Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

La Prairie Life Threads Platinum

La Prairie Life Threads Platinum
2016. november 16.

Végre hozzájutottam ehhez a gyönyörű illathoz! Hát össze kell szedjem a gondolataimat, hogyan is jellemezzem Őt. A La Prairie család a kedvenceim közé tartozik, mind igényes, tartós és elegáns. De talán ez a "legkosztümösebb" mind közül. Krémesen simuló, finom virág illat csap meg először. Nem látok az összetevők között szegfűt, mégis azt érzem és a jázmint. Gyönyörűen olvadnak össze az alkatrészek benne, hihetetlen sima, ölelős, nőies illat.Olyan selymesen puha!! Minden a helyén van, tökéletesen összerakott remekmű.

Mystic Pro Krémhajfesték

Mystic Pro Krémhajfesték
2016. november 15.

Akkor most én is elmondom a tapasztalataimat. Ennek a hajfestéknek a feketéjét használom amióta festem a hajam. (nem ma kezdtem) Soha semmilyen problémát nem okozott. Meg szokták kérdezni tőlem mivel festem a hajam, mert olyan gyönyörű élénk és fényes a színe. Mostanra a fekete hajú kolléganőim mindegyike ezt használja :o) Persze volt olyan, hogy nem kaptam sehol belőle feketét, így vennem kellett másfajtát. Hát inkább bespajzolok 5-6 darabot amikor lehet kapni, de én többet más festékkel nem festek az biztos! Lehet nekem ilyen krémes, meg olyan olajos, reklámozhatja a legmenőbb szupermodell, akkor se veszek mást, mert fényességében meg sem közelíti egyik drága kence sem! Most készülök épp újrafesteni, mert két hete nem kaptam sehol belőle és kénytelen voltam egy Palette-t felkenni. Az eredmény fakó szín és minden hajmosásnál fekete a víz. :o(
Ja és annyit a Mystic feketéje nem engedi a színét!! Sajnos a vörös árnyalatok igen, azok nem is olyan fényesek. A középső lányom próbálta ki, az sajnos nem jött be. De én a feketét nem cserélném le soha!
Na persze, hogy kivonják a forgalomból ezt is, már csak itt-ott lehet hozzájutni. Azt hiszem elkezdek tisztességben megőszülni :o)

Intimissimi Sensuale EDT

Intimissimi Sensuale EDT
2016. november 2.

Úgy látszik most a bőrös korszakomat élem. Valahogy vonzanak ezek a már-már férfiassá váló, mégis púderesen lágy illatok. Nyitáskor erőteljesen érezni a bőr illatát, aztán hátrébb húzódik, és valóban olyan rúzsos illattá válik, mint azt előttem vanillacaramella.sweet leírta. A tartósságáról még nem nagyon tudok nyilatkozni, de az árát tuti megéri.

The History of Whoo Ja Saeng Esszencia

The History of Whoo Ja Saeng Esszencia
2016. október 27.

Ez a krém egy csoda! Már az első alkalommal gyönyörű lett tőle az arcbőröm. Életteli, sima és egyenletes bőrfelszínt eredményezett. Nem akartam hinni a szememnek! Reggel és este szoktam belemasszírozni az arcbőrömbe finom, de határozott mozdulatokkal lentről felfelé haladva. Hamar beszívódik, és az esti arctisztításkor is olyan puha és bársonyos a bőröm, hogy az hihetetlen. Mintákat vettem belőle, egy kis minta nekem 3 alkalomra elegendő, mondjuk én nem sajnálom magamtól, lehet, hogy picivel kevesebb is elég lenne és akkor két napra elég egy minta. Ha hinni lehet a leírásnak, akkor elindít egy folyamatot a bőrben, ami következtében magától is megújulásra lesz képes. Még nem használom olyan régóta, hogy erről is tudjak nyilatkozni, de az biztos, hogy szemmel láthatóan ragyogóbb és fiatalabb tőle a bőröm Ez azért 50 évesen már valami! Pár hét múlva visszatérek a hosszabb távú tapasztalatokkal. Addig 5 csillag!

Kenzo Jungle L'Elephant EDP

Kenzo Jungle L'Elephant EDP
2016. október 14.

Nem véletlenül éppen Ő a 100. általam értékelt parfüm. Egyszerűen imádom! A fűszeressége, édessége miatt hideg idős, téli parfüm lenne, de nem nálam! Nekem mindegy milyen évszak, mindegy, hogy reggel vagy este, munka vagy szórakozás mindig, mindenkor és mindenhol szeretem. Jaj az a szegfűszeg! Úgy leng körbe mintha egy édes karácsonyi sütemény lennék, de ne hidd, hogy ennyi az egész! Á dehogy! Ez egy mesés keleti fűszerbomba! Annyira finom, édes de NEM!! nem illik bele a cukorka-szörpike-szirup-vattacukor trendbe. Stílusos, egyedi, feltűnő, izgató, kiemelkedő, elegáns, intenzív, varázslatos, elbűvölő, ..lőjetek máár le, mert sose hagyom abba!

Cartier Le Baiser du Dragon EDP

Cartier Le Baiser du Dragon EDP
2016. október 14.

Egy újabb gyöngyszem amiben ott a rózsa és én szerencsére nem érzem ki belőle. Az egész illat nagyon összetett, nem tudom külön-külön kiemelni egyik összetevőt sem. Egy nagyon finom, mély és telt igazi keleties hangulatú, fűszeresen édes, de nem csokis!!! illat. Én egy icipicit hiányolom a füstöt belőle, de nem is, inkább mégsem, anélkül is tökéletes.

Yves Rocher Orchidee EDT

Yves Rocher Orchidee EDT
2016. október 12.

Ígérem ma már nem írok több Yves Rocher illatról, csak még róla egy mondatot. Ő is a régi nagyok közé tartozik, az igazán igényes és különleges illatok táborába. Ritka kincsek ezek Yria, Ispahan, Shafali és Ő. Extra nőies, elegáns krémes virágillat, épp csak annyi vaníliával és finom fűszerekkel, hogy elvarázsolja az érzékeinket. Egy virágcsokor, amiben nem szimplán csak virágok vannak, hanem benne van maga a varázslat is. Csak vessünk egy pillantást az üvegére, én ilyenben tartanám a varázsszereimet, ha tündér lennék :o)
Na jó ez nem egy mondat lett :o))

Yves Rocher Ispahan

Yves Rocher Ispahan
2016. október 12.

Még egy csodaillat az Yves Rocher múltjából. Egy igazi gyöngyszem, mély és telt, erőteljes fűszeres, tömjénes füstös, vaníliával és mesebeli virágokkal lágyítva. Ahogyan az Yria, úgy ez is egy varázsszer, és én hagyom magam elvarázsolni általa.

Yves Rocher Yria

Yves Rocher Yria
2016. október 12.

Miért van az, hogy a mostani Yves Rocher illatok meg sem közelítik a régi remekműveket?? (De igaz ez az Avon illatokra is) Az Yria egy mesebeli fűszeres, virágos, orientális illat. Olyan mint egy varázsszer, elbűvöl, elkápráztat, ha ezt viselem hajlamos vagyok azt hinni, hogy én vagyok Seherezádé. :o)

Alberta Ferretti

Alberta Ferretti
2016. október 12.

Nemrégiben került hozzám belőle 5 ml, már el is fújkáltam a felét, de most megálltam félretettem. Erőteljes borsos nyitány után kb 20 perc elteltével egyszerre csak mintha eltűnne a parfüm a bőrömről. Pedig ott van, de már nem a bors hanem a virágok illata uralkodik sokkal finomabban és lágyabban. Aztán újból előjön a fűszer, de akkor már a bergamott kíséri, ettől kicsit pasi illatú lesz, de nem totálisan, hanem huncutul és szemtelenül nőiesen, mint amikor egy tetőtől-talpig nőies nő mellényt, zakót és nyakkendőt vesz a fehér blúzhoz. Vagány, merész férfias és mégis nőies. Na ezt fejtsétek meg! Ajánlom kipróbálásra mert nagyon-nagyon jó!