MayaBaba

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Hajfény Sampon Citromvirág és Sárgabarack

Alverde Hajfény Sampon Citromvirág és Sárgabarack
2014. július 4.

Jól habzik, jól letisztít, és kellemes az illata. Én rengeteg sampontól viszketek, de ez nem okozott semmilyen irritációt. Sokkal tisztábbnak, könnyebbnek éreztem tőle a hajam, nem hagyott maga után ragacsos érzést, mint néhány sampon (különösen a 2 az 1ben samponoknál tapasztalok ilyet). Könnyen zsírosodó, vékony szálú hajam van. Valamelyest mérsékli a zsírosodást, és a korpásodást is. Könnyen kezelhető, fényes, lágy lett a hajam. Nagyon bejön, újravevős!

Kallos Prestige Color Hajfesték

Kallos Prestige Color Hajfesték
2014. július 4.

Nagymamámnak szoktam ezzel festeni a haját. A világosszőke és a középszőke színt szoktuk összekeverni, kb. 2rész világosszőke-1 rész középszőke arányban. Annak ellenére, hogy világos-és középszőke a színek megnevezése, inkább közép-, vagy sötétszőkének mondanám az eredményt. Mindenesetre szép, természetes árnyalat, és fényes is. Nem irritálja a fejbőrét, nem okoz hajhullást.

Rival de Loop Arcitisztító Tej Alma-Kiwi

Rival de Loop Arcitisztító Tej Alma-Kiwi
2014. július 4.

Ennek is isteni zöldalma illata van, mint a tonikjának. Könnyen, gyorsan lehozza a sminket, nem irritál, nem szárít.

Lifebuoy Fresh Antibakteriális Folyékony Szappan

Lifebuoy Fresh Antibakteriális Folyékony Szappan
2014. július 1.

Tényleg nagyon szárít. Csúnyák az összetevői is. Nem veszem újra.

Balea White Diamond Deo Spray

Balea White Diamond Deo Spray
2014. június 30.

Nagyon kellemes az illata, és alumínium mentes. Viszont stresszesebb vagy melegebb napokon nem akadályozza meg a kellemetlen szagok kialakulását. Kár.

Bionsen Deo Spray

Bionsen Deo Spray
2014. június 30.

Ez a deo bármilyen körülmények között megakadályozza a kellemetlen szagok kialakulását. Viszont az illata nem a legjobb, nagyon púderes, és az összetevői csúnyák, nem veszem újra.

Malizia Shower Foam "Milk Cream" Doccia Crema Latte

Malizia Shower Foam "Milk Cream" Doccia Crema Latte
2014. június 30.

Ezt is többször újravettem régebben, bár a pézsmás változat illata jobban tetszik, de ez is nagyon kellemes. Az összetevői nem tetszenek. Ezért 4*

Malizia Doccia Shiuma White Musk Tusfürdő

Malizia Doccia Shiuma White Musk Tusfürdő
2014. június 30.

Régebben ez volt az egyik kedvenc tusim, imádtam az illatát és az állagát. Jó puha lett tőle a bőröm, és az illatát sokáig lehetett érezni. Az ára is nagyon jó, még 300 Ft sem volt a 100-as boltban. Most viszont már nem nagyon használok tusikat, inkább szappanokat. Meg ahogy elnézem az összetevőit, nem vennék még egyszer ilyet, bármennyire csábító is... Az összetevők miatt a 4*

Rival De Loop Arctisztító Tonik Alma-Kiwi

Rival De Loop Arctisztító Tonik Alma-Kiwi
2014. június 29.

Isteni zöldalma illata van. Viszont kicsit ragacsos érzetet hagy maga után. Picit szárít is, annak ellenére, hogy kifejezetten száraz, érzékeny bőrre ajánlják.

Lovely Turquoise Wave Szemhéjtus

Lovely Turquoise Wave Szemhéjtus
2014. június 27.

Gyönyörű halvány türkiz színe van, enyhén csillogó. Tartós. Viszont olyan, mintha kevés festék kerülne egyszerre az ecsetre, akárhogy is tunkolom a tubusba. Így többször is át kell húzni vele a vonalat. Bár az ecset maga vékony, könnyen lehet használni.