Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP
2017. október 18.

Mi a csudát dugtak az én orrom alá a parfümériában??? Olvasom a leírásokat, véleményeket a parfümről, de nekem se cukorkabolt, se mályvacukor, se púder, se vanília, se puhaság, se semmi azok közül amiket leírtatok. Semmi mást nem éreztem csak azt a fajta szúrós rózsaillatot amit nagyon nem szeretek, pedig a leírás szerint ebben nincs is rózsa! Sajnos nekem nagyon nem tetszik.

Ulric de Varens Jacques Saint Pres Ciel EDP

Ulric de Varens Jacques Saint Pres Ciel EDP
2017. szeptember 27.

Ma érkezett meg belőle fújósom, amit ezúton is köszönök! Sejtettem a leírtak alapján, hogy tetszeni fog, már alig vártam, hogy kipróbálhassam. Valóban nagyon finom, púderes, íriszes illat. Én a vaníliát kevésbé érzem, rajtam inkább az írisz és az ibolya jön elő. Igazi komfort illat, kellemes és simogató. Viszont való igaz, hogy nem annyira tartós, így a fújósom biztosan hamar elfogy majd. Összességében árához mérten megérdemli az öt csillagot.

Oriflame The One Illuskin Sminkalap

Oriflame The One Illuskin Sminkalap
2017. szeptember 18.

Nekem nagyon bevált a termék, szép egységes tónusú a bőröm a használatával. Alapozó alá használom a bőrömön így sokkal szebben és egyenletesebben el tudom oszlatni az alapozót. A korommal együtt járó kissé kitágult pórusokat szépen fedi, egyenletessé teszi a bőrfelszínt. Most is akciós a katalógusban, már meg is rendeltem a következő adagot.

Nina Ricci L’Air du Temps EDT

Nina Ricci L’Air du Temps EDT
2017. augusztus 7.

Nem vagyunk egyformák. Szerencsére :o) Már nagyon régóta szeretem ezt az illatot, volt belőle külföldről kapott krémparfümöm, volt a hagyományos galambos kupakos, most is van a fehér műanyag hengeres és van az aranykupakos vintage üvegesem, amin a galambok mint domborművek kidomborodnak. Nekem mindegyik nagyon-nagyon tetszik. Egy igazi virágos-szegfűs alkalmi illat. Klasszikus vonásokkal, nem a mai trendbe illeszkedő, de hát ez természetes is, hisz 1948-as születésű. Rajtam kellemesen beédesedik, krémessé, puhává válik az aldehides indítás után. Egyike azon illatoknak, amiket nem lehet másokhoz hasonlítani, mert annyira különleges, egyedi illatok. Számomra egyenrangú társa az YSL Ópiumnak, a Chanel Coco-nak, a Lauder Youth Dew-nak még pár igazi klasszikusnak.

Jean Charles Brosseau Ombre Rose l'Original

Jean Charles Brosseau Ombre Rose l'Original
2017. augusztus 6.

Ma kaptam ebből a parfümből egy kis kóstolót egy kedves KM-es cserepartnertől. Ezúton is köszönöm! Általában több próbát teszek egy-egy illattal mielőtt véleményezem, de most nem így lesz. Erről MOST kell írnom. Nem szoktam szeretni a rózsás parfümöket, de úgy látom változtatnom kell az alapból elutasító hozzáállásomon, mert ez már nem az első rózsás illat ami tetszik. Igazat adok az előttem szólóknak, ez egy igazi rózsás-púderes illat, kis szappanos beütéssel. Nem is tudom mire emlékeztet, de az biztos, hogy éreztem már valahol. Puha és nőies, egyszerű és elegáns. Olyan mint egy selyemruha, egy finoman simuló, lágy esésű könnyed selyemruha. Hmm.

Agent Provocateur L'agent

Agent Provocateur L'agent
2017. július 28.

Meg vagyok véve kilóra :o) Tömjén és tömjén és még egy kis tömjén és ehhez füst és igen mikkamakka75 vadság és harcos Xena meg minden. Hát ez kell nekem kérem, ez a megfékezhetetlen és megzabolázhatatlan elemi erő, ami ebből a parfümből jön. Az se baj, ha ő győz és én maradok alul de ez nekem akkor is kell!

Lorenzo Villoresi Teint De Neige EDT

Lorenzo Villoresi Teint De Neige EDT
2017. július 28.

Olvasom a véleményeket itt lentebb, de sokat hozzáfűzni nem tudok mert szinte mindent leírtatok. Talán csak annyit, hogy nekem ő nem tipikusan púder illat. Az én fogalmaim szerint a púderes illatok icipicit rózsásabbak és édesebbek mint ez. Számomra a legpúderesebb púder illat a Jean-Charles Brosseau Ombre Rose parfümje. A Teint de Neige porosabb, kesernyésebb, de annyira szép, összetett mégis homogén illat, hogy nem kezdem el boncolgatni mi micsoda benne, úgy ahogy van csodás! Nekem édesmindegy, hogy minek nevezzük, púder vagy nem púder egyszerűen meseszép.

Hermès Un Jardin Sur Le Toit EDT

Hermès Un Jardin Sur Le Toit EDT
2017. július 28.

Szeretem a Hermes illatokat és szeretem az unisex parfümöket is, viszont erről úgy gondolom, hogy inkább férfiaknak való. Rajtam erőteljes zöld illat, frissen vágott fű, amit épp csak megsütött a nap, még harsogóan friss. A páromon nagyon tetszene, de magamon nem tudom elképzelni. Ettől függetlenül az illat maga valóban egyedi és különleges, természetesen maximum pont!

Lancôme L’Autre Oud

Lancôme L’Autre Oud
2017. július 28.

Hát ennek a parfümnek nem én vagyok a célközönsége :o( Rajtam rettentő erősen bőrös, semmi mást nem is érzek ki belőle. Pedig igazán óvatosan adagoltam mert nagyon erőteljes és tartós. De sajnos az én bőrömön nem jön elő belőle semmi szépség.

Lancôme O De L`Orangerie

Lancôme O De L`Orangerie
2017. július 28.

Citrusos, nyaralós kellemesen friss illat. Én nem szeretem az ilyen jellegű illatokat még nyáron sem, de ő igazán tetszik. Van benne valami fondor, valami amitől szépen csendesedik a bőrömön és egy igazán finom letisztult természetesség lesz belőle.