Mayoranna

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Coco Chanel Mademoiselle L'Extrait Parfüm

Coco Chanel Mademoiselle L'Extrait Parfüm
2019. február 5.

Coco Mademoiselle-ből minden termék megvan.
Kb. 15 éve használom, napi szinten. (persze mellette van egy egész gyűjteményem parfümökből, de ezidáig képtelen voltam lecserélni az illatot)
Természetesen ezt a változatot is megvettem.
Nekem csalódás volt. Az ára 50 ezer ft körül volt egy ici-pici üvegcsének, de azt gondoltam, hogy ez az EDP illata lesz, csak még tartósabb, töményebb, olajos, tömény változatban. Teszter sajnos nincs belőle,így nem tudtam kipróbálni.
Nos, nem. Az illat hasonló, de más. A kupakjával kenegetni magam pedig nincs türelmem, mert olyan bőrközeli az illat rajtam, hogy
legszívesebben magamra locsolnám az egészet.- így nekem árban sem éri meg ez a változat.
Az illat szerintem inkább az Intense változatra hasonlít, ami nem igazán tetszik.

Van Cleef & Arpels Rose Velours

Van Cleef & Arpels Rose Velours
2019. január 10.

Sajnos nem az én illatom. Papíron tetszett nagyon, de a bőrömön egyáltalán nem olyan.
Mézes cukorka keveredik nyers, dohos szaggal.. Brrrr..(finoman érzéki... :-)
(Persze ismét egy Coco Mademoiselle esetleges lecserélési kísérlet volt ez a parfüm vásárlásom is.)
43 ezer Ft volt (Westend Douglas) ha esetleg valakit érdekel, szívesen felteszem eladásra, baráti áron. 2 fújás hiányzik belőle, 75 ml nagy kiszerelés dobozában.

Hyaluronsavas Ráncfeltöltés

Hyaluronsavas Ráncfeltöltés
2018. november 19.

Ma csináltattam meg,(november 9-én) a nasolabialis redőt és a száj melletti redőt és az állam és a száj közötti árkot.. 1 ml anyag kellett összesen az 1 ampulla.
Svájci minőségű hyalorun lett betöltve, a doki szerint egyáltalán nem csomósodik.
Egyáltalán nem fáj, kb 15 perc az egész, pár pici szúrás.Ne sminkeljetek előtte, mert fertőtlenítővel arcot kell mosni és az orvos is még áttörölgeti,fertőtleníti a területet. 6-8 hónap a tartóssága állítólag. Majd meglátjuk.
Bánom, hogy ennyire tartottam tőle, mert jelentős, azonnal látványos a különbség, de 2-3 nap kell a végleges állapot
kialakulásához, addigra lemegy a pici duzzanat. Semmit nem kell vele csinálni, jegelni sem, egyáltalán nem fáj utána sem.
A doki szerint másnap már lehet sminkelni is.
Ugyanennél az orvosnál csináltattam felső szemhéjplasztikát is, mert már olyan voltam, mint egy vénasszony.
Komolyan mondom, az és ez a töltés legalább -10 év.
Aki megengedheti magának anyagilag, ne féljtek tőle, csak nagyon nézzetek körül,hogy kivel csináltattok bármit magatokon.

Kérdeztétek kinél csináltattam:
Pécsett Dr. Pavlovics Gábor plasztikai sebésznél a Da Vinci magánklinikán.
Az ára attól függ, hogy konzultáción mit beszéltek meg, mennyit kell tölteni.(Én 1 ml-t kértem eloszlatva.) Árlistát találtok a honlapon.

Dior Addict Lip Maximizer

Dior Addict Lip Maximizer
2018. november 9.

Gyönyörűen fényes, csillogó, telt ajkak. Bizseregtet, de nem zavaróan, ráadásul így legalább érzem,hogy hat.
Felkenés után szinte azonnal teltebb ajkak.
Nagyon hűsíti is a számat, melegben használni kimondottan jólesik.
Az illata is ápolt, friss leheletet biztosít egész nap. Tartós, rajtam egyáltalán nem ragacsos. Ilyen szépen egyetlen szájfényem sem csillog önmagában , pedig
márkás termékeket használok.
Nálam újravevős termék.

Shiseido Benefiance Wrinkleresist 24 Balancing Softener Lotion Adoucissante

Shiseido Benefiance Wrinkleresist 24 Balancing Softener Lotion Adoucissante
2018. november 6.

Nagy kiszerelésben vásároltam meg, sajnos pattanásokat okoz, zsírossá teszi az arcbőröm.
Persze csak vásárlás után - mikor rákerestem a neten - láttam, hogy száraz/extra száraz bőrre való. :(

Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Intensive Eye Contour Cream

Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Intensive Eye Contour Cream
2018. november 6.

Zsíros, testes krém még vékonyan kenve is. Az én bőröm egyáltalán nem issza be, fényes és ragacsos réteg marad a szemem alján.
Nem eltünteti, hanem kiemeli a szemem alatti kis puffadtságot.
Csak éjszakára tudom használni, pont ezért. De semmi
változást nem látok reggelente, hiszen alvás közben csak elmaszatolódik a párnán.
Nagyon drága, számomra pénzkidobás volt. Valamit majd kitalálok, hová kenhetném. ( max. a hajamra :)
Ez a márka nem nekem készült. Egyetlen terméke sem.

Chanel Coco EDT

Chanel Coco EDT
2018. november 5.

Nagyon erős, tömény, brutál tartós. Van benne valami, ami nagyon zavar. Gondolom a koriander.Többször próbálkoztam vele, de nem tudom elviselni magamon. Semmi finom illat,amit itt írtatok, rajtam csak a karcos korianderes nyanyás szag, ami migrént okoz.

Givenchy L'Interdit EDP

Givenchy L'Interdit EDP
2018. november 5.

Rajtam finom elegáns púder illat, semmi több, elejétől a végéig.
Jean Paul Gaultier Classique parfümjét aki szereti, ezt is fogja. Nagyon hasonló, ez talán nem olyan erőteljes.
Finom, de nem nekem való, parfümként számomra unalmas a púder illat.

Gucci Premiere

Gucci Premiere
2018. október 4.

Gyakorlatilag 20 ezret kidobtam az ablakon tegnap egy kis 30 ml-es üvegért.
Nagyon finom illata van, az üvege is tetszik. Bőrömön is teszteltem az üzletben és működött, így megvettem.
Ma jött a fekete leves, mikor felfújás után 5 perccel!!!! - azon gondolkodtam, hogy tettem-e parfümöt, mert nem érzem.
Annyit kellett utána fújkálni, hogy szinte a negyede elfogyott 1 nap alatt.
Óriási csalódás a tartósságát illetően. Ráadásul a kezdeti -kifújáskori - nagyon finom illatnak is hamar nyoma vész és átalakul.
3 Gucci parfümöm is van, nagy hatósugár, egész napos tartósság szinte.( Gucci by Gucci, Rush, Gucci Guility) Nem tudom mi ez a színvonal a Guccitól.. :((

Dior Joy EDP

Dior Joy EDP
2018. október 3.

Nekem tetszik. Ahogy ismerem magam, meg fogom venni, de majd csak tavasszal vagy nyáron. Nem értem, hogy miért nem nyárra jöttek ki ezzel az illattal.
A legtöbb Dior rajtam télen működik. (Poison, Addict, még a Dune és a Miss Dior is )
Ez egyáltalán nem téli illat. Könnyed virágos-gyümölcsös, nem ragadós,olyan egyedi. Nekem van Dior Pure Poisonom.
Hát szerintem egyáltalán nem hasonlít rá.Sokkal könnyedebb. Nekem nincs az üvegével sem bajom.
Dior rajongó fiatalabb korosztálynak kimondottan jó választás lehet.