MayaBaba

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syrene Kamillás Babahintőpor

Syrene Kamillás Babahintőpor
2013. szeptember 1.

Szerintem nagyon jó, árban és minőségben egyaránt. A drágább babahintőporok semmivel sem jobbak. Bár ha methylparaben nem lenne benne, azt nem bánnám!

Oriflame Very Me Mirror Ajakfény

Oriflame Very Me Mirror Ajakfény
2013. augusztus 28.

Nagyon szép, élénk színei vannak, és tényleg fényes!

Avon Incandessence Parfüm

Avon Incandessence Parfüm
2013. augusztus 26.

Nekem a mini változata van meg, ajándékba kaptam. Nem rossz, de nem ez lesz a kedvenc illatom. Bár kellemes, és elég tartós is, de mégis úgy érzem, nem igazán az én egyéniségemhez illik.

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2013. augusztus 16.

Nekem nem igazán vált be egyik Kallos hajpakolás sem, nem találom elég táplálónak őket, és az összetevői sem tetszenek...

Nivea Pure & Natural Action Lotus Deo Stift

Nivea Pure & Natural Action Lotus Deo Stift
2013. augusztus 15.

Nekem jó az illata és az állaga is, az alumentes deók közül eddig ez vált be a legjobban, nagyon jól gátolja az izzadást. A PEG-8 tényleg nem bizalomgerjesztő...

Alterra Rózsa Növényi Szappan

Alterra Rózsa Növényi Szappan
2013. augusztus 15.

Imádom az illatát! Nagyon jól habzik, krémes habja van, jó vele tusizni. Kicsit mintha szárítana, de nem vészesen.

Oriflame Mirage Daydream EDT

Oriflame Mirage Daydream EDT
2013. augusztus 15.

Nagyon szuper illat, engem kicsit egy cukormázas fánkra emlékeztet :). Lehetne kicsit tartósabb is, de így is jó!

Oriflame Preppy Chic EDT

Oriflame Preppy Chic EDT
2013. augusztus 10.

Én most fogom rendelni, már nagyon várom, h megérkezzen, mert imádom a rózsás illatokat, és a katalógusban lévő illatminta tetszett. Kíváncsi leszek h "élőben" milyen! Majd update-elek!

Update: Megérkezett! Az illata nagyon jó, viszont egyáltalán nem tartós, ezért sajna egy csillagot levonok.

Miss Sporty Szemceruza

Miss Sporty Szemceruza
2013. augusztus 6.

Szerintem ez a létező szemceruzák legjobbika! Ebben még sosem csalódtam. Időnként kísérleteztem más szemcerkákkal is, de aztán mindig rájövök, h ez a legjobb.

Aden Cosmetics High Shine Szájfény

Aden Cosmetics High Shine Szájfény
2013. augusztus 6.

Nekem rózsaszín árnyalatban volt, nagyon meg voltam vele elégedve, gyönyörű színe van és jó az ára is.