Maxy

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2017. október 20.

Nekem a száraz számra nagyon jó. Nagyon jól rendbe hozza rövid idő alatt. Kentem már rá vágásra, égési sérülésre, arra is tökéletes. Igaz nem olcsó, patikából 1500-ért tudtam venni, de ha rendeltem akkor 1000 Ft-ból megvolt. Nagyon szeretem, mindig veszek belőle.

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2017. október 20.

Én nem mondanám, hogy mindenre olyan nagyon jó, én pl a kislányomnak a kiütéses popóját kezeltem vele, és segített. Torokfájásra ajánlották még, próbáltuk, én nem vettem észre javulást. Vagy csak nem hat olyan gyorsan? 2. dobozt használjuk már belőle, nagyon sokáig elég tényleg.

Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia

Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia
2017. október 20.

Imádom! Most kaptam szülinapomra, már egy éve szeretnék ilyet. Ugyanolyan kellemes még az illata, mint amire emlékeztem. Ősszel tökéletes, amikor kicsit hidegebb van, fúj a szél és viszi az illatot mindenfele :) Úgy vettem észre nem túl tartós, de az is lehet, hogy csak megszokja az orrom. Szeretem az illatát, eddig még mindenki megdicsérte.

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém
2017. október 20.

Az illata miatt vettem meg, boldogság illata van :) Nem rossz krém, de miután felkentem és később kimegyek kezet mosni, érzem rajta, hogy még ott van. A kiszerelése tényleg praktikus, de 30 ml 700 Ft, ami nem olyan olcsó.

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém
2017. október 20.

Az illata kellemes, édeskés. Jól beszívódik, kellően hidratál. Szeretem, többször újravettem már.

Cien Testápoló Tej

Cien Testápoló Tej
2017. október 20.

Megvettem, mert csalódtam az előzőleg megvásárolt, nem épp olcsó testápolóban. Sokkal sokkal jobb, mint drágábbik testvére. Először, mikor használtam, olyan száraz fehérboros illata volt, de később rájöttem azért, mert alkohol van benne :). Nem zavar, kárpótol az, hogy nagyon jól hidratál és miután elillan az alkohol, nagyon finom illata van. Nem kell minden nap felkenni (bár lehet :) ) mert érezhetően puha még 1-2 nap múlva is a bőröm.

Ziaja Kecsketejes Testápoló Lotion

Ziaja Kecsketejes Testápoló Lotion
2017. október 11.

Nemrég vettem, valami mást szerettem volna mert régóta egyfajtát használok. A réginél kellett volna maradnom. Habár az illata nagyon kellemes, hamar beszívódik és még puha is tőle a bőröm (kb 5 percig), egyáltalán nem hidratál. Pár perc után teljesen száraz érzése van és így egy hét használat után nagyon szárítja a kezemet, szinte hámlik. Nem érte meg nekem 1600-ért sajnos. Az illata miatt kap 2 csillagot.

Kallos Love Folyékony Szemhéjtus

Kallos Love Folyékony Szemhéjtus
2017. január 11.

Nagyon jó ez a tus is. Az Aden folyékony tusát használom még emellett, talán azt picit könnyebb használni. Elég tartós, és olcsó :)

Yves Rocher Comme Une Evidence Parfüm Testápoló

Yves Rocher Comme Une Evidence Parfüm Testápoló
2016. december 30.

Én is születésnapomra kaptam a testápolót az Yves Rochertól. Furcsa volt az illata először, de utána nagyon megszerettem. Sokáig lehet érezni az illatát bőrön és a ruhákon is :) Hideg időben a száraz bőrömre kevés, inkább őszre, tavaszra jobb. Megvenném ha elfogy ez, de nekem drága.

Hipp Babysanft Babasampon

Hipp Babysanft Babasampon
2015. március 30.

Jó kis sampon a babának kiegészítve a gyógyszertári hidrofiles fürdetővel. Az illata kellemes, olyan púderes, kamillás. Nem pattogzott ki tőle, teljesen jó.