Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Salvatore Ferragamo Incanto Bliss

Salvatore Ferragamo Incanto Bliss
2016. február 24.

Beleszerettem ehhez nem fér kétség! Első fújásra izgalmas kissé fűszeres,de valahogy mégis édeskés illat. Valamire nagyon emlékeztet, aztán beugrik: egy borostyánszínű fanyarul édes cuvée! Érdekes hasonlat bor illatú parfüm? Aztán ez a mennyei aroma átmegy lassan mazsolás, pézsmás, fűszeres érzéssé.
Olyan mint amikor az első őszi fagyok megcsípik a szőlőtőkén maradt aszúszemeket, de délben a nap melengető sugara előcsalogatja belőlük azt a finom édes ízt és illatot. Besüt a fák sárgult levelei közé, még utoljára megcsiklandozza az erdei mohát, és az erdőt járó vándor arcára boldog mosolyt rajzol.Nagyot szippant a természet zamatából és ezt az illatot megőrzi magában a tavasz első napsugaráig, amikor újra előtör ez a mámoros varázslat. Ébredni kezd minden fa és bokor, bimbót hoznak a virágok, megtelik élettel a természet. Hát valami ilyesmi, amit érzek ha magamra fújom ezt a csodát.
Nem fedeztem fel benne a virágos jegyeket, de nem is kerestem, nekem tökéletesen elég ez a fanyarkásan, fűszeresen édes illatfelhő.
Nem gondolom, hogy nyári illat lenne, de nem vagyunk egyformák. Azt viszont mindenkinek ajánlom, hogy legalább egyszer próbálja ki, lassan, csukott szemmel, élvezettel ízlelgesse ezt a remekművet!

Oriflame Possess

Oriflame Possess
2016. február 24.

Számomra Ő az igazi! Elegáns finom, csábos, diszkréten körbeleng egész nap. Az első pillanatban erőteljes az illat, de a bőrömön szépen finomodik, édeskéssé válik. Az üvege is különleges, egyedi. Még félig van, de már tervezem a következő beszerzését. :o)

Avon Outspoken by Fergie Parfüm

Avon Outspoken by Fergie Parfüm
2016. február 24.

Erőteljes, uralkodó illat, ami nyáron zavaró, de télen igazán kibontakozik a bőrömön. Valóban van benne valami dér csípte gyömülcsös varázslat, ettől olyan különleges, egyedi. Szerintem ez egy jól sikerült illat az Avontól. Akciósan jó az ára is és a tartósságára sem lehet panasz.

Beyoncé Rise

Beyoncé Rise
2016. február 24.

Két éve kaptam egy üveggel belőle a páromtól. Akkor nagyon tetszett, fújtam éjjel-nappal mindenhová, munkába, alkalomra, de még a piacra is. Így hát hamar elfogyott a 15ml. Tavaly év végén megleptem magam egy új darabbal. Nem értem mi történt, de most valahogy más ez az illat rajtam. Már nem az a finom, nőies, virágos, icipicit barackos, épp csak leheletnyit fűszeres finomság. Átalakult? Vagy én változtam? Most is tetszik, de már csak 4-es.

Beyoncé Pulse

Beyoncé Pulse
2016. február 24.

Tetszik! Már két üveggel elfogyasztottam belőle, szerintem igazán dívás, nőies parfüm. Lágy, melengető vaníliás, picikét fűszeres, édes, nekem olyan egzotikus, keleties illat. A tartóssága is megfelelő, összességében egy remek kis kompozíció.

Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold!

Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold!
2016. február 24.

Az elnevezése alapján egy pazar, fényűző illatra számítottam, de sajnos csalódtam. Nekem nagyon fás, nyers kissé szúrós illat.
Nem találok benne semmi nőiességet, még akkor sem ha kifújás után pár perccel finomodik valamelyest A tartóssága sem az igazi.
Az ára viszont borsos.
Nem mondom, hogy a legrosszabb amivel találkoztam, de mindenképp csalódás.

Avon Silky Soft Musk EDT

Avon Silky Soft Musk EDT
2016. február 24.

Szeretem az édes, vaníliás illatokat, de ez nekem már nagyon vanília. Mást nem is érzek ki belőle. Köze nincs a fás jelzőhöz!
Első szaglásra kellemesen meleg, lágy édes illat, de aztán nagyon hamar átmegy autóillatosítóba.
Az ára viszont kedvező, viszonylag tartós is, de nem tudok vele azonosulni.

Oriflame Amber Elixir Night EDP

Oriflame Amber Elixir Night EDP
2016. február 23.

A másik nagy kedvencem a Posses mellet ez a drága! Egyszerűen imádom! Nála finomabb, édeskésen elegáns, drámaian nőies illathoz még nem volt szerencsém. És ez az illat hosszan elkísér, lágyan körbeölel órákon át. Eddig még mindenki dicsérte rajtam. Egyszerűen varázslatos!

Avon Mesmerize for Her Kölni

Avon Mesmerize for Her Kölni
2016. február 23.

Egy igazi egzotikus-keleties mámorító édesen fűszeres illat. Nagyon megszerettem. Kellemesen melengető érzés a bőrömön, igazi téli illat számomra.
Egyáltalán nem drága és az árához képest tartós is.

Avon Premiere Luxe EDP

Avon Premiere Luxe EDP
2016. február 23.

Pár hónapja szereztem be az első üveggel, de már a másodikat is megvettem annyira tetszik az illata. Valami nagyon finom édes illat, de nem tolakodó és viszonylag tartós is. Olyanok is megdicsérték rajtam, akik nem az édeskés illatok kedvelői. Nekem abszolút bejön ez a parfüm, szerintem az Avon eddigi legjobb kreációja. Viszont a Gold Blush egyáltalán nem az esetem.