mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Pantene Pro-V Go Longer Hajregeneráló Krém

Pantene Pro-V Go Longer Hajregeneráló Krém
2021. augusztus 21.

Most már jó pár alkalommal használtam és azt kell mondjam, hatalmas csalódás! Konkrétan semmit sem csinál a hajammal. Korábban a Love your curls leave-in-t használtam, amit szerettem, de mostanában sehol nem találtam. Azért vettem meg ezt, mert gondoltam lesz annyira jó, mint a göndör hajra való, de tévedés. Ez eleve egy hígabb krém és akár száraz, akár nedves hajra kenem, amint megszárad, seprű lesz az egész hajvégem. Már nagyon fáraszt, hogy nem lehet egy normális hajápolót kapni, sorra próbálom őket ki és mind a kukában landol! Pedig ez sem olcsó, 2 ezer forintért már illene egy használható terméket gyártani, kedves Pantene!

John Frieda Frizz-Ease Haar-Bändiger Original Serum

John Frieda Frizz-Ease Haar-Bändiger Original Serum
2021. május 27.

Nekem nem vált be :/ Könnyebben fésülhető a hajam, amikor felviszem, de kábé ennyit érzek. Ezt egy kifésülő spray is tudja. A szöszösödést egyáltalán nem szünteti meg. Én felvinni sem nagyon szeretem, mert olyan ragacsos. Ez csak egy adag szilikon :(

Tincs Hajformázó Zselé

Tincs Hajformázó Zselé
2021. április 29.

Nem értem azt a néhány negatív véleményt, mert ennél jobb zselét én még életemben nem használtam! Akinek valóban göndör haja van, az tudja, hogy mennyire nehéz kezelni és megtalálni a megfelelő hajápoló termékeket. Először is tisztában kell lenni, hogy milyen típusú, porozitású a hajad, mielőtt bármilyen terméket is veszel. Gyanítom, hogy a fújolók nincsenek tisztában a saját hajuk igényeivel. Ez a zselé egy csoda!! Ott kezdődik, hogy az állaga kellemesen folyós, így könnyebb eloszlatni a hajon, mint bármilyen hagyományos zselét. Mivel a termék készítője maga is göndör hajú, így pontosan olyan állagúra készítette, ami ideális! Sokkal egyenletesebben tudom eloszlatni a hajamon. A másik, amit imádok benne, hogy NEM ragad!!! Ezért már önmagában tudnék 5 csillagot adni! Ami problémám mindig megvolt más zselékkel, hogy megkeményednek a hajon. Hát ez nem! Olyan szép, definiált, rugalmas csigáim vannak tőle, amit semmilyen más termékkel nem tudok elérni. Én törölközővel át szoktam nyomkodni. Szép fényes is lesz tőle a hajam, ezt leginkább a fotókon látom, ahogy állunk egymás mellett, az én hajam fényes, a többieké meg nem :) Summa summárum, ha dupla ennyibe kerülne, akkor is megvenném, mert ez a zselé egyszerűen fantasztikus!! Csodaszer! A csomagolása nem igazán érdekel, a belbecs többet ér a külcsínnél! Az össze gyönyörű csomagolású, ennél sokkal drágább zselé landolt a kukában, mert semmit sem érnek! Én csak azért imádkozom, hogy nagyon sokáig elérhető legyen, mert nekimegyek a Dunának, ha nem gyártják többé!!!!!

Eveline Cosmetics Big Volume Explosion Szempillaspirál

Eveline Cosmetics Big Volume Explosion Szempillaspirál
2021. április 29.

Nekem bejött ez a spirál is! Igaz, van az Evelinnek ennél jobb spirálja is, de mikor azokat éppen nem kapom meg, vettem már ebből is és nem voltam csalódott. Kicsit nehezebb a keféjével dolgozni, de ezzel is tudok gigászi pillákat varázsolni. Nekem a tartósságával sem volt gond. Jó kis spirál!

MediNatural Ránctalanító Krémpakolás Narancsvirág Peptidekkel

MediNatural Ránctalanító Krémpakolás Narancsvirág Peptidekkel
2021. április 29.

Én már 2 flakonnal elhasználtam a krémből. Nagyon szeretem az állagát és az illatát is. Én akkor szerzem be, amikor akciós és 5e Ft körül van, mert 7e Ft-ot azért nem adnék érte, már az 5 is határeset, de ezért nem vonok le pontot. A ránctalanítás, mint olyan csak egy marketing szöveg, a világon nincs olyan krém, mely valóban ránctalanítana :) Szóval ennek nem kell bedőlni, de ezért sem vonok le pontot, mert kb. mindegyik világmárka használja ezt a marketingfogást, szóval ha nekik lehet, akkor had lehessen már egy magyar cégnek is. Mindent összevetve azt tudom mondani, hogy ez egy nagyon kellemes éjszakai hidratáló krém és akciósan megéri az árát. Szeretem, hogy natúr, nekem nagyon érzékeny az arcbőröm az ilyesmire és ettől a krémtől sosem rügyeztem ki. Reggelre finom tapintású lesz az arcbőröm és nagyon komfortos viselni. A krém gyorsan beszívódik, ami nem minden éjszakai krémről mondható el. Én pakolásként nem nagyon tudom használni, mivel bármennyit kenek fel, mindet beissza a bőröm, szóval éjszakai krémként használom és ajánlom is! Ezért adtam 5 csillagot.

Full Hair Samponozó Masszírozó Kefe

Full Hair Samponozó Masszírozó Kefe
2020. december 7.

Nekem nagyon bejött ez a hajmosó kefe! Külföldön sok helyen lehet kapni, nem tudom Magyarországra miért csak most jutott el. Nagyon-nagyon kellemes használni! Nemcsak hajproblémákkal küzdőknek jó, hanem mindenkinek! Sosem volt még a hajam, meg a fejbőröm ennyire tiszta, mint amikor ezzel a kefével mosom meg. Szárazon is át szoktam esténként masszírozni vele a fejem és én úgy tapasztaltam, hogy csökkent a hajhullásom. Szedem mellé a Tricovelt is, de már a doboz végén járok és semmi változás nem volt. A kefét 2 hete használom és már látom a változást! Nem tudom, hogy csak maga a kefe vagy a Tricovel+kefe kombó okozta, de imádom!!! Majd updatelek, mikor a bogyóm kifogy, nem fogom újra venni, csak a kefét fogom használni és meglátjuk, hogy mi lesz az eredmény. Idáig nagyon elégedett vagyok vele!!

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2020. november 30.

Csalódott vagyok, mert nekem nem vált be jobban, mint egy bármilyen noname hajbalzsam (értsd a hatása kb. olyan). Nemcsak a Krémmániás vélemények alapján vettem meg, hanem amiatt is, mert a világ összes táján áradoznak róla, hogy hűűű, de milyen hatásos. Hát én ezt nem tapasztaltam, pedig már 8 hónapja heti 1x a hajamon van 4-5 órát. Szóval drága csalódás volt, mert horror az ára.... Ezért a hatásért akár bemehettem volna egy 100 Ft-os boltba is hajbalzsamért. Szerintem ez a kötéshelyreállítás duma csak egy marketing fogás.

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Organikus Sampon

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Organikus Sampon
2020. augusztus 31.

Kritikán aluli, mindenkit óvva intek tőle!! Rettenetesen szárít, alig lehet kifésülni a hajat utána még kifésülő balzsammal se!! Büdös is, ami elég sokáig benne marad a hajban. Persze se a hajhullást nem állítja meg, se a növekedést nem gyorsítja, sőt, mivel lehetetlen kifésülni, így persze egy maroknyi hajat ki is tép az ember, ami amúgy nem akarna kihullani magától.... Az ügyfélszolgálat arrogáns, lekezelő, úgy beszélnek a jogos reklamálóval, mint egy darab sz*ral. Az ilyen cégeket büntetni kellene.

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Szérum

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Szérum
2020. augusztus 31.

Kritikán aluli!!!! Egyrészt egy dekányit sem segít sem a hajhulláson, sem a hajnövekedésen, ellenben olyan lesz tőle a hajad, mintha 100 napja nem mostál volna hajat.... Ragad, tapad, fél napig szárad a ráfújkált cucc, s mire megszárad, olyan tapintású lesz, mintha fűrészporba mártottad volna a fejed! Tényleg, kritikán aluli!!! És még jó drága is..... Az se tévesszen meg senkit, hogy van ez, meg a MAXX szérum. A Maxx semmivel sem "tud" többet, csak nagyobb a kiszerelés. Ez és a Maxx egy és ugyanaz!!

The Quint Essence Green Essence Maxx Hajnövesztő Ápoló Szérum

The Quint Essence Green Essence Maxx Hajnövesztő Ápoló Szérum