masseterica

Regisztráció dátuma: 2014. február 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Smooth Effect Alapozó

Max Factor Smooth Effect Alapozó
2014. február 25.

Mikor először megvettem, és otthon kipróbáltam, csalódott voltam, mert "nem látszódott az arcomon". Aztán második próbánál leesett, hogy azért, mert tökéletes az árnyalat :) Fedése nagyon jó, esetleg csúnya pirosságra kell egy kis alapozó, nincs maszk hatása, púderrel egész nap kitart. Próbáltam már drágábbat, olcsóbbat, ez az egyetlen, amit újra vettem (a szaga tényleg furcsa)

Sundance Áttetsző Önbarnító Spray

Sundance Áttetsző Önbarnító Spray
2014. február 16.

A véleményeket olvasva nem tudom, az én termékemmel mi lehetett, de már volt, hogy napi 2-3x fújtam be magam 2 héten át, és SEMMI színt nem varázsolt az amúgy világos bőrömre. Semmi, se sárgaság, se folt, se barnaság :( bezzeg a szaga az volt....

Avon Color Trend Szuperdúsító Szempillaspirál

Avon Color Trend Szuperdúsító Szempillaspirál
2014. február 16.

Azon a véleményen vagyok, hogy minden spirál a saját pillákat színezi csak, így nem látom érelmét drágábbat venni. Ezzel a termékkel teljesen elégedett vagyok, hosszabbít, dúsít, természetes hatású, egész nap tart. Talán az elején még túl sok festéket hord fel az spirál, de jó technikával így is szépen el lehet dolgozni. Legjobb ár-érték arányú spirál sztem.

Balea Kókusz & Nektarin Alumíniummentes Deospray

Balea Kókusz & Nektarin Alumíniummentes Deospray
2014. február 16.

Mint szinte az összes DM-es dezodor, ez is nagyon hatásos, én nagyon jó az illata, kifejezettem nyáron szoktam használni, tiszta nyaralás illat :)

Balea Dark Glamour Deospray

Balea Dark Glamour Deospray
2014. február 16.

Nagyon szerettem, mint az összes DM-es dezodort, sajnos mostanában nem láttam a boltok polcain... Elégedett vagyok a hatásával, és az illata is kellemes, remélem, még gyártják.

Palmolive Long&Shine Sampon

Palmolive Long&Shine Sampon
2014. február 16.

Sokféle sampont kipróbáltam már, ez a 2 közül az egyik, melytől simább, könnyes kezelhető, és selymes tapintatú lesz a hajam, nagyon sok másik termék sprőddé, durvává tette a hajam. Számomra csodaszer, az állatkísérletet sajnálom :(

Alverde Clear Iszapos Arclemosó

Alverde Clear Iszapos Arclemosó
2014. február 16.

Háát... nem tisztít valami jól, és nem is lett jobb állapotú az arcom tőle, és ráadásul pár hét után bepenészedett....

Alverde Sárgadinnye Testápoló Vaj

Alverde Sárgadinnye Testápoló Vaj
2014. február 16.

Szerinetm nagyon finom az illata :) valóban jól hidratál, viszont nem annyira tartósan, ha kifújja a szép a kezem, vagy mosogatás utána azért napi 2x is elviseli. Ezzel együtt is nagyon jó kis krém, és még természetes is :)

Revlon Professional Pro You Repair Hajmaszk

Revlon Professional Pro You Repair Hajmaszk
2014. február 16.

Még jó, hogy csak ajándékba kaptam, de az amúgy egészséges hosszú hajam inkább csak durvább, sprődebb lett tőle... egy mezei olíva olajos hajpakolás 100x hatásosabb...

Terra Naturi Jojoba & Kamilla Ajakápoló

Terra Naturi Jojoba & Kamilla Ajakápoló
2014. február 16.

Tökéletes ajakápoló, természetes összetevőkkel, jó érzés "viselni", jól ápol télen is, kellemes az illata. 5*