MayaBaba

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Herba Vita Hajszesz Hajhullásra

Herba Vita Hajszesz Hajhullásra
2014. február 1.

Én most használom a 2. flakont belőle. Általában az őszi-téli időszakban jobban szokott a hajam hullani. Hosszú, egyenes, vékonyszálú, világosbarna hajam van, ami nem festett. Elég érzékeny a fejbőröm. Picit még hullik a hajam, de körben végig a homlokomnál sok-sok kis babahaj kezd nőni. A rengeteg gyógynövénykivonat miatt esett rá a választásom, amit tartalmaz, az ára is szuper, még 600Ft sem volt a fodrászkellékesben. És azért is szeretem a Stella termékeket, mert azokat nem tesztelik állatokon. Hetente 2szer mosok hajat, ha megszárad a hajam, utána szoktam vele a fejbőrömet bedörzsölni.

Oriflame Lovely Garden EDT

Oriflame Lovely Garden EDT
2014. február 1.

Nagyon különleges illat, elsősorban a vanília és a forró tej illata érvényesül benne, és zöld növényi illatok. Nekem meglepően tartósnak bizonyult és nagyon tetszik! Ja, és akcióban vettem mindössze 1299Ft-ért!

NYC City Curls Szempillaspirál

NYC City Curls Szempillaspirál
2014. január 7.

Nagyon jó, nem csomósodik, szépen göndörít és fed. Eléggé érzékeny szemem van, de nem irritálja.

Avon Advance Techiques Hajdúsító És Hajtőemelő Tonik

Avon Advance Techiques Hajdúsító És Hajtőemelő Tonik
2014. január 7.

Ezt is karira kaptam ajándékba a dúsító Advance sampon mellé. A sampon egész jó, de ez nekem nem vált be. Nem dúsít, nem hidratál, semmi különöset nem csinál. Hiába fújkálom a hajamra, olyan, mintha nem is lenne.

Avon Advance Techniques Hajdúsító Sampon (régi)

Avon Advance Techniques Hajdúsító Sampon (régi)
2014. január 7.

Karácsonyra kaptam ajándékba. Nem veszem észre, hogy dúsítana, viszont mintha kevésbé zsírosodna a hajam, mióta ezt használom (eléggé könnyen zsírosodó, vékonyszálú hajam van). Kellemes sárgadinnye illatú, jól habzik, nem kell sok belőle. Jó tiszta lesz utána a hajam.

Alterra Aloe Vera Arctisztító

Alterra Aloe Vera Arctisztító
2014. január 3.

Egyik kedvenc arctisztítóm, mert jól lehozza a sminket és a szemet sem irritálja egyáltalán.

Essence Silky Touch Pirosító

Essence Silky Touch Pirosító
2014. január 3.

Nekem a Life's a cherry árnyalat van meg, nagyon szép a világos bőrömön. Könnyű eldolgozni, természetes hatású, gyönyörű szín.

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Púder

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Púder
2014. január 3.

Nekem a 001 Light árnyalat van meg belőle, és imádom! Ez az eddigi egyik legjobb púderem. Tartós, szépen fed, selymes állagú, nem fényesedik ki az arcom tőle. A színe is pont jó.

FLP Aloe Activator (régi)

FLP Aloe Activator (régi)
2014. január 3.

Én elsősorban szemcseppként szoktam használni, nekem sokkal jobb, mint a gyógyszertári szemcseppek. Igaz, hogy eléggé csíp, de a csípő érzés pár mp múlva elmúlik. Múltkor egy enyhe kötőhártyagyulladást is kikezeltem vele sikeresen. Arctonikként is használom néha, nagyon selymes és puha lesz utána az arcom.

Aden Folyékony Ajakrúzs

Aden Folyékony Ajakrúzs
2013. december 27.

Nekem a 11 lady rose árnyalat van meg, nagyon szép halvány rózsaszín. Tényleg tartós, evés/ivás után sem jön le. Érdekes állaga van, olyan, mintha kicsit púderessé válna felkenve. Nem ragad.