MayaBaba

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Fa Natural & Pure Roseflower Deo Spray

Fa Natural & Pure Roseflower Deo Spray
2013. július 30.

Azért választottam ezt, mert alumínium mentes. Nekem bevált, nem csíp epilálás után sem, jó az illata és hatékony az izzadás ellen is. Újraveszem!

Alterra Testápoló Citromfű és Sárgabarack

Alterra Testápoló Citromfű és Sárgabarack
2013. július 14.

Hasonló, mint az őszibarackos, mindkettőt szeretem használni. Felszívódnak, csak kicsit jobban be kell őket masszírozni a bőrbe.

Alterra Testápoló Őszibarackkal és Licsivel

Alterra Testápoló Őszibarackkal és Licsivel
2013. július 14.

Igaz, hogy jobban be kell masszírozni a bőrbe, mint egy normál testápolót, de utána nagyon jó puha lesz a bőröm, és az illata is sokáig megmarad rajta.

Venita Henna Color Krémfesték Szemöldökhöz és Szempillához

Venita Henna Color Krémfesték Szemöldökhöz és Szempillához
2013. július 14.

Mi most már itthon mindig ezzel festünk szempillát/szemöldököt. Szerintem az érzékeny szemet kevésbé irritálja, mint a többi tartós szempilla- és szemöldök festék. Viszont nekünk kevesebb hatóidő is elég volt, főleg a szemöldök festésénél érdemes óvatosnak lenni, mert nekünk már 5 perc alatt is elég sötétre befogta. Én nem az applikátorával szoktam felvinni, hanem egy kis fapálcikával, azzal nekem sokkal könnyebb. Amúgy jó.

Alverde Tengeri Alga Arclemosó Gél

Alverde Tengeri Alga Arclemosó Gél
2013. július 14.

Az én bőrömnek jót tett, kevésbé fényesedett ki és a mitesszerek, pattanások is kevésbé jöttek ki rajtam. Én is használtam szemfesték lemosásra is.

Oriflame Nature Secrets 2in1 Sampon és Balzsam

Oriflame Nature Secrets 2in1 Sampon és Balzsam
2013. július 13.

Szerintem szuper! Nagyon jól dúsítja a hajamat, és nem hullik, mióta ezt használom. Mindig a maxi kiszerelést veszem belőle. Érzékeny a fejbőröm, de nem irritálja, nem viszket tőle.

Crystal Essence Golyós Dezodor Kamilla és Zöld tea (régi)

Crystal Essence Golyós Dezodor Kamilla és Zöld tea (régi)
2013. július 13.

Sajnos nálam a nagy melegben nem akadályozta meg a kellemetlen izzadtságszag kialakulását. Hűvösebb időben elmegy. :)

Alterra Krémtusfürő Orchidea és Jojoba

Alterra Krémtusfürő Orchidea és Jojoba
2013. július 13.

Az illata szerintem sem orchideás, inkább gyümölcsös, de attól függetlenül kellemes, és nem szárítja a bőrt. Egyik kedvenc tusfürdőm lett.

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2013. július 13.

Nekem bevált, 3 színem van belőle, mindegyik gyorsan szárad és tartós. Több színt is vennék még belőle.

Oriflame Pure Nature Arclemosó Körtével és Nektarinnal

Oriflame Pure Nature Arclemosó Körtével és Nektarinnal
2013. július 13.

Én szemfesték lemosására is használtam, és egyáltalán nem irritálta a szememet, és a bőrömet sem, pedig eléggé érzékeny bőröm van. Nagyon kellemes az illata és az állaga is.