MayaBaba

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Tradition De Hammam Tápláló Argán Testbalzsam

Yves Rocher Tradition De Hammam Tápláló Argán Testbalzsam
2015. január 30.

Ajándékba kaptam. Nagyon erős az illata, és sokáig megmarad. Már-már túl erős. Nekem nem szívódott be annyira jól, ragacsos érzetet hagyott maga után. Az állaga elég vizes. Ja, és ahhoz képest, hogy bio, tele van nyomva parabenekkel.

Balea Deo & Bodyspray Black Secret

Balea Deo & Bodyspray Black Secret
2015. január 24.

Nagyon bejön az illata, édes, tömény vanília, én imádom az ilyet :) Izzadásgátló hatása viszont még most télen sem túl jó... hamar megizzadok a használata mellett.

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk
2015. január 24.

Nekem nagyon tartóssá tett olyan körömlakkot is, ami enélkül semeddig sem tartana. Kicsit észrevettem én is, hogy bubisodik. A száradási időt nekem sem gyorsítja fel.

Terra Naturi Metallic Trio Eyeshadow

Terra Naturi Metallic Trio Eyeshadow
2015. január 6.

Nekem a 02 cup cake árnyalat van meg. Sajnos nagyon gyengén pigmentált, és nem is túl tartós. Nekem csalódás volt.

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon (régi)

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon (régi)
2014. december 26.

Én samponként használtam eddig. Fura volt egy kicsit, hogy nincs semmi illata, de jól habzott és jól tisztított. Könnyen fésülhető lett utána a hajam. Egyetlen negatívum, hogy mintha kicsit gyorsabban zsírosodna tőle a hajam.

Alterra Gyönyvirág Növényi Szappan

Alterra Gyönyvirág Növényi Szappan
2014. december 26.

Szerintem érezni rajta a gyöngyvirág illatot, csak talán nem annyira intenzív az illata, mint a többi Alterrás szappannak. Gazdag, krémes habja van, és nem szárít.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló
2014. december 21.

Én imádom az illatát, viszont egy picit sűrűbb állagra számítottam. Nekem nem szívódik be azonnal. Amúgy jól hidratál.

Oriflame Masquerade EDT

Oriflame Masquerade EDT
2014. december 21.

Nekem kb. 4-5 órán keresztül marad meg az illata. Nagyon kellemes, édeskés, most ez a legújabb kedvencem.

Balea "My Golden Twenties" Ápolókrém

Balea "My Golden Twenties" Ápolókrém
2014. december 21.

Imádom! Nagyon fincsi az illata, bár annyira engem se rózsára, se levendulára nem emlékeztet. Bár virágillata van, az biztos :) Nagyon jól hidratál és könnyen beszívódik, könnyű az állaga. A csomagolása is nagyon cuki.

Aveo Szappan Mandulaolajjal

Aveo Szappan Mandulaolajjal
2014. november 10.

Nagyon fincsi az illata, tényleg emlékeztet a makadámdióra, de a marcipánra is. Krémes, gazdag habja van, nem szárít. Kedvet kaptam, hogy kipróbáljam a többi szappant is a márkából.