Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires

Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires
2018. június 15.

Sokadik E.T. illatom ez, nagyjából tudtam, mire számíthatok. De ez felülmúlta minden előzetes elvárásomat! Csodaszép illat, eddig ez a legfinomabb számomra Taylor asszonytól. Gyöngyvirág és barack a kezdés, de ne a tolakodó "légfrissítős" gyöngyvirágra számíts, hanem egy krémesen édes, lágy, harmatos tavaszi virágra, amit a lédús, fincsi őszibarack csak még inkább kívánatossá tesz. És bármilyen fura érzem benne a napraforgó illatát, ezt sosem gondoltam volna, hogy bármiben is észrevenném. Aztán pici rózsa, talán csöppnyi jázmin, könnyed virágosság, nőies elegancia, az egész olyan harmóniában, mintha mindig is együvé tartoztak volna. Nagyon el van találva!

Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac EDT

Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac EDT
2018. június 15.

Igazad van Kedves Ada992! Tömény orgona, sem több sem kevesebb. Nem is kell tőle többet várni, amit ígért azt hozza is. Igazi májusi orgonakavalkád! Én nagyon szeretem, a kedvenc virágom. Viszont senkinek sem ajánlom, hogy csak a kupakból, vagy a fújókáról illatolja, mert úgy nagyon nem olyan. Ki kell fújni a bőrre és úgy kipróbálni, úgy adja ki az igazi illatát. Ismét egy jól sikerült illat az Oriflame-től.

Luxure Michelle EDP

Luxure Michelle EDP
2018. május 11.

Ennek a parfümnek az eredetijét nagyon szeretem. Nem a hagyományos Chanel vonalat képviseli, inkább egy fiatalosabb illat, és bár én az ütős régi nagyágyúk híve vagyok, ez a vonal mégis tetszik. Miután az ára meglehetősen húzós, próbálok valami olcsóbb alternatívát keresni, így érkeztem el ehhez a másolathoz. A Luxure kiváló másolatokat készít, ez is jól sikerült. Engem csak a kifújás utáni pár másodperc zavar picit. Az eredeti nem nyit ennyire erőteljesen, bár az se kutya. onnantól viszont egész szépen alakul. Természetesen a tartóssága kissé elmarad, na de kit zavar ez, 100 ml -ből bőven lehet újrafújni ha kell.

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2018. május 11.

Nos úgy látom a Chanel háznak ismét sikerült egy erősen megosztó illatot kreálnia. Én is úgy vélem, hogy a fiatalabb korosztály felé nyitna ezzel a vonallal, és szerintem ez most egy kifejezetten jól sikerült próbálkozás. A Chance család is a fiatalabbakat célozta meg, nekem sajnos nem is tetszik egyikük sem, ebből is látszik, nem vagyok már az a korosztály. De ez a Gabrielle! Minden fázisa szép, még az eleje is tetszik, pedig nem vagyok híve a citrusos illatoknak, ez most mégis bejön. Szóval igen, van aki a sárba tiporja, van aki az egekig magasztalja, én maradok az egyszerűen csak tetszik álláspontnál. Ja nagy üvegem azért nem lesz belőle, mert az ára, na az tényleg húzós:o)

Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One
2018. április 21.

Szeretem ezt a parfümöt érezni, csak nem magamon. Rajtam elképesztően rossz oldalát hozzá ki, egy merő rágógumi az egész. Nem értem mi van a bőrömmel, de nem és nem szeretik egymást. A lányomon viszont egészen finom illattá alakul, ő szívesen viseli is. Viszont csak egy picinyke fújásnyit enged meg magának, mert ha többet fúj fel, rajta is szirupossá válik. Éppen ezért nem is igen tudom, hogyan értékeljem. Rajtam egyértelműen 1, a lányomon erős 4.
Lehúzni nem akarom, mert nem a parfüm hibája, hogy nem illünk össze, így erős hármas.

Penhaligon's Cornubia EDT

Penhaligon's Cornubia EDT
2018. április 17.

Ó, hogy miért kell nekem mindenbe beleütnöm az orrom?! :o) Ha nem próbálom ki, akkor a vélemények alapján sose vettem volna meg. De hát ez egy nagyon szuper illat! Hogy erős? IGEN! Tömény? IGEN! Férfias? NEM ÉS NEM! Abszolút nőies, meleg, borostyánosan mély, édes mandarinos-virágos akkora hatósugárral, hogy ahhoz már fegyverviselési kell. Totálisan beleszerettem!

Luxure Maybe EDP

Luxure Maybe EDP
2018. április 17.

Nagyon finom az illata és tartós is, de rajtam sokkal édesebb mint a Mon Guerlain. Nem mondom, hogy nem hasonlít, mert az nem lenne igaz, de érzem, hogy más. Így most nem is annyira a hasonlóságot szeretném értékelni, hanem mint önálló parfümöt, annak viszont perfekt!

Luxure Vero Tino Diva EDP

Luxure Vero Tino Diva EDP
2018. április 8.

Döbbenetes ez a másolat! Az eredetivel teljesen megegyezik az illata, (5 ml fújósom volt belőle) a hatósugara is óriási, a tartóssága ugyan rajtam picit elmarad az eredetitől, na de akkor is! 100 ml valami bagatell összegért akárhányszor fújom is újra, akkor is bőven megérné, de nem is kell annyiszor újrafújni 3-4 órát simán érzem magamon. Az eredetit nem venném meg mert indokolatlanul drágának tartom és annyira nem is nagy szerelem, de időnként szívesen viselem. Így ezzel a másolattal meg is oldottam a problémát. A Luxure illataiban ritkán csalódom, most is nagyot alkottak.

La Rive Hello Beauty

La Rive Hello Beauty
2018. április 6.

Kevés Givenchy illat van, ami nekem jól áll és tetszik. Az egyik ilyen a Le secret, amivel tavaly nyáron találkoztam először és el is fújkáltam belőle egy 10 ml-s fújósat. Nyárra nagyon kellemes volt, de annyira azért nem az esetem, hogy egy teljes üveggel beszerezzek belőle. Most viszont egy kedves mániásnak hála, alkalmam nyílt kipróbálni ezt a másolatot. Emlékeim szerint az illat szinte teljesen azonos, de ami a legjobban meglepett, hogy semmi, de semmi kellemetlen alkoholos vagy "gagyi" mellékzöngéje nincs. Féltem kicsit a La Rive családtól, eddig csak a Luxure és a Fenzi másolatokat mertem kipróbálni, azokban még nem csalódtam, de belátom, hogy alaptalan volt a félelmem. Abszolút megéri, még akkor is ha csak csak nyáron és alkalmanként fogom elfújkálni.

New Brand Together Night

New Brand Together Night
2018. április 6.

La vagyok nyűgözve! Sose hittem volna, hogy egy olyan összetett illatot, mint a Black Orchid le lehet másolni. Hát le lehet! Az eredetihez is volt szerencsém, igaz tavaly év végére elfogyott, de még élénken él bennem az illat. Mondanám, hogy egy az egyben ugyanaz, de elhinni csak akkor fogod, ha kipróbálod. Én is csak most hittem el. Tartósságát még tesztelem, de annyit már elmondhatok, hogy két órája fújtam fel egy próbafújást, amit kb. fél órája szappanos vízzel le akartam mosni, hogy a többi új szerzeményt is tesztelhessem, de várnom kell, mert az illat még mindig élénken ott csücsül a csuklómon. Na azt hiszem ez azért mond valamit. Max pont!