mayan125

Regisztráció dátuma: 2016. december 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Wohlfühlmoment Duschgel

Alverde Wohlfühlmoment Duschgel
2019. március 6.

Finom illat, szep csomagolas, atlagos tisztitohatas, sajnos limitalt

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő
2019. március 6.

Tisztit, finom az illata es nem szarit, szepek az osszetevoi de a hu elmeny elmarad

Alterra Krémes Tusfürdő Bio-Mályvával És Bio-Amarántal

Alterra Krémes Tusfürdő Bio-Mályvával És Bio-Amarántal
2019. március 6.

Borzaszto.. a szaga, az allaga,a hatasa, minden.. Olajos erzetet hagy maga utan, egyaltalan nem habzik de nem is tisztit (tisztaban vagyok vele, hogy natur tusfurdo, de probaltam sok mast is es azok nem voltak ilyenek), az ido elorehaladtaval pedig rendesen buzos szaga es furcsa allaga lesz, nekem egyaltalan nem jott be..

Etude House Drawing Eye Brow

Etude House Drawing Eye Brow
2018. július 17.

Jo az ara, sokaig tart, sokfele arnyalatban kaphato. Rendkivul tartos, es szepen lehet vele dolgozni.

Etude House Collagen Moistfull Krém Kollagénnel

Etude House Collagen Moistfull Krém Kollagénnel
2018. július 17.

Sokaig hasznaltam es szerettem, de miutan egyszer ekcemas lett a borom, sajnos ovatosabban kell bannom a kozmetikumokkal, igy ot sem hasznalom mar. Szepen felszivodik es valoban rugalmasabb lesz tole a bor.

Etude House Fresh Cherry Tint

Etude House Fresh Cherry Tint
2018. július 17.

Orok kedvenc, bar azota jottek ki sokkal specibb lip tint-ek, tartossaga es ara miatt megis alapdarab. Picit szarit, es nezen lemoshato, talan ennyi hatranya van.

Etude House Lovely Cookie Pirosító

Etude House Lovely Cookie Pirosító
2018. július 17.

Tartos, sokfele arnyalatban kaphato, noies, szep a csomagolasa es jo az ara is.

Nivea Dry Comfort Golyós Deo

Nivea Dry Comfort Golyós Deo
2018. július 17.

Aluminium ugyan van benne, de megis megbizhato, nagyon finom illatu, tartos es kenyelmes deo. Sokaig csak ezt hasznaltam, kesobb attertem aluminium mentesre. Ennek ellenere lehetseges, hogy ujraveszem majd.

Eucerin Dermocapillaire Extra Kímélő Sampon

Eucerin Dermocapillaire Extra Kímélő Sampon
2018. július 17.

Az erzekeny, ekcemera hajlamos boron valoban segit illetve kimeli, szepen tisztit, viszont rengeteg kell belole, emiatt nem koltsegkimelo egyaltalan, az allaga miatt pedig picit maceras a hajmosas. Ennek ellenere megis bevalt.

Eucerin Q10 Active Ránctalanító Arcápoló Fluid

Eucerin Q10 Active Ránctalanító Arcápoló Fluid
2018. július 17.

Ranctalanito hatast nem vettem eszre, de az teny, hogy konnyen beszivodik es kenyelmes viselet. Erdekes, hogy tobb honapra volt szukseg, amig megszokta a borom, eloszor nem szivodott be tokeletesen, viszont ha most nem hasznalom, a borom rogton eszreveszi. Nem csodaszer, csak akkor vennem ujra, ha nem talalnek jobbat tole.