeres illat. Sokáig érzem magamon, a tartóssága kiváló.

Avon Femme Icon

Avon Femme Icon
2016. február 26.

Először a piros gyümölcsös illat az ami megjelenik a bőrömön, aztán fokozatosan bejön egy enyhe virágos fuvallat, majd kikrémesedik, de végig uralkodik a gyümölcs. Nem tipikusan Avon illat. Közepesen tartós, ha reggel fújok magamra délben már nem érzem, viszont az ára elfogadható.

Christian Lacroix Rouge EDP

Christian Lacroix Rouge EDP
2016. február 26.

Vörös-dögös. Ez a jelző jut eszembe róla. Karakteres, határozott erős illat és nagyon tartós. De csak az viselje, aki hasonló mentalitású, mert ez a parfüm félénk kiscicáknak nem való.

Avon Christian Lacroix Nuit EDP

Avon Christian Lacroix Nuit EDP
2016. február 26.

Hát ez sajnos nem jött be nekem. Nagyon markáns, kissé erőszakos illat. Szúrósnak érzem, kicsit sem virágos, hacsak nem a bogáncsvirágra gondoltak amikor az illatkategóriát meghatározták.:o)

Avon Infinite Moment

Avon Infinite Moment
2016. február 26.

Kedvelem ezt a parfümöt. Olyan kellemes finom, selymesen édeskés, puhaságot, melegséget idéz. Nőies, vonzó illat.
Sajnos nem annyira tartós, de az ára nagyon kedvező.