MayaBaba

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ebelin Acentonmentes Körömlakklemosó Kókusz Illattal (régi)

Ebelin Acentonmentes Körömlakklemosó Kókusz Illattal (régi)
2014. június 25.

Nekem jól lehozta a lakkot, igaz, csillámosat még nem próbáltam vele lemosni. Kellemes és tartós is a kókuszillat, amit maga után hagy. Egyetlen gondom vele, hogy elég pici kiszerelés.

Oriflame Harmony Tusolózselé

Oriflame Harmony Tusolózselé
2014. június 12.

Kár volt megvenni, ilyen csúnya összetevőkkel. Pedig amúgy nem lenne rossz tusi, kellemes az illata, nem ragad, nem szárít.

Oriflame Nature Secrets Hajmaszk Színezett Hajra Mandulaolajjal és Eperrel

Oriflame Nature Secrets Hajmaszk Színezett Hajra Mandulaolajjal és Eperrel
2014. május 20.

Fúú de csúnyák az összetevői, nem ezt vártam! Korábban szerettem az Oriflames termékeket, mert ha nem is teljesen természetes összetevőkből állnak, de legalább állatokon nem tesztelik őket. Mostanában viszont kicsit csalódtam bennük, mert ahogy nézegetem őket itt a km-en, egyre többnél látom a piros pöttyös összetevőt, soknál nem is egyet...
Illata és állaga egy fincsi epres joghurtra hasonlít, de szinte ez az egyetlen pozitívum, amit el tudok mondani ezzel a termékkel kapcsolatban. Hatása alig intenzívebb, mint egy balzsamé, nem találom elég táplálónak. Picike kiszerelés, és ahhoz képest elég drága. Nem veszem újra.

Alverde Babaszappan Bio Sheavajjal és Bio Kamilla-Kivonattal

Alverde Babaszappan Bio Sheavajjal és Bio Kamilla-Kivonattal
2014. május 12.

Rendkívül krémes, lágy habja van, isteni az illata. Jól tisztít, nem szárítja a bőrt. Arcmosó szappannak és fürdéshez használom.

Balea Med pH-Hautneutral Golyós Dezodor

Balea Med pH-Hautneutral Golyós Dezodor
2014. május 11.

Nekem egyelőre úgy néz ki, beválik, bár kérdés, h a melegben majd hogy fog teljesíteni. Én nem érzem kellemetlennek az illatát, se magát a deót, sem pedig felkenve. Számomra olyan "tiszta" illat.

Up: sajnos nagy melegben/fizikai munka mellett nem véd egyáltalán az izzadságszag kialakulása ellen, nagyon büdi lettem :( ...

Isana Hair Hajregeneráló Pakolás

Isana Hair Hajregeneráló Pakolás
2014. április 28.

Számomra nagyon hasonló az Isana Asia Spa-hoz, csak az illatában látok némi különbséget. Ettől is jól fésülhető, könnyen kezelhető a hajam, de erről is az a véleményem, mint az Asia-ról: lehetne picit táplálóbb is. Ár-érték arányban nem rossz.

Terra Naturi Szemhéjtus

Terra Naturi Szemhéjtus
2014. április 28.

Nekem fekete van, és nagyon bejön! Szép, vékony, egyenletes vonalat lehet vele húzni, pont annyi festék kerül rá, amennyi kell. Tartós, nem irritálja a szemem.

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal
2014. április 19.

Háát, az összetevői nem igazán tetszenek... az illata viszont isteni. Valahogy az állaga sem az igazi, nem túl könnyű lemosni.

Essence Kajal Szemceruza

Essence Kajal Szemceruza
2014. április 14.

Nekem szürke és fekete szín van belőle. Viszonylag tartósnak bizonyult, de szerintem lehetne picit puhább is, valahogy nem túl könnyű felvinni. Bár 349 Ft nem pénz érte, ár-érték arányát nézve egész jó.

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej
2014. április 10.

Én is szemfesték lemosására vettem, kifejezetten azért, mert érzékeny a szemem. Nekem jól lehozta a sminket, és nem irritált. Imádom az illatát és az állagát is!