MayaBaba

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana 2in1 Volumen Sampon

Isana 2in1 Volumen Sampon
2014. március 15.

Én is utazáshoz vettem a mini változatot. Jól tisztít, kellemes az illata, nem viszketett tőle a fejbőröm. Selymes és könnyen fésülhető lett utána a hajam, nem zsírosította.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2014. március 11.

Nekem a mini változata van meg. Imádom az illatát, édes, természetes, és nagyon finom. Könnyebb állagú, és jobban beszívódik, mint az alverde többi testvaja, nem hagy zsíros érzetet maga után.

Dontodent Vanilla Mint Fogkrém

Dontodent Vanilla Mint Fogkrém
2014. március 7.

Nagyon jó kis vaníliáspuding íze van, a mentát nem érezni rajta. Géles állagú, áttetsző arany csillogással. Jól tisztít, tisztának éreztem a fogaimat utána.

Oriflame P.S. I Love You Szappan

Oriflame P.S. I Love You Szappan
2014. március 6.

Az illata leginkább egy málnás/erdei gyümis joghurtra emlékeztet. Krémes, gazdag habja van, nem szárít.

Oriflame Eclat Weekend EDT

Oriflame Eclat Weekend EDT
2014. március 6.

Ez a kedvenc illatom! Én leginkább a fehér barackot és a virágokat érzem rajta. Nekem elég tartósnak bizonyult. Könnyed, üde és különleges. Ráadásul most napi akcióban sikerült megszereznem 1599 Ft-ért! ;)

Oriflame Essentials Radírozó Arclemosó Multivitaminnal és Sárgabarackkal

Oriflame Essentials Radírozó Arclemosó Multivitaminnal és Sárgabarackkal
2014. március 6.

Tegnap próbáltam ki először. Nagyon fincsi az illata, és kíméletesen radíroz, finomak a szemcséi. Nagyon selymes lett utána a bőröm, szerintem nagyon szuper, főleg ennyi pénzért.

Mystic Pro Krémhajfesték

Mystic Pro Krémhajfesték
2014. március 2.

En ma festettem be a parom anyukajat a 14 sotet meggy arnyalattal es gyonyoru lett! Nagyon eros szalu haja van es sok osz hajszala, de jol befogta, jobb, mint a dragabb festekek amiket eddig hasznaltunk neki. Picit sotetebb szin lett mint a kepen.

Rival De Loop Gyümölcs-Álom Arctisztító Tej

Rival De Loop Gyümölcs-Álom Arctisztító Tej
2014. február 8.

499-ért vettem akcióban a Rossmannban. Bár rá van írva, h a szemkörnyéket kerüljük ki, én kipróbáltam szemfesték lemosására, és egyáltalán nem irritált, nagyon könnyen lehozta a szemfestékemet. Könnyű, selymes állaga van, az illata is nagyon kellemes. Ennyiért nagyon megéri.

Gliss Kur Million Gloss Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Balzsam
2014. február 8.

Nagyon szép fényes, selymes, könnyen kezelhető lett tőle a hajam. Az illatával én sem tudok megbarátkozni, fura és erős.

Hairx Hajfény Balzsam

Hairx Hajfény Balzsam
2014. február 2.

Eddig használt balzsamjaim közül a legjobb! Gyönyörű fényes, könnyen fésülhető lesz tőle a haj, nem nehezíti el. Nagyon kellemes gyümiillata van.