Maxy

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Avon Care Testradír Rózsavízzel

Avon Care Testradír Rózsavízzel
2020. április 23.

Tényleg nagyon apró szemcsék vannak benne, de az illata isteni, sokági érződik a bőrön. Én imádom. Csak ezért újravenném.

Burberry My Burberry EDP

Burberry My Burberry EDP
2020. január 25.

Imádom, nagyon tartós. Szerintem is jobb hűvösebb időben használni, amikor a szél mindenfelé viszi az illatát bár ez nem akadályoz meg abban, hogy nyáron is használjam :) . A sálon, ruháimon is érezni sokáig. Eső utáni londoni kert illatára én sem hasonlítanám, inkább olyan erősebb, púderesebb. Nekem ez az illat olyan, mint egy sötétebb színű körömlakk; ad egy kis plusz önbizalmat.

Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDT

Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDT
2019. február 25.

Nagyon szeretem az illatát, de főleg tavasszal amikor fúj a szél és mindenfelé viszi az illatát. :) Elég tartós, kellemes illat.

Aden Cosmetics Ecsetes Tus

Aden Cosmetics Ecsetes Tus
2019. január 30.

Nagyon szeretem. Rövid, vékony és hajlékony ecsete van, könnyű vele dolgozni. Nagyon tartós, reggel felkenem, mikor hazamegyek munkából, semmi baja.

Catrice Ultimate Matt Lipstick

Catrice Ultimate Matt Lipstick
2019. január 30.

Nekem a 020-as (From Rose with love) árnyalat van meg. Az illata és a színe nekem is tetszik, de nekem nagyon szárít. Állandóan nyalogatom a számat, eléggé zavar.

Gingisol Fogíny- és Szájápoló Oldat

Gingisol Fogíny- és Szájápoló Oldat
2017. október 30.

Aftára szoktam használni, sajnos időközönként előjön. Vattára vagy fültisztítóra csepegtetek belőle, aztán enyhén odanyomom és pár percig ott tartom. Így 2-3 nap alatt már szépen gyógyulgat, legalábbis szerintem gyorsabban, mintha csak átkenegetném vele. Az illata elviselhető, az íze már kevésbé. Nem vagyok kibékülve túlságosan a szegfűszegolaj ízével, de elviselem, mert sokat segít. Az árát is megéri.

FLP Forever Hand Sanitizer

FLP Forever Hand Sanitizer
2017. október 20.

Nagyon jó, szeretem, mindig van nálam. Kicsit tényleg szárít, de nem használom olyan gyakran. Az illata jó, mindig megkérdezik munkahelyen minek van ilyen jó illata :)

FLP Aloe MSM Gél

FLP Aloe MSM Gél
2017. október 20.

Nekem anyósom adott ebből egy fél tubussal. Akkor kezdtem el használni amikor nagyon fájt a csuklóm. Egy pár alkalommal bekentem és megszűnt a fájdalom. A vállam mikor fájt, azt is bekentem, enyhült kicsit, de nem szűnt meg teljesen, de most tervezem, hogy újraveszem.

2017. október 20.

Nagyon szeretjük. Enyhe fejfájásra szoktam használni, meg pl izomlázra, akár hátmasszázsra is. Az illata erős, de imádom. A régi csomagolás nekem jobban tetszik :) 5200-ért vettem most és sokáig elég. Hatásos, megéri az árát!

2017. október 20.

Nagyon szeretjük. Enyhe fejfájásra szoktam használni, meg pl izomlázra, akár hátmasszázsra is. Az illata erős, de imádom. Most új csomagolása van, bár nekem jobban tetszik a régi :) 5200-ért vettem most és sokáig elég. Hatásos, megéri az árát!