MayaBaba

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Dusche & Creme Hibiskus & Nektarine

Balea Dusche & Creme Hibiskus & Nektarine
2016. január 16.

Nekem nagyon bejön az illata, és nem is szárít. A színe viszont tényleg kicsit fura.

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel
2015. november 27.

Most használtam először, a serical latte helyett vettem, és teljesen el vagyok tőle ájulva! Nagyon selymes, könnyen fésülhető lett tőle a hajam, és sokáig lehet érezni rajta a banán illatot. Ár-érték arányban is verhetetlen!

Balea Best Wishes Ápoló Krém Ibolya és Frézia Illattal

Balea Best Wishes Ápoló Krém Ibolya és Frézia Illattal
2015. november 18.

Sajnos egyáltalán nincs ibolyaillata :( bár egyébként nagyon kellemes, púderes az illata, valóban kissé régimódi. Nagyon jól táplál, hidratál, mindig a táskámban hordom.

Alterra Sampon Mandulával Érzékeny és Irritált Fejbőrre

Alterra Sampon Mandulával Érzékeny és Irritált Fejbőrre
2015. november 13.

Már másnap éreztem, hogy zsíros tőle a hajam, és összetapad. Elég sokat kell használni belőle, mert nem habzik úgy, mint a többi sampon. Biztos, hogy nem veszem újra, pedig nagyon reménykedtem benne, hogy be fog válni.

Rimmel 60 Seconds Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Körömlakk
2015. október 27.

Nekem a 415 Instyle Coral árnyalat van meg. Ezzel tényleg 1 perc a lakkozás, nagyon könnyen kezelhető az ecset is, egy rétegben is tökéletesen fed, szép fényes. Viszont az a gondom, hogy egyáltalán nem tartós, nekem csak 1 napig tart.

Aromax Jojoba Olaj

Aromax Jojoba Olaj
2015. október 26.

Arckrém helyett szoktam belőle pár cseppet az arcomra kenni, így extra selymes és puha lesz az arcom :)
Hajvégekre is szoktam használni, hajmosás előtt viszem fel, és kb. 30 perc múlva mosok hajat. Nagyon könnyen fésülhető lesz a haj utána.

Giordani Gold Essenza

Giordani Gold Essenza
2015. október 26.

Kellemes, elegáns illat, de nem fogott meg különösebben. Egyáltalán nem tartós, nem veszem újra.

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál
2015. október 26.

Nekem kicsit csalódás volt, mert én jobban szeretem a drámaibb hatást keltő szempillaspirálokat. Ezt annak ajánlom, aki természetes sminket szeretne készíteni. Viszont szépen ápolja a szempillát, olyan, mintha azóta nőttek volna a szempilláim, mióta ezt használom.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2015. augusztus 2.

Nekem nem túl tartós az illata. Hatása kb. annyi, mint egy átlag balzsamnak v pakolásnak. Én sem vagyok odáig tőle. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Subrina Recept Double Power Kettős Hatású Sampon Korpásodás és Hajhullás Ellen

Subrina Recept Double Power Kettős Hatású Sampon Korpásodás és Hajhullás Ellen
2015. július 15.

Nagyon jó kis sampon, már egy pár használat után dúsabbnak tűnik a hajam tőle. A korpásodást is csökkentette. Nem zsírosodik tőle a hajam olyan gyorsan, mint más samponoktól. Újravevős.