matekinga

Regisztráció dátuma: 2017. február 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

TIA'M Vita B3 Source

TIA'M Vita B3 Source
2019. július 18.

Nos, nálam most épp toplistás. Leváltotta az eddigi kedvenc C vitaminom. :) Nagyon jól halványítja a hegeket, harcol a mitesszerek ellen, újabb pattanás sem alakult ki amióta használom. Nagyon könnyű, kicsit vizes-ragacsos állagú szérumról van szó, egyből beszívja a bőröm. A gyulladásokat viszonylag hamar leviszi, viszont smink alá annyira nem jó, mert kukacosodik, ha túl sokat locsolunk magunkra. No.1 termék és nagyon baráti az ára.

Nacific Fresh Herb Origin Serum

Nacific Fresh Herb Origin Serum
2019. június 12.

Igen, valóban olajos szérumról van szó, de! a bőröm be tudja szívni, nem fénylik utána. Csodás illata van, nekem talán kicsit erős. Esti rutinba tökéletes lehet, reggel szebb tőle a bőrképem mindig. Nem hiányzik, ha nem használom, de azért jó, hogy van.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2019. június 12.

Best !! Imádja a bőröm, szépen issza utána a termékeket, megfelelően hidratál. Must-have termék nálam, nélküle olyan semmilyen a végeredmény, nem kellően hidratált a bőröm.

Rohto Melano CC Intensive Anti-Spot Essence

Rohto Melano CC Intensive Anti-Spot Essence
2019. június 12.

Nagyon hamar beszívódik, a legjobb C szérum, amit használtam. Látványosan halványítja a foltokat, egységes lesz tőle a bőrkép, árban is teljesen OK. Szerencsére nem kell hűtőben tárolni, mivel stabil formula, nem romlandó. Nagyobb égési sérüléseket is gyógyítottam vele, olyanokat, amik azt hittem sosem tűnnek el - tévedtem. Szigorúan fényvédővel kell használni, nélküle haszontalan, akárcsak a többi társa. Mindig újravevős.

TIA'M Snail & Azulene Water Essence

TIA'M Snail & Azulene Water Essence
2019. június 12.

Imádja a bőröm. Egyből nyugtat, a gyulladt pattanás sokkal rövidebb idő alatt eltűnik. Jól hidratál, ami nekem nagyon fontos a vízhiányos bőröm miatt. Hyaluronsavval használom. Biztosan nagyon sokáig elég lesz még!

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. január 8.

Olyan nagyon semmilyen. Hidratál, de nem tesz csodás, nem lesz tőle szebb a bőrképem. Ha alá kenek valamit nem szívja be a bőröm és a hyaluronsavammal is összevesztek. :/ Egyébként egész jó, olcsó, nem okozott nagy gondot a bőrömnek, de nem venném újra. :)

Tonymoly Bio Ex Cell Peptide Essence

Tonymoly Bio Ex Cell Peptide Essence
2018. december 19.

Nekem is mintáim voltak belőle, jó sok, így szerencsére sokáig tudtam őket használni. Nekem egyáltalán nem volt zavaró az illata, pedig utálom a parfümös/illatos kencéket. A fejem pedig sokkal sokkal szebb lett reggelre, ha használtam. Sajnos elég borsos ára van, de beruházok rá, mert ilyen eredményt még semmivel sem értem el. :)

Dermatory Hypoallergenic Cica Gel Cream

Dermatory Hypoallergenic Cica Gel Cream
2018. december 10.

Update: Sajnos túl sok benne a szilikon. Plusz meg is romlott. :(

Működik, szereti az extra érzékeny bőröm, jól is hidratál. Talán az egyetlen olyan krém, amit mostanában elvisel a fejem. Nyugtatja a pattanásokat is és nem pirosodok ki tőle.

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane
2018. november 30.

Imádom. :) Nagyon féltem tőle, hogy majd az érzékeny bőröm nem bírja, de ilyen probléma nem volt vele. Keveset használok belőle, ha túl sokat teszek fel, akkor tocsogok az olajban, ragad mindenfelé. Hámlasztóval használom, szépen teszi a dolgát.

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light Global Anti-Aging Creme Oil-Free

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light Global Anti-Aging Creme Oil-Free
2018. november 28.

Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért tesznek ilyen drága termékekbe is parfümöt, színezéket, szilikont... :/ A parfümnek semmi értelme, esetleg annyi, hogy könnyezik és ég tőle a szemem, kijönnek a mitesszereim. Egyébként hamar beszívja a bőröm, egész jól hidratál, bár télen nekem nem elég. Ha 1-2 összetevő nem lenne benne, nagyon jó krém lehetne.