maxblack

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Extra Dry Deo Roll-On

Balea Extra Dry Deo Roll-On
2021. augusztus 8.

Megéri az árát, én nagyon izzadós vagyok, ezért alapban Rexona deo spray kombóval használok golyós dezodort. A Garnier Minerals golyós dezodorok mellett nekem ez vált be egyedül, és a kellemes púderes illata nap végén is megvan.

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum
2021. augusztus 8.

Nagyon szeretem a Balea Med arclemosóját és a tubusos krémet, ezért vásároltam meg ezt a szérumot. Nekem nagyon tetszik a pipettás kiszerelés, ugyan nem szokott érdekelni a csomagolás "milyensége", de ez csinos kis üvegcse.
A krém pont jó nyárra, nagyon zsírosodik az arcbőröm a melegben, egy nagyon könnyű állagú hidratálót kerestem, nagyon elégedett vagyok vele.

Pantene Pro-V Moisture Renewal Intenzív Hajmaszk

Pantene Pro-V Moisture Renewal Intenzív Hajmaszk
2021. március 2.

Samponnal való pozitív tapasztalatok miatt vettem meg. Nem csalódtam. Nagyon jó hajmaszk. Nem olcsó, számomra árban felső középkategóriás termék, de ha azt szeretném, hogy egészséges maradjon a hajam, Pantene termékeket kell használnom. Könnyen kócolódó hajra nagyon jó, főleg így tél végén extra ápolást nyújt a száraz, időjárási viszonyoktól megviselt hajnak.

Balea Magic Wonderland Bodylotion

Balea Magic Wonderland Bodylotion
2021. március 2.

Nem extra száraz bőrre való. Normál bőr esetében nagyon jól teljesít. Nekem gyorsan fogyott a tubus tartalma, mert nagyon kellemes illatú volt, és szívesen használtam. Ismét egy kreatív fantázianév és csomagolás, jó volt ránézni, számomra ez a termék nagyon rendben van. Ára is kedvező. Nem tudok negatívat írni, úgyhogy 5 csillag.

Nivea Naturally Good Nappali Arckrém

Nivea Naturally Good Nappali Arckrém
2021. március 2.

Avianarahl Niveás csomagjában volt. Őszintén mondom, külön nem vettem volna meg, csak azért mert nagyon bírom Evelint, és a nesszeszer nagyon tetszett. A krémről annyit, hogy használom, kellemes egyébként. Én nem érzem túl zsírosnak, és az arcbőröm is szereti. Újra nem fogom vásárolni, mert szerintem túl drága, de a 4 csillagot megérdemli. Bőrproblémát nem okoz, megfelelően hidratál, nekem zsíros érzetet sem hagy, az illata számomra kellemes, picit lehetne enyhébb, de jó krém, szóval nagyjából rendben van.

Kurkuma

Kurkuma
2021. március 2.

Mostanában rengeteg indiai filmet néztem, nagyon szép az indiai nők bőre és haja, úgyhogy még jókat is olvastam a kurkumáról, megcsináltam a pakolást. Nekem nagyon bejött. Fura módon semmit nem fogott meg a cucc, nem lettem sárga tőle. Viszont hatása engem meglepett, mert gyakran használok pakolásokat, sok olcsóbb-drágább bolti és házi kencét is kipróbáltam, de igazából egyiktől sem vártam és kaptam semmi extrát, ezért is volt kisebb csoda, mikor lemostam és ezzel együtt 5 év is lejött az arcomról és a fáradtság is eltűnt. Ami engem mindig zavart, hogy fakó volt az arcbőröm, mióta rendszeresen használom ezt a pakolást, megszűnt ez a problémám. Igyekszem több természetes pakolást, arcápolót kipróbálni, egyrészt mert így semmiféle káros anyaggal nem érintkezik a bőröm, másrészt olcsóbb is, mint bármelyik bolti kence, harmadrészt sokkal jobb érzés, hogy magam készítem el és ez is egy plusz feltöltődést ad, hogy énidő van, foglalkozom magammal, közben teljesen natúr dolgokat használok, ami még jóleső érzéssel tölt el.

Balea Young Soft&Care 3in1

Balea Young Soft&Care 3in1
2020. augusztus 3.

Túl durvának érzem a szemcséket benne. Tisztìt, de mindig megjelenik néhány pattanás a használata után (maszkként és arcradìrként használom). Szerintem azért, mert megsérti a bőr felszínét. Ezért ritkán használom.

Nivea Urban Skin +48H Protect Intenzív Hidratáló SPF20

Nivea Urban Skin +48H Protect Intenzív Hidratáló SPF20
2020. augusztus 3.

Kipróbáltam, de nekem nem igazán tetszik. Zsíros bőrre nem jó, apró piros szélű fehér pattanásokat okozott. Ragacsos érzetet hagy. A bőr állaga talán jobb lesz tőle, de ez a maszk hatás borzasztó. Nyári ápolás miatt vásároltam, korábban diétával és vitaminokkal nagyon szépen helyreállt az arcbőröm állapota és ezt szerettem volna fenntartani egy jó krémmel. Csodát nem vártam, azt szerettem volna, hogy ne legyen pattanásos az arcom és nyári melegben ne kelljen alapozni. Most elég sok piros pattanások utáni foltom van, ezért 3 csillagot adok.

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arckrém Szalicilsavval és Cinkkel

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arckrém Szalicilsavval és Cinkkel
2020. május 2.

Nagyon jó termék ezen az áron. Kevesebb pattanás, és kevésbé zsìros arcbőr. Második tubust használom.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2020. május 2.

Nekem nagyon bejött, jól fed, szép lesz a végeredmény. Pár óra múlva persze újra kell púderezni, mert fénylik a bőr mindenféle ìgérettel ellentétben, de este, ha lemosom nincsenek eltömődött pórusok, és másnap pattanások. Ilyen erős fedésnél az én extra zsìros bőrömnél ez kiváló eredmény. Számomra 5 csillagos termék.