MayaBaba

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alterra Koffeines Sampon (régi)

Alterra Koffeines Sampon (régi)
2014. szeptember 11.

Abból a szempontból jobb, mint az Alverde koffeinese, hogy nem lesz utána kezelhetetlenül gubancos, kifésülhetetlen a hajam. Viszont sokkal gyorsabban zsírosodik, és viszket is a fejbőröm, és sajnos nem csökkenti a hajhullást sem, sőt, még mostanában mintha több hajam hullana ki... Nem veszem újra, az tuti.

Alterra Fénysampon Barackkal és Búzával

Alterra Fénysampon Barackkal és Búzával
2014. augusztus 29.

Puha, fényes, könnyen fésülhető lesz tőle a haj. Nem zsírosít, nem irritál. Illata inkább narancslére emlékeztet, mint barackra. Újravevős.

Essence Eye Sorbet

Essence Eye Sorbet
2014. augusztus 29.

Ma megvettem a Rossmannban a 01 illuminated pineapple árnyalatot, mert le volt 349Ft-ra akciózva, és már rég vágytam egy krémes szemhéjfestékre, meg tetszett a színe is, hogy olyan szép pezsgőszín. Sajnos használhatatlan, lepereg, csomósodik, nem lehet egyenletesen felvinni. Nincs alapszíne, szerintem egy átlátszó alap van tele rengeteg csillámmal. Elég durván csillámos, nem csak olyan kis szolidan.

Alterra Hidratáló Hajbalzsam Gránátalma és Aloe Vera

Alterra Hidratáló Hajbalzsam Gránátalma és Aloe Vera
2014. augusztus 14.

Szuper! Selymes, puha, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Gazdag, krémes állagú. Szerintem jobb, mint az alverde balzsamjai.

Oriflame Very Me New York EDT

Oriflame Very Me New York EDT
2014. augusztus 14.

Nagyon jó az illata, engem leginkább málnás cukorkára emlékeztet. Az árához képest meglepően tartós. Nagyon gondolkozom rajta, h újraveszem, pedig én hamar megunok egy parfümöt...

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval
2014. augusztus 6.

Én most járok az 1.flakon végénél. Sajnos annyira gubancos lesz a hajam utána, h alig tudom kifésülni, még úgy sem, h a barackos alverdés balzsamot használom mellette. Viszont a fejbőröm egyáltalán nem viszket, és kevésbé zsírosodik a hajam. A hajhullásomat sem igazán látom, h mérsékelné. Nem hiszem, h újraveszem, inkább próbálkozok másik alverdéssel.

Essence Colour Flash Dúsító Szempillaspirál

Essence Colour Flash Dúsító Szempillaspirál
2014. augusztus 1.

Nekem a világosabb kék van meg. Kipróbáltam fekete spirál felé és önmagában is. Ha kenek alá 1 réteg fekete szempillaspirált, majd arra 2 réteg kéket, akkor érvényesül a legjobban a színe, bár önmagában sem rossz. Szép nagy szempillákat csinál. Még egy picit lehetne pigmentáltabb, ezért a 4*

Babydream Lágy Babakrém (régi)

Babydream Lágy Babakrém (régi)
2014. július 21.

Nagy és mini változatát is használtam. Jó az állaga, könnyen felszívódik, nem zsíros. Kellemes az illata. Arckrémként és testre is használtam.

Babydream Extrasensitive Pflegeöl

Babydream Extrasensitive Pflegeöl
2014. július 21.

Tusolás után, testápolóként szoktam használni. Nem ragadós, hamar beszívódik, és extraselymes lesz a bőröm tőle. Hajvégápolóként is szuper.

Alverde Balzsam Citrom és Sárgabarack Kivonattal

Alverde Balzsam Citrom és Sárgabarack Kivonattal
2014. július 4.

Szuper! Nagyon krémes állagú, jó puha, fényes, könnyen kezelhető lesz tőle a haj.