MayaBaba

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Pretty Swan EDT

Oriflame Pretty Swan EDT
2013. december 18.

Tavaly télen használtam, nagyon kellemes, marcipános-sárgabarackos illat. Cuki az üvege is.

Oriflame Dancing Lady Hypnotic Night EDT

Oriflame Dancing Lady Hypnotic Night EDT
2013. december 18.

Nekem sokáig ez volt a kedvenc nyári parfümöm, nagyon buja és csábos illat. Egyetlen gondom vele, hogy nem túl tartós.

Miss Sporty Fabulous Lash Curved Brush Szempillaspirál

Miss Sporty Fabulous Lash Curved Brush Szempillaspirál
2013. december 18.

Én régebben sokáig használtam, nagyon szerettem, mert jó a keféje, és jól göndörít. Nekem tartós volt, nem irritálta a szemem. Ár-érték arányban is szuper.

Moyra Sand Effect Körömlakk

Moyra Sand Effect Körömlakk
2013. november 24.

Tesómnak vettem meg ajándékba a 851-est (rózsaszín arany csillámokkal). Gyönyörű, főleg 2 rétegben felkenve. Viszont annyira nem tartós, a körömvégeknél hamar lepattan.

Lora 18 Részes Szemhéjfesték

Lora 18 Részes Szemhéjfesték
2013. november 23.

Az én palettámban kékes-lilás-rózsaszínes színek vannak főként. Nagyon szépen fednek és könnyen összedolgozhatóak. Egyetlen hibája a csomagolás: a fedele nekem hamar tönkrement és nem záródik rendesen, pedig vigyáztam rá.

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2013. november 23.

Nekem a 915-ös árnyalat van meg, felkenve sötétebb, mint az üvegében, mályvás-bordós árnyalat, de attól függetlenül nagyon szép, természetes hatású szín, hogy először nem ilyenre számítottam. Az ecset kicsit nehezen kezelhető, túl sok lakk megy rá egyszerre. Viszont nagyon hamar megszárad és nekem intenzív házimunka mellett is bírta 4 napig.

Essence Glossy Ajakbalzsam

Essence Glossy Ajakbalzsam
2013. november 6.

Nekem a mint drops van meg, már régóta kerestem ilyen mentolos cukorka illatú szájfényt. A színe nagyon tetszik, nagyon szép ez az áttetsző szín benne a kékes és arany csillámokkal. Ebben amúgy tényleg nagyobb csillámok vannak, mint a többiben. Az illata viszont csalódás, én alig érzem, és nem igazán ilyenre számítottam, kicsit büdi.

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2013. november 3.

Nekem ez jobban bevált, mint a vaníliás változata, jobban hidratál.

bebe Young Care Silky Vanilla Ajakír

bebe Young Care Silky Vanilla Ajakír
2013. november 3.

Enyhén arany színű, az illatát nagyon szeretem, viszont szerintem hidratálhatna jobban is.

Yardley English Rose Desodorising Body Fragrance

Yardley English Rose Desodorising Body Fragrance
2013. november 1.

Kellemes, régimódi és nosztalgikus rózsaillat. Nem tetszik viszont benne a triclosan és a propane, butane, isobutane. Emiatt csak 3 csillag.