MayaBaba

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kallos Keratin Hajsampon

Kallos Keratin Hajsampon
2015. július 3.

Kicsit tartottam tőle, hogy milyen lesz, de meglepően jó! Nagyon jól letisztít, és sokkal kevésbé zsírosodik tőle a hajam, mint más samponoktól, pedig nagyon hamar bezsírosodik a hajam minden sampontól. Ettől tényleg olyan nyikorgósan tiszta lesz. Az illata elég pasis, de nem lehet sokáig érezni. Én 650-ért vettem fodrászkellékesben, ekkora mennyiség ennyiért abszolút megéri. Jobb, mint a márkás samponok. Még másféle Kallosos samponokat is ki fogok próbálni.

Up: sajnos nagyon le kell hogy pontozzam! a tartós használat során nagyon zsírosít, korpásít, és jobban hullik, töredezik tőle a hajam. Már azon is gondolkoztam, hogy nem fogom használni többet.

Fa Magic Oil Blue Lotus Tusfürdő (régi)

Fa Magic Oil Blue Lotus Tusfürdő (régi)
2015. július 1.

Nagyon szuper az illata, jól habzik, jól hidratál. Szerintem is jobb ennek az illata, mint a pinknek.

Isana Tusfürdő- Shea Vaj és Passiógyümölcs

Isana Tusfürdő- Shea Vaj és Passiógyümölcs
2015. június 23.

Én 199 Ft-ért vettem akcióban. Nagyon kellemes az illata, elég sokáig érezni a bőrömön. Jó az állaga is, de nekem eléggé szárított.

Nelly Hővédő, Hajsimító Spray

Nelly Hővédő, Hajsimító Spray
2015. június 2.

Sajnálom, hogy több mint 2000Ft-ot kiadtam rá, mert nem sokat ér. Az illata kellemes, gyümölcsös, de nem simítja ki különösebben a hajat, nem csinál semmit. El fogom használni, de többet biztos, hogy nem veszek ilyet.

Balea Tropical Dream Sampon (régi)

Balea Tropical Dream Sampon (régi)
2015. május 10.

Extra fényes, selymes, és könnyen fésülhető lett utána a hajam. Nem zsírosodik tőle hamarabb, mint más samponoktól. Nagyon jó az illata is. 229 Ft-ért vettem én is akcióban. Van olyan jó, mint a sokkal drágább samponok.

Kallos Love Folyékony Szemhéjtus

Kallos Love Folyékony Szemhéjtus
2015. március 8.

Nekem a 04 árnyalat van meg, ami egy gyönyörű ibolyakék árnyalat. Az ecset tényleg nem vesz fel egyszerre elég festéket, ezért nekem is többször át kellett húzni a vonalat, de nagyon szép lett a végeredmény. 450Ft-ért abszolút megérte.

Balea Professional Beautiful Long Sampon (régi)

Balea Professional Beautiful Long Sampon (régi)
2015. február 19.

Nagyon csúszós az állaga, szinte kifolyik a kezem közül. Sajnos zsírosítja a hajamat, de amikor megmosom, nagyon szép selymes lesz tőle. Az illata nekem egy kicsit férfias.

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)
2015. február 19.

Imádom! Nagyon selymes, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Isteni az illata is. Nem gondoltam volna, h ennyire jó lesz!

RefectoCil Szemöldök-és Szempillafesték

RefectoCil Szemöldök-és Szempillafesték
2015. január 30.

Nem olyan tartós, mint a Jimjams, viszont ennek sokkal szebbek az összetevői. A kékesfeketéjével gyönyörű szempillát lehet csinálni.

Jimjams Szempilla- és Szemöldökfesték

Jimjams Szempilla- és Szemöldökfesték
2015. január 30.

Szerintem jobb, tartósabb, mint a Refectocil festékei, egyenletesebb állagúra ki lehet keverni. De szerintem lehetne még tartósabb.