Massacre

Regisztráció dátuma: 2018. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Inkey List Oat Cleansing Balm

The Inkey List Oat Cleansing Balm
2022. augusztus 11.

Januárban vettem és kb most jutottam el oda, hogy nehezen lehet belőle kinyomni a cuccot, de szétvágtam a tubust és még nagyon sok van benne! CultBeautyról rendeltem akciósan, így teljesen megérte az árát, igaz, hogy testesebb lemosó és kell utána egy vizes bázisú, hogy teljesen eltűnjön a réteg amit hagy, de nekem bevált. Az olajos lemosóktól félek, mert sokszor árpát okoztak a szememen, de ezzel semmi gondom nem volt. Enyhe illata van, minden sminket szépen eltávolít.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2022. augusztus 3.

Este használom, nagyon száraz a bőröm de semmi gondom nincs ezzel a termékkel. Kevés is elég belőle mert tényleg olyan nyálkás de szépen beszívódik. Tetszik, hogy ilyen nagy a kiszerelése, a negyede fogyott el kb 3-4 hónap alatt. Nemtudom mennyire csodaszer, inkább ilyen nem árt de nem tudom használ-e termék, de nagyon szeretem, van hogy szérum sem kell a bőrömre annyira jól hidratál.

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2022. augusztus 2.

Először jónak tűnik amikor megfújja az ember, majd ahogy telnek a percek és órák, rájön, hogy olyan migrént lehet tőle kapni, hogy egész nap nem heveri ki az ember. Aki szereti a virágos illatokat, ami kicsit édes is, annak biztos jó választás. Én megváltam tőle, nem az én illatom.

Eilish By Billie Eilish

Eilish By Billie Eilish
2022. augusztus 2.

Nekem igazi nyári, édes, de mégsem annyira édes hogy zavarjon illat. Cukros az biztos, de van benne valami ami emlékeztet egy másik parfümre és nagyon jó illata van szerintem. Már többször is magamra fújtam a Douglasban és elég tartósnak is bizonyult, egész nap érzem. Mondjuk ha megveszem biztos hozzá fogok szokni szépen lassan és már nem lesz annyira tartós. Ritka az olyan parfüm ami tetszik nekem, de ez az.

La Roche-Posay Anthelios 50+ Invisible Spray

La Roche-Posay Anthelios 50+ Invisible Spray
2022. augusztus 2.

Nagyon ragad, mintha cukros üdítővel öntöttem volna le magam. Próbál beszívódni, de 1 óra múlva is ragadok tőle. Arcra el sem tudom képzelni. Drága is, valamint erős illata van, ami engem zavar. Nem veszem újra, de elhasználom testre. Standra talán oké, de mindennapokra borzalom.

Givenchy L'interdit Eau De Parfum Rouge

Givenchy L'interdit Eau De Parfum Rouge
2022. július 9.

Fűszeres, de mégis édes illat, rajtam tartós is. Eleinte inkább a fűszeres jegyek dominálnak, majd édessé vált. Nagyon válogatós vagyok parfümök terén, a virágos illatoktól pedig migrénem van, ez viszont a kedvencem lett. Néha csak úgy otthonra is befújom magam, annyira jó :D kíváncsi vagyok egyszer megunom-e.

tower 28 beauty Shineon Milky Lip Jelly Gloss

tower 28 beauty Shineon Milky Lip Jelly Gloss
2022. július 9.

A cashew árnyalat van meg belőle, nagyon pozitívan csalódtam benne! Igencsak fehér vagyok ezért a barna árnyalatokkal vigyázni szoktam, de ez teljesen passzol szerintem a világosabb bőrűekhez is. Nagyon kellemes viselet, nem ragad egyáltalán, inkább selymes. Szépen kopik le, átlagosan tartós szájfényhez képest (tehát ha egyszer eszel, lejön). Semmi illata nincs, aminek nagyon örülök, már majdnem elhasználtam, 1 éve vettem kb.

Sunday Riley Juno Hydroactive Cellular Face Oil

Sunday Riley Juno Hydroactive Cellular Face Oil
2022. július 9.

Nekem ez nagyon életmentő olyankor amikor rájön az arcomra a hoppáré és évszaktól független eldönti, hogy ő most halálosan kiszárad. A kis kiszerelést vettem meg novemberben, de nem is látszik, hogy használtam volna pedig majdnem minden este használom (1 cseppet szoktam csak, mivel csak koncentráltan rakom, de nem is igényel a bőröm belőle többet). Oregano, illetve pizza illata van.

Yves Saint Laurent Touche Éclat All-in-One Glow Tinted Moisturizer

Yves Saint Laurent Touche Éclat All-in-One Glow Tinted Moisturizer
2022. július 9.

Nem hiszem el, hogy még nem írtam róla véleményt :) Egy cseh-magyar oldalon, a Vivantison szereztem be igencsak akciós áron, így reméltem, hogy jó lesz. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nem szeretem a magas fedésű alapozókat, ez meg pont olyan amilyennek lennie kell. Enyhe fedés, nem szárít, de szép, egységes tőle a bőr. Egész nap tart, nem látom, hogy kopna. Kamillás illata van, egyáltalán nem zavaró.

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50
2022. július 9.

Nagyon szeretem pedig annyira finnyás vagyok fényvédő téren, mind undorítóan ragad rajtam. Kezdek rájönni, hogy nincs 100%osan ragacs mentes fényvédő, de ez az egyik legjobb amit használtam :) nagyon nagy pozitívum, hogy illatmentes, nem irritál, kicsit fényes de nekem ez nem probléma. Sminkelni is jó rá. Sajnos sokszor készlethiány van belőle.