maszatos tündérke

Regisztráció dátuma: 2013. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. január 28.

Első normálisabb alapozóm, nem igazán használtam eddig, csak BB krémet, mert a korábbi egy-két alapozós próbálkozásom mind kudarcba fulladt. Vagy túl világos volt végül a bőrömhöz, vagy szépen fedett, de másnapra csupa pattanásos lett a bőröm, mert nem lélegzett. Ezzel ilyen probléma nincs, elsőre szerelem volt, a szín is passzol a bőrömhöz. Ami nagy előny, hogy a BB krémemtől mindig csillogott egy idő után a bőröm, ez viszont szinte ugyanolyan matt marad, mint amikor felkentem. Ecsettel szoktam felvinni, mert gyorsabb nekem, és beautyblendert használok utána egy-két helyen, nekem így nem csíkos és a fedése nagyon-nagyon szép! A nap végére kezd kicsit foltossá válni az arcom tőle, az orromon főleg, mintha a szépen elkent alapozó összeugrana, de ez nem vészes, csak nagyon közelről látható. Ami jobban zavar, hogy néha nem természetes a kinézete, talán túl sokat teszek fel akkor, még tesztelem. Az állaga folyósabb, nem árt vigyázni vele, hogy ne csöppenjen a ruhára, de engem nem zavar különösebben, mivel minden területre csak egy keveset rakok a pipettával és gyorsan elkenem - még hamarabb is megvagyok vele, mint egy sűrűbb állagúval. Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, a kis hibáit pedig egyelőre betudom annak, hogy nem szoktam alapozót használni, így még barátkozunk, de szép barátság kezdete ez, végre nem újra csak kiábrándultam az alapozókból :)

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2015. június 14.

Ez tényleg egy csodaszer! :) Rengeteg mindenre lehet használni, és nagyon hatásos, valóban hámképző hatású. Sebekre, pattanásokra szoktam leginkább kenni, és minden más krémemnél jobban működik. Már több hete, hogy kijöttek rajtam a pattanások, sehogy se tudtam megszabadulni tőlük, végül tegnap meguntam és este bekentem vele a problémás részeket. Reggelre rengeteget javult, már szinte nincsenek is piros részek, a pattanások összébb mentek. Mindig meglepődöm, hogy egy este alatt milyen csodákat tesz! Én imádom, nagyon ajánlom! :)

Balea Mangó és Aloe Vera Sampon

Balea Mangó és Aloe Vera Sampon
2015. június 13.

A balzsamjával együtt használtam, picit többet kellett használni belőle, de rendesen tisztít, kellemes illata van. A balzsammal együtt elég jól elvégezte a dolgát, de még keresem az igazit.

Balea Mango és Aloe Vera Hidratáló Hajbalzsam

Balea Mango és Aloe Vera Hidratáló Hajbalzsam
2015. június 13.

A samponjával együtt használtam, nagyon finom illata van, sokáig érezni, még másnap is, én nagyon szeretem ezt benne. Volt már jobb balzsamom is, amiből kevesebb is elég volt ehhez a hatáshoz, de ez sem rossz, könnyebben kifésülhető, puha lesz utána a hajam. Egy olcsóbb változatnak tökéletes megoldás, hozza amit kell. :)

B.U Hippy Soul Natural Spray

B.U Hippy Soul Natural Spray
2014. július 25.

Imádom az illatát, már többször újravettem, viszont tényleg nem valami tartós sajnos. De még így is megérdemli az 5*-ot, mert nagyon jó illata van. :)

Lora Classic Rúzs

Lora Classic Rúzs
2014. július 25.

Szép színek közül lehet válogatni és viszonylag tartósak, nekem nagyon tetszik, főleg ennyi pénzért. Hibája, hogy nagyon szárít. Nem problémás a szám, de még így is nagyon kiszárítja, így azoknak, akik ilyen problémával küzdenek nem ajánlom. Viszont mivel nem minden nap használom, így nem okoz nagy gondot, illetve a szép színük miatt 4*

Balea Deospray Brazil Mango

Balea Deospray Brazil Mango
2014. július 23.

Update: Végül csak keveset használtam el belőle, mert bár finom illata van, úgy érzem, túl gyümölcsös vagyok benne, és semmiképp sem szeretnék gyümölcstál lenni. :D Nekem túl sok, de illatosítóként még lehet, hogy elhasználom majd, mert az illata tényleg jó, de nem dezodorként használva.
-2*

Nagyon finom édes, mangó illata van, imádom! :) Tényleg nem keveredik az izzadság szaggal és nagyon hosszan tart, sokáig érezni. Intenzív az illata, de nem tolakodó, viszont mellé már parfümöt nem használok, önmagában is elég. Nekem bevált, a hatása és az ára is nagyon jó. Megérte a 380 forintot mindenképpen. :)

Fa Pink Passion Tusfürdő

Fa Pink Passion Tusfürdő
2014. július 23.

Egyszerűen imádom az illatát, beleszerettem. :D Édes, de nem túlzottan, ezért is vettem meg, és nem okozott csalódást. Nem szárít, jól tisztít és használat közben csak élvezem azt a kellemes, édes illatot! :) Aki imádja az édes illatokat, mint én, az biztosan meg lesz vele elégedve. :)
Használat után enyhén és rövid ideig érezni a bőrön az illatát, de ennyi minden hibája. :) Ez most az egyik kedvencem, biztos, hogy újraveszem!

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2013. július 22.

Csak akkor használom, ha valami probléma van a számmal. Elég egyszer, maximum kétszer bekenni és volt baj, nincs baj. Kellemes érzés, amikor felkenem, egyből érzem, hogy hűsít, hidratál és teszi a dolgát! :) Egyáltalán nem csíp, sőt, nagyon jó érzés míg rajtam van, és sokáig nem szívódik be. És az illata sem rossz, mentolos. :)
Nekem nagyon bevált, egy csodaszer! Imádom! 5*

Iris Acetonmentes Körömlakklemosó

Iris Acetonmentes Körömlakklemosó
2013. július 22.

Nagyon sokat kell használni, hogy nagyjából leszedje a körömlakkot, azt is gyorsan, mert hamar olyan lesz, mintha eltűnt volna. Mivel azonban a feladatát nagy nehezen elvégzi és körömlakk mentes köröm az eredmény, ezért 2 csillagot kap.