MayaBaba

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Spirit of Wild Roses EDP

Spirit of Wild Roses EDP
2021. március 5.

Szerintem sem annyira kifejezetten rózsás illat, leszáradás után a tonkababos-vaníliás jelleg sokkal jobban dominál. Egészen tartós, de napközben azért egyszer újra kellett fújni. Ha valaki szereti nőiesnek, dögösnek, csábítónak érezni magát egy parfümtől, akkor ezt kifejezetten ajánlom. Ki fogom még próbálni ennek a márkának a többi illatát is.

Dor Körömlakk

Dor Körömlakk
2020. december 26.

Szuperjó körömlakk, tényleg lekörözi a neves márkákat is! Fodrászkellékesben és egy kis 100ft-os boltban szoktam venni,azt hiszem 390 Ft körül van. Könnyen, egyenletesen felvihető, gyorsan szárad, ennél aztán nem kell félni, hogy párnanyomatos lesz. Annyira meggyőzött, hogy 4 színt is beszereztem:
-76.: gyönyörű korall árnyalat, extra fényes, ez a kedvencem, nagyon tartós, meg se moccan takarítás és lábasok sikálása után sem!
-61/6: pisztáciazöld
-71: pinkes rózsaszín
-4: karamelles árnyalat, ezüstös beütéssel.
A százasban erősen szemeztem még egy nagyon durva sötétkék, és egy lilás, kissé búzavirágkék árnyalattal... legalább ez olyan árban van, hogy akkor sincs lelkiismeret-furdalásom ha 5 db-ot veszek :D

Update: karácsonyi körömlakknak megvettem a 3/2-es gyönyörű rubinvörös árnyalatot. Erről is csak jót tudok mondani, egyenletes, tartós, gyorsan szárad, különlegesen szép színe van.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2020. augusztus 11.

A go ginza árnyalatot vettem meg, ami egy gyönyörű halvány rózsaszínes lila. Két rétegben kentem fel, alaplakk és fedolakk nélkül tegnap este. Ma délután a végén elkezdett lepattogni, ugy, hogy nem csináltam semmi extrát. Pedig vágytam nagyon más színre is, meg tényleg szép fenyes, mint egy gel lakk, jól fed, de ilyen hamar sok olcsó lakk se kezd el pattogni... Csalódtam :(

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2019. július 22.

Szerintem szörnyű, fél nap sem kell h lepattogjon. Pedig gyönyörű színekben kapható.

Fa Coconut Water Tusfürdő

Fa Coconut Water Tusfürdő
2016. május 8.

Tényleg nem kókusz illatú, inkább gyümölcsös, engem gömbrágóra emlékeztet az illata :) Ettől függetlenül nekem nagyon tetszik.
Jobban habzik, mint a másik kókuszos testvére, kevésbé híg az állaga.

Yves Rocher Fleur D'oranger Lavande Petit Grain EDT

Yves Rocher Fleur D'oranger Lavande Petit Grain EDT
2016. május 8.

Szerelem volt első szippantásra, azonnal meg kellett vennem!!!

Oriflame Harmony EDT

Oriflame Harmony EDT
2016. április 27.

Egyáltalán nem tartós illat, semmi különleges nincs benne.

Kallos Caviar Revitalizáló Hajpakolás Kaviár Kivonattal

Kallos Caviar Revitalizáló Hajpakolás Kaviár Kivonattal
2016. április 27.

Nekem a banános sokkal jobb volt, mint ez a változat. Ettől nem olyan puha és könnyen fésülhető a hajam, a hatása csak annyi, mint egy átlagos balzsamnak. Az illata viszont ennek is nagyon jó és sokáig érezhető.

Balea Cool Blossom Sampon

Balea Cool Blossom Sampon
2016. április 8.

Nagyon kellemes az illata, és tényleg hűsítő érzés vele a hajmosás. Könnyen zsírosodik a hajam, de nem zsírosította, könnyen fésülhető és lágy lett tőle a séróm.

Fa Coconut Milk Tusfürdő

Fa Coconut Milk Tusfürdő
2016. április 8.

Nagyon fincsi Bounty illata van, ami elég tartós :) jó puha lesz tőle a bőröm. Imádom! Megvettem a kókuszvizes tesóját is, de ezt próbáltam ki még csak.