matanee

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)
2019. szeptember 24.

Én ennek köszönhetően jöttem le a micellás víz-vattakorong kombóról. Nagyon szeretem, mindent leszed az arcomról, a legmakacsabb szemöldökgélem is. Sokadjára vettem már újra, de szerintem örök szerelem marad.

Helia-D Classic Intenzív Hidratáló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Helia-D Classic Intenzív Hidratáló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2019. szeptember 24.

Sok társával egyetemben ezt is nagyon szeretem, minden este bekenem a lábam lefekvés előtt, és isteni puha lesz tőle a bőröm. Az illata pedig mesés. :)

Helia-D Botanic Concept Tápláló, Hidratáló Kézkrém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Tápláló, Hidratáló Kézkrém Tokaji Bor Kivonattal
2019. szeptember 24.

Gyorsan ez lett a kedvenc kézkrémem. A tégelyes verzióját is imádom, de ez a kiszerelés is csodás. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros-ragacsos érzetet maga után, és nagyon finom illatú. A hatása még órák múlva is érződik.

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló
2019. szeptember 24.

A samponjával ellentétben ezt szeretem. Könnyű, jó illatú, valóban pihe-puha lesz tőle az ember haja. Abszolút bevált.

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon
2019. szeptember 24.

Nem dobtam el tőle az agyam. Olvastam pár véleménynél, hogy hullásra hajlamos hajnak jót tesz, de nekem csak sok más használóval egyetemben kiszárította a fejbőröm és viszkettem tőle. Az illata nagyon jó volt, de a hatása kétséges volt nálam. :(

Nivea Pure Detox Micellás Sampon

Nivea Pure Detox Micellás Sampon
2019. szeptember 24.

Nekem nagyon bevált. Valóban nyugtatja a fejbőröm, kellemes friss illata van, szereti a hajam. :) Újravevős.

Garnier BIO Anti-Age Nappali Krém Levendulával

Garnier BIO Anti-Age Nappali Krém Levendulával
2019. szeptember 10.

UPDATE: Nem igazán nyúltam érte a kezdeti lelkesedés ellenére, nem lett kedvenc sajnos.

Eddig nagyon jó, nem pattogtam ki tőle, ami elég sok arckrémnél probléma nálam. Szeretem az illatát, gyorsan beszívódik. Remélem továbbra is jó tapasztalatom lesz vele.

Yves Rocher Hűsítő Lábzselé

Yves Rocher Hűsítő Lábzselé
2019. június 25.

Anyukámnak vettem egy barátnőm ajánlására, nekik nagyon bejött, de amikor én kipróbáltam, majdnem kiszaladtam a világból tőle. Engem borzasztóan zavar az érzés, amit maga után hagy, de ez lehet csak az én hülyeségem. Nem kellemes a hűsítő érzés, és az állaga is elég furcsa. Nem az én világom sajnos.

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2019. június 25.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől, akkor kezdtem el használni. Nagyon jó illata van és elképesztően selymes lesz tőle a haj, nagyon szeretem. De úgy általánosságban a legtöbb YR hajbalzsammal meg vagyok elégedve, az egyetlen baj, hogy gyorsan elfogynak. :)

Yves Rocher Hajbalzsam Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Hajbalzsam Városi Hatások Ellen
2019. június 25.

Én kifejezetten szeretem, az illata és a hatása is nagyon szuper, puha és könnyű lesz tőle a hajam. Újravevős. :)