MayaBaba

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

New Daiz Rúzs

New Daiz Rúzs
2014. november 4.

Két színt kaptam belőle ajándékba: egy rózsafa árnyalatút és egy halvány rózsaszínt. Krémes, kellemes az állaguk, mégis meglepően tartósak. Viszont a kupakjuk használat közben nagyon hamar repedezik, betörik.

Fa Glamorous Moments Deo Spray

Fa  Glamorous Moments Deo Spray
2014. november 3.

Szerintem elég nyanyás az illata. Nem gátolja meg a kellemetlen testszag kialakulását. És annak ellenére, hogy alumíniummentes, tele van káros összetevőkkel.

Babydream Kifésülést Segítő Sampon

Babydream Kifésülést Segítő Sampon
2014. október 30.

Nagyon érzékeny a fejbőröm, sokmindentől viszket és korpásodik, így gondoltam kipróbálom. Jól tisztít, kellemes babaillatot hagy maga után. Tényleg könnyen fésülhető lesz tőle a haj és nem irritál. Elégedett vagyok vele.

Balea Kényeztető Tusfürdő Fehér Levendula és Vanília Illattal

Balea Kényeztető Tusfürdő Fehér Levendula és Vanília Illattal
2014. október 15.

Ahogy ti is írtátok, én sem érzem rajta a levendulát, csak a vaníliát, de nagyon kellemes az illata. Bár nekem a másik levendulás változat egy fokkal jobban tetszik (ha már választani kéne a kettő közül). De beruháznék ebből is egy nagy kiszerelésre, mert jó kis tusi.

Balea Kényeztető Tusfürdő Levendula és Méz Illattal

Balea Kényeztető Tusfürdő Levendula és Méz Illattal
2014. október 11.

Sok előttem szólóhoz hasonlóan én is várom már, mikor fog a normál kiszerelés megjelenni belőle. Megvettem ezt is és a fehér levendulás-vaníliás változatot is. Nagyon fincsi az illata, nagyon jól ellazít. Kellemes, krémes az állaga, jól habzik, pici mennyiség is elegendő belőle. Viszont kissé mintha szárítana.

Alverde Gránátalma és Kakaóvaj Testvaj

Alverde Gránátalma és Kakaóvaj Testvaj
2014. október 10.

Amint megláttam, rögtön megvettem a csomagot. :) Nekem a 3 közül ennek a legjobb az illata, így ezt próbáltam ki elsőként. Nagyon jó, jól beszívódik, pihe-puha, bársonyos lesz a bőröm utána.

Alverde Sensitiv Hajápoló Sampon Nyírfa és Zsálya

Alverde Sensitiv Hajápoló Sampon Nyírfa és Zsálya
2014. október 10.

Annyira szeretnék egy jó natúr sampont, de sajnos ez sem vált be. Ugyanolyan zsíros és korpás, viszkető a fejbőröm. Olyan, mintha nem tisztítaná le rendesen a korpát.

Alverde Nutri-Care Balzsam Mandula és Argán

Alverde Nutri-Care Balzsam Mandula és Argán
2014. szeptember 26.

Nekem az itteni véleményekkel ellentétben bejött. Nagyon fincsi marcipános illata van, és selymes, könnyen fésülhető lett tőle a hajam. Az állaga kicsit folyósabb, mint a többi alverdés balzsamé.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2014. szeptember 26.

Kicsit szokatlan volt ezzel a bumszli kefével spirálozni, de sikerült megoldani :) Nekem eléggé csomós. Felvive nem rossz, de nem veszem észre, h extrán dúsítana. Olyan, mint bármelyik átlagos szempillaspirál.

Isana Orgona & Orchidea Folyékony Szappan

Isana Orgona & Orchidea Folyékony Szappan
2014. szeptember 14.

Mostanában sokszor használom tusizáshoz. Kellemes, diszkrét illatú, könnyen lemosható, nem hagy maga után ragacsos érzést. Hidratált marad utána a bőröm. Újravevős.