Maxy

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Beauty Baby Sensitiv Comfort Nedves Törlőkendő

Beauty Baby Sensitiv Comfort Nedves Törlőkendő
2015. március 30.

Igen, már fehér csomagolásban gyártják. Nagyon jó kis törlőkendő. A nedvessége pont jó, nem csöpög, nem is száraz. Elég nagy egy lap és a kiszerelése is jó. 80 db van egy csomagban. Én a 4-es pakkot veszem, ha jól emlékszem, így 1700 Ft, de teljesen megéri. Az illatával sincs semmi bajom, semleges. A babó popsijának nincs semmi baja tőle.

Neogranormon Törlőkendő

Neogranormon Törlőkendő
2015. március 15.

Én akciósan vettem belőle 4db-ot Rossmanó kártyával, így megérte az árát. Egész jó illata van, elég nedves, így a babapopsira kiváló :) Én bátran ajánlom. Ami nem tetszik benne, hogy nem lehet belőle egyet kivenni, csoportosan lehet csak kihúzni belőle a lapokat. Akciósan újravenném :)

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém
2014. március 3.

Az illatát nagyon szeretem, és én főleg munkahelyen használom, mert a folyékony szappan nagyon szárít. Hamar beszívódik, nem zsíros, körömágybőrt is jól ápolja.

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Szedres Testápoló

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Szedres Testápoló
2014. március 3.

Az illata isteni jó, még akkor is ha joghurtra emlékeztet. :) Hidratálni semmit sem hidratál (nekem legalábbis, száraz bőröm van) inkább csak illatosítónak jó :) (Nyáron azért elég). Felkenéskor jó, megkönnyebbül a bőröm, de nagyon rövid időn belül nem érzek belőle semmit és kenném magamra újra. A ruhákon is megmarad az illata, olyan jó utána belebújni. :)
Azt megerősíthetem, hogy könnyen beszívódik, olyan vizes állaga van. Van hozzá pumpa, ami hasznos, nagyon folyékony. Az ára jó, 1200 Ft volt ha jól emlékszem és 400 ml-t kapunk cserébe.

Dove Intensive Nourishment Testápoló

Dove Intensive Nourishment Testápoló
2014. március 3.

Az előttem szólokhoz hasonlóan elmondhatom én is, hogy valóban ragadós kicsit felkenés után de igazából ez soha nem tűnt fel ennyire, mert a lábam nagyon száraz szokott lenni, és mikor felkenem, olyan mintha venne egy nagy levegőt, megkönnyebbülne. :) Én szeretem, de inkább csak télen használom, nyáron jobb egy könnyebb testápoló.

Rimmel Salon Pro Kate Moss Körömlakk

Rimmel Salon Pro Kate Moss Körömlakk

Sziasztok!

Én agyon szeretem ezt a lakkot. Nekem eddig 2 szín van belőle, a Soul Session (237) és a Cocktail Passion (313).
Sokáig bírja, mondjuk nem szoktam benne sokat mosogatni de 5 napig ki szokta bírni ha 2 rétegben viszem fel, fedőlakk nélkül! Szép színek, és nagyon hamar szárad, bár a 2. rétegre többet kell várni, de így is jobb mint bármelyik olcsóbb lakk.
Sok más lakkot próbáltam már, pl a Manhattan lakját, de az nem száradt gyorsan és csíkozott is.
Szerintem teljesen megéri az árát, átlagosan 1200 Ft-ért lehet venni, ha akciós akkor 800 Ft.

A rózsaszín színű lakk tavaly nyár óta megvan és még mindig ugyanúgy lehet vele festeni mint akkor, nem sűrűsödött be, ez nagyon tetszik. Az ecsete először fura volt, hogy vastag, de majdnem egyben fel lehet vinni vele egy réteg lakkot, meg lehet szokni. :) Kicsit sajnálom, hogy nincs belőle nagyobb színválaszték (legalábbis itthon), de nekem ez vált be a legjobban! :)