matine91

Regisztráció dátuma: 2013. december 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2020. december 7.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Én is a terhességem alatt használom, mert borzalmasan viszket a bőröm.
Örülök neki, hogy van egy ilyen tusfürdő a piacon. Az illata kellemes és kifejezetten tetszik, hogy nem habzik.
Először mintát kaptam belőle, majd az egy literes kiszerelésbe ruháztam.

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Hab- és Tusfürdő
2020. augusztus 6.

Nagyon szeretem a márka tusijait. Sokáig lehet érezni az illatukat, ez a málnás széria pedig különösen kedves emlékeket idéz elő, ha épp ezzel fürdök.
Nagyon sokáig elég a fél literes verzió.

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette
2020. augusztus 6.

Gyönyörű ez a paletta, nagyon jól ki tudom használni highlighterként, pirosítóként, alkalmanként a középső színt a szememre is fel szoktam vinni. Csodálatos fénye van, nincsenek benne nagyobb csillámok. Az ára is nagyon kedvező. Minden egyes centet megér.

Chanel Rouge Allure Rúzs

Chanel Rouge Allure Rúzs
2020. augusztus 6.

Szintén a 174-es rouge angelique árnyalat van meg, nagyon tetszik a természetes színe.
Lehet borsos az ára, de inkább legyen 3-4 ilyen rúzsom mint 20 olcsó másik, amit aztán ki kell dobjak a fránya impulzusvásárlásom miatt.
Sokan írták, hogy nem tartós, én szoktam alá ceruzát használni és nekem egész tartós. Nyilván ez nem vízálló, így ha eszem-iszom akkor persze, hogy lekopik.

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2020. augusztus 6.

Borzalmas ez a termék, sajnos összetapasztja a pillákat, a nap végére az egész arcom tele van vele és lemosáskor alig bírom levakarni magamról. Másnap reggelre mindig marad fekete paca a szemem alatt, pedig én nagyon odafigyelek a sminklemosásra.

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
2020. április 29.

Eddig kétszer vettem meg, annak reményében, hogy majd a bőrképemen javít. Sajnos nem tette, és rengeteg pénzt buktam vele. A PC boostere sokkal hatékonyabb, amit ugyancsak másodjára vásároltam meg, és látható eredménye is van. Fényévekre van a két termék.
Sajnos Ildi termékei túl vannak árazva.

Fenty Beauty Diamond Bomb Highlighter

Fenty Beauty Diamond Bomb Highlighter
2020. március 20.

Őszintén szólva én nem szeretem Rihannát, de ez a highlighter olyan szinten el lett találva, hogy szóhoz sem tudok jutni. Kezdjük azzal, hogy szettben rendeltem meg, így egy szájfény boldog tulajdonosa is lettem, és 25 eurót fizettem értük. Nagyon kedvező volt, és a századik highlightert vettem meg, de egye fene. Csak simán belenyúltam és felvittem meztelen arcomra. Soha nem tapasztaltam még ilyen gyönyörű végeredményt, ennyire nem lehet valami szép. Nem tudom felfogni, nem és nem. Csillagos 5ös

OGX Renewing Argan Oil Of Morocco Penetrating Oil

OGX Renewing Argan Oil Of Morocco Penetrating Oil
2020. március 18.

A legjobb hajápoló a világon. Elképesztő sűrű, mégsem nehezíti el a hajat. Nagyon jó az illata és fényes, puha lesz a hajvég.

Catrice Prime and Fine No More Red Primer

Catrice Prime and Fine No More Red Primer
2020. február 27.

Nem tudom eldonteni hogy ez valoban hasznal-e... igaz, hogy van egy-ket durvabb pattim, de ugy veszem eszre hogy a pirossagot nem tunteti el teljesen... viszont nagyon tartossa teszi a sminket. Adok neki meg idot, de most csak egy gyenge harmas

The Body Shop Shea Vajas Testvaj

The Body Shop Shea Vajas Testvaj
2020. január 26.

Imádom ezt a vajat, az illata is isteni jo, kis kiszerelésű van meg nekem, de biztos hogy a nagyot is megveszem :D